Recent content by Twilightus

+
  1. T

    Poznajcie datę Homecomingu!

    Super znamy date upadku gry czyli od tego dnia przestaje grac bo to wciąż nie jest grywalne i dopóki stół nie zostanie zmieniony na przejrzysty nigdy nie będzie, uparcie dążycie do swojego widzi mi się a ono jest i będzie nie ważne, gracza widzi mi się jest ważne, bo ono decyduje czy gracz...
  2. T

    Pierwsze spojrzenie na projekt Homecoming!

    @Dargorad66 To nie jest tak ze REDzi wiedza lepiej nie wiedza lepiej i nigdy nie będą wiedzieli lepiej gra nie jest dla nich a dla nas Graczy, my jesteśmy nadrzędnym elementem i nasze zdanie jest imo najważniejsze, jeśli nam jako community coś się nie podoba to twórcy maja obowiązek nie...
  3. T

    Pierwsze spojrzenie na projekt Homecoming!

    Krótko i na temat mnie się nie podoba cały ten cyrk 3d, ciekawe czy znow ubedzie jak z slawetnym patchem zimowym gdzie po cąłosci REDzi zignoruja to ze community jest czemuś przeciwne i zostawia w grze tak jak jest bo im sie podoba pewnie nawet nie ma co liczyc na opcje aby meic gwita ktory...
  4. T

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    @Keymaker7 Na to pytanie to każdy z nas może ci dać odp, sama gra tez ci ja udzieli :) Oczywiście Imlerith bez hełmu
  5. T

    Sezon Drakonidów dobiega końca!

    Od czasu feralnego patcha mamy zapewniania o przemyślanych decyzjach itp a tu widzimy na odwrót, nic się od tego patcha nie zmieniło, każda decyzja jaka podejmują Redzi jest pozbawiona sensu i logiki, nie tak to działa sami te grę uśmiercicie, błąd za błędem.
  6. T

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    To jest tak proste ze aż żałosne, jak się nic nie ma to się nic nie pokazuje logika 10/10 to fakt, szkoda tylko ze gracze przez to cierpią można było narzekać na dominacje szpiegów bo się wiedziało ze będą zamiany w przeciągu 2-3 miechów można było narzekać na brouvera bo wiadomo było ze będą...
  7. T

    Wyczuwamy silną magię - rozpoczął się nowy sezon!

    I az do homecomingu do pozygu rębacze rębacze i niespodzianka rębacze to jest większe przegięcie niż z brouverem ale takie są skutki jak się nerfi wszystkie metowe decki orpócz jednego.
  8. T

    Przedstawiamy Frakcyjny Tydzień Beczek Premium!

    Potrafisz zrozumieć ze niektórzy nie jarają się jakimś pierdołami jak premium i wola mieć pełne skupienie w grze? mi bardzo przeszkadza to ze karta się rusza lub po wyłączeniu animacji błyszczy nie chce tego po prostu, potrafisz to zrozumieć przez takie akcje mam zblokowane otwieranie beczek...
  9. T

    Przedstawiamy Frakcyjny Tydzień Beczek Premium!

    To jeszcze spraw żebym dostał za nie tyle abym mógł zrobić wersje nie premium nie, próbuj rozwiązać problemu którego nie potrafisz rozwiązać
  10. T

    Przedstawiamy Frakcyjny Tydzień Beczek Premium!

    Ta jakoś to nie rozwiązuje faktu ze mam je dalej w kolekcji he rozwiąż to jak taki mądry.
  11. T

    Przedstawiamy Frakcyjny Tydzień Beczek Premium!

    Kolejne premium dlaczego, wiele bym dał żeby moc zamienić moje premki na zwykłe dlaczego to robicie?
  12. T

    Nowy materiał fimowy – omówienie nadchodzącej aktualizacji

    Akuumo Jakie to ma znaczneie ty widzisz zmianę elfiego zwiadowcy to pozwala mi użyć 3 razy wiecej awangardy to jest buffy i to spory co z tego ze ma jednego elfa mniej jak man 3 dodatkowe awangardy :P to jeszcze wzmocni swarm przypomina się sytuacja z szpiegami gdzie nerf egzekutorów był...
  13. T

    Nowy materiał fimowy – omówienie nadchodzącej aktualizacji

    Zmiany w sumie są pozbawione sensu taka prawda tak naprawdę brouverowi się nie oberwie bo wciąż może generować za pomocą awangardy tempo nie do nadgonienia Brak zmian u sk dlaczego to rębacze nie dostali dopisu ze trafiając na cmentarz ich siły wraca do pierwotnej bazowej jak każdy top deck to...
  14. T

    Rozpoczął się nowy sezon!

    Z jakiego powodu machina oblężnicza powinna być przypisana do rzędu walki wręcz, proszę o logiczne uzasadnienie.
  15. T

    GWENT Challenger #3 już w ten weekend!

    I on się dziwi ze jego w Polsce nie nawidzą, oni nie robi tego na pokaz on ma taki zryty charakter takich ludzi trzeba usuwać.
Top Bottom