Recent content by Sobtainer

+
  1. S

    Awantura o wino: Coronata

    No ja mam taki problem, że pomogłem Matyldzie, później pomogłem Liamowi. Matylda odebrała swoją winnicę ode mnie po zrobieniu jej questa, natomiast Liama nie ma w ogóle na mapie, mam teraz informację że mam się do niego zgłosić a nie ma go nigdzie. Byłem fizycznie w winnicy Coronata ale nie ma...
  2. S

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    K6mil no niestety musiałem posłuchać Twojej rady, dzięki. ---------- Zaktualizowano 12:45 ---------- Tak znalazłem właśnie w krainie baśni, coś pięknego: http://i.imgur.com/os8ZGRU.jpg?1
  3. S

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Rzeczywiście, wpisywałem w opcji szukaj ale ten ktoś dał nawias <> i dlatego nie znalazło. Udało Ci się znaleźć? może przepis gdzieś leży? maritimus Twoje posty dotyczące tej płyty żelaza są kompletną bujdą, chyba nie wiesz w ogóle o czym piszesz.
  4. S

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Gdzie znajdę płytę z ciemnego żelaza? chciałem sobie zrobić rycerską zbroję w 3 itemach, ale do rękawic potrzebuje właśnie tą płytę. Nigdzie tego kurdę nie ma, a przepisu również nie mam. Ma mega dużą osłonę przeciwko obrażeniom humanoidów.
  5. S

    Składniki Alchemiczne

    Gram w najnowszym dodatku na przedostatnim i ostatnim poziomie trudności, zależy od męczarni. Uparłem się, żeby zrobić wszystkie recepty, zostały mi 3 oleje i będę już mieć wszystko. Brakuje mi 2xskóra ekimmy oraz 1xżołądek kuroliszka. Wszystko co możliwe w grze zrobiłem, po prostu za cholerę...
  6. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Posprzedawałem trochę gratów, miałem też trochę w bagu w Novigradzie no i się uzbierało 24k. Na razie wystarczy, trzeba robić główny wątek bo widzę nieźle płacą.
  7. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Skellige zrobiłem, mam dosłownie wszystko zrobione przed Krew i Wino. Nie wiem gdzie ja ten szmal wydałem.
  8. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Słuchajcie Panowie. Mam problem ze złotem w tym dodatku. Zrobiłem sobie jeden set, posprzedawalem większość rzeczy które mogłem i dalej mam problemy ze złotem. Jest jakiś magiczny sposób na farme złota w grze?
  9. S

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Koniec gry, 110h bez znaków zapytania w Skellige. Powiem tak. Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. - graficznie to jest kosmos, grałem cały czas na UBER, od czasu do czasu włączałem Hairworks, 1100 screenów na kompie :), - fabuła, trochę przynudzała nie raz ale głównie majstersztyk...
  10. S

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Przecież ja właśnie o to pytałem, z tym że pod 1.05 nie działa ten mod. Kurczę, przeinstalowałem moda i działa pod 1.05 również.
  11. S

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Bo chciałem wycraftować :) jeżeli będzie ta nowa opcja gry później pozwalająca grać z aktualnymi gratami na znacznie większym poziomie trudności to wtedy się przydadzą. Swoją drogą, zrobiłem porządki w bagach i zaoszczędziłem 50 weight :)
  12. S

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Czy ktoś wie kiedy pojawi się pod 1.05 mod zwiększający BAG? przecież na high end postaci, przy 3 setach wycraftowanych i 2 zbrojach legendarnych + kilka mieczy mam udźwig ponad 180. Jak ja mam grać skoro 160 to max w grze? Powinni dać skrzynkę dla postaci gdzieś, bo mało śmieszne to jest.
  13. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    No nie do końca. Są monitory i są monitory, u niektórych coś wygląda gorzej od innych.
  14. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Falandar, daj sobie spokój z udowadnianiem, że na low/medium jest podobnie co na uber. Kaer Morhen wygląda przekozacko, scena w której: Natomiast sama forteca ma osobliwy klimat, szorstki i bardzo zimny, w środku jest przepiękna i już mi się nie chcę pisać o tym dalej.
  15. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    :facepalm: hoski90 No i niby jak ktoś ma Ci pomóc w takim temacie? przez urządzenie takie samo jak Yennefer czytała Geraltowi w myślach? czy masz jakieś inne specjalne?
Top Bottom