Recent content by RASTAWIKY

+
  1. RASTAWIKY

    Hot fix na Renfri poproszę

    A ja myślałem że Tailbot już dał sobie spokój z gwintem?
  2. RASTAWIKY

    Hot fix na Renfri poproszę

    Renfri na pewno zostanie najdroższa kartą w gwincie, scenariusze też zostaną zbalansowane, da się wygrywać z Renfri. Gracze zawsze tworzą antymete na takie karty więc robi się ciekawie. Mi samemu udało się parę tali stworzyć ktore sobie z nią radzą i mam nadzieję potrollowac z nimi na proranku...
  3. RASTAWIKY

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Wie ktoś o co chodzi w działaniu karty "żniwa" że Scoiatel? Nie kumam mechaniki wzmacniania 🙄
  4. RASTAWIKY

    Rozpoczął się Sezon Kota!

    A syndykat na łowcach też jest średni, ja gram już od dawna łowcami z haraczem i całkiem nieźle są, problem w tym że tam nie ma odchudzania i mulligan jest bardzo cienki. Coś czuję że na salamandrach byłby dobry deck. Ale fakt jest taki że patilogiczne są te nowe karty. 1633510824 W jednej...
  5. RASTAWIKY

    Rozpoczął się Sezon Kota!

    Jak ktoś narzekał na relikty w poprzednich dodatkach to teraz macie większe pole do popisu, patrz skellige w jednej turze 120 pkt, KP i te medytujace czarodzieje 😁
  6. RASTAWIKY

    Zmiany w Aktualizacji 9.3

    Zgadzam się z przedmówcą, można też caranthira grać w królowe kikimor i też jest miazga 1630574453 Ja gram co sezon kikimora w talii z yrdenem, jakoś ja zmieniam co miesiąc, i w poprzednim sezonie była słabsza od ysgith, a po za tym nie każda talia oparta jest na swarmie więc Yrden czesto jest...
  7. RASTAWIKY

    Aktualizacja 9.2 — lista zmian

    Panowie spokojnie, naprawia wszystko, zawsze są bugi po aktualizacjach. A propo gernichory to są fajne decki co im dają radę, na haraczu, szpiedzy z NG, dobre są też nowe elfy jak i łapówka na lojalności. Nie trzeba mieć Yrden żeby przeciwnikowi zmieść planszę 😁👍 Pozdrawiam gwintownikow.
  8. RASTAWIKY

    Aktualizacja 9.2 — lista zmian

    Zgadza się, zauważyłem wczoraj, nawet moja talia z Yrden nie daje rady na to, Gernichora jak się odpali podwójnie to jest pozamiatane, mamuna też swoje robi, plus potężne brązy. Śmieszne że są to karty za 10 prowizji. I wszyscy teraz tym cisną.deck ostro patologiczny, nie pamiętam kiedy taki...
  9. RASTAWIKY

    Oglądajcie GWENT Open #2 w ten weekend!

    Leo Bonhart będzie zadowolony 😉
  10. RASTAWIKY

    Aktualizacja 9.0 — lista zmian

    Siema wszystkim,oprócz znikających jednostek Lexora, można powiedzieć że nie ma większych bagow? Czyli mogę se ściągnąć aktualizacje i już grać normalnie? Zazwyczaj czekam parę dni po aktualizacji zanim zagram bone większości przypadków są jakieś większe bagi.
  11. RASTAWIKY

    Błąd rozgrywki kończący się remisem

    Działa już wszystko ok czy nadal te remisy?
  12. RASTAWIKY

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    Zmiany jak to zmiany, jedne lepsze drugie gorsze. Ja gram regularnie kongregacja i zawsze robi przyzwoity wynik. Teraz może okazać się gorsza bo niziołki odpadają, nie wiem czym zastąpić novigradzka, czy ją zostawić, dochodzą dwie karty ciut usprawniające. Na haraczach też już mam dwa fajne...
  13. RASTAWIKY

    Aktualizacja 8.3 — lista zmian

    A co ma zrobić jak wykorzystujesz zdolność dowódcy i tak w kółko znowu Anna i zdolność, ile czasu Ci starczy po prostu 1616258203 Niby tak ale wystarczy że zrobisz to sześć razy i jak masz miejsce to już jest 18 pkt a on nie ma gdzie zagrać szpiega
  14. RASTAWIKY

    Aktualizacja 8.3 — lista zmian

    Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale Anna Henrietta jak się gra przechere na przechere to można zawalić nią cały stół ile czasu tylko starczy jeśli przeciwnik ma ja na ręku. Jest to ewidentny bag. Miałem już tak parę razy. Więc lepiej jej nie mieć na ręku. To jedyne rozwiązanie 😁
  15. RASTAWIKY

    Turniej piątkowy wstęp wolny

    https://tournaments.playgwent.com/tournament/7328/participants Kto chętny zapraszam,mam nadzieję że się nie zawiesi😁
Top Bottom