Recent content by tommiyacht

+
  1. T

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Kawal dobrej roboty Pany :) Daaaaawno mnie tu nie było :)
  2. T

    Gra z modami

    no nie wiem. Zobacz jak co mam w NM. W katalogu mods również tylko te dwa mody. Mimo to przy uruchamianiu gry wywala coś takiego: W.g. script mergera wszystko ok.
  3. T

    Gra z modami

    1) Darker Nights jeszcze nie bangla dobrze z 1.22 ? 2) używacie czegoś do poprawy expa ? np jedna z opcji tego moda ? http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/820/? , sensownie wygląda opcja Always Mixed Exp czyli gives 100% exp for quests, only grey quests give 50% 3) mod na sloty ? nie ukrywam...
  4. T

    Gra z modami

    a jak mam takie coś to merguje i rozumiem mam efekty z obu modów ? (operacja odwracalna ?)
  5. T

    Gra z modami

    zarzuciłem nexus menadżera bo byłem pewien że bedzie wyłapywać konflikty między modami. A tu dupa, nic takiego sie nie dzieje. Jeśli w opisie nie bedzie wzmianki z jakimi modami koliduje, to jak to wyłapać ?
  6. T

    Lista moich modów

    Lista moich modów Chyba to dobry moment żeby założyć taki temat. Jesteśmy po drugim dodatku a więc po gruntownym patchu. Po nim chyba już nie będzie modów które będą się kłócić z aktualną wersją gry. Oczywiście można podejrzewać że jeszcze jakieś poprawki wyjdą, ale zakładam że nie będą robić...
  7. T

    Wyszperane w sieci

  8. T

    Dodatek Krew i Wino - premiera 31 maja!

    hehe, niezłe jajca. Szukałem po necie gdzie najtaniej dostane wersje pudełkowa i na ceneo wyskoczyła cena 99PLN. Ale najtańsza przesyłka 9PLN a na alegro jest za 105PLN z przesyłką. Juz miałem kupować na alegro ale sprawdziłem gdzie jest ten sklep co jest za 99PLN , paczam a on 50m ode mnie :) Z...
  9. T

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    ok, a jest możliwość zarezerwowania (zamówienia) limitowanej wersji a przesyłka (opłata) za pół roku ? (pytam bo nie planuje grać po premierze a chciałbym wersje z gwintem). Wiem, mogę kupić teraz i grać później ale mam pilne wydatki.
  10. T

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    czy egzemplarz z talią do gwinta będzie możliwy do kupienia powiedzmy za pół roku ?
  11. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

  12. T

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    no rzeczywiscie. Ale dobrze widze ze nowe sloty nie bonusuja sie z mutagenami ? i mutagen-skill na tym screenie to to wielkie zielone po środku ?
  13. T

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    A co to będą jakieś nowe sloty na skille ? Gdzie znajdę info o tym ?
  14. T

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Czarnaaaa musiałem sobie powstawiac przecinki zeby w końcu załapać o so Ci chodzi :) ale dalej twierdze ze cos nie halo. To nawet na samej podstawce (nie NG+) nie moglem sobie wbić 100 poziomu ?
  15. T

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    czy ktos mógłby mi rozwinąć co sie pod tym kryje ? (wiem co to jest ng+ i poziom postaci ;P )
Top Bottom