Recent content by username_3237133

+
  1. U

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    Dziękuje wszystkim za rady, ale chyba rzeczywiście bliżej mi do xperii niż do lg, aczkolwiek to jeszcze nic przesądzonego;). Na pewno wizualnie bardziej podoba mi się sony, a jeżeli chodzi o gry i aplikacje też raczej wszystko uruchomi, lg trochę mnie odstrasza wyglądem nakładki, ale muszę...
  2. U

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    A jeszcze chciałem się dowiedzieć czy to przegrzewanie może powodować jakieś awarie, uszkodzenia telefonu, czy po prostu telefon robi się ciepły i nic po za tym?
  3. U

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    Szkoda, trochę za późno dla mnie, muszę wziąć telefon w grudniu.
  4. U

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    A kiedy nexus 4 u nas będzie dostępny?
  5. U

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    Dziękuje bardzo za odpowiedzi ;). Wszystko dobrze, tylko poczytałem trochę o tym lg i piszą, że trochę może się przegrzewać jego procesor, niby piszą że dla tegry 3 od nvidii to raczej normalne, ale muszę to jeszcze sprawdzić. ;)
  6. U

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    Hmmm, ciężka decyzja, ale trzeba się na coś zdecydować ;). Z tego co wiem to na razie na xperii śmigają wszystkie gry, ale chciałbym żeby telefon starczył tak na 2 lata, więc te 4 rdzenie rzeczywiście mogą się przydać, co do wytrzymałości to raczej staram się dbać o telefony, więc może nic się...
  7. U

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    Tak też myślałem :). Dziękuje za odpowiedź.
  8. U

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    Oba są po około 250 zł, tak więc cena jest właściwie ta sama. Tak też sądziłem, że te rdzenie to po prosty chwyt marketingowy, a w testach raczej nie ma dużej różnicy między telefonami z 4 rdzeniami a 2. Mówicie, że szybkość działania jest podobna?
  9. U

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki... Witam, wiem że to może nieodpowiednie miejsce do tego, ale muszę się kogoś poradzić . Mam do wyboru dwa telefony; sony xperia s i lg swift 4x hd. Nie mogę się do końca zdecydować. Chciałbym, żeby telefon odpalał raczej wszystkie dostępne...
  10. U

    Po prostu sport

    Glory glory man united! ;) Szczęsnego tylko szkoda ;(.
  11. U

    Problem z Wiedźminem Proszę o pomoc.

    Ja miałem kiedyś taki problem, ale z innymi grami, po prostu komputer był zakurzony (mam laptopa, ale na stacjonarnyh tez się to dzieje). Przedmuchaj kompa sprężonym powietrzem, albo zanieś do serwisu i temperatury powinny wrocic do normy, mi pomogło ;)
  12. U

    Po prostu sport

    Ech, wiedziałem, że Wisła może tak skończyć noi stało się, ta nasza piłka, ech szkoda gadać.
  13. U

    Ustawienia

    Temat do zamknięcia, problem rozwiązany, uruchomienie launchera jako administrator pomogło :)
  14. U

    Patch 1.35 Zacina

    Przepraszam, że dopiero teraz pisze, ale problem rozwiązany, trzeba jeszcze raz zainstalować patcha (jeżeli masz go na dysku uruchom go jako administrator jezeli masz viste lub 7) i poźniej uruchom launcher gry też jako administrator, mi pomogło, oczywiście aktulizacja sterowników itp., więc...
  15. U

    Problem z patchem 1.35

    Spróbuj tego: Zalecamy obniżenie ustawień grafiki w opcjach w launcherze gry, szczególnie Budżetu pamięci na tekstury. Jeśli to nie pomoże, proszę w ustawieniach grafiki wyłączyć opcję "Filmowy efekt głębi ostrości” oraz "Głębia ostrości w cutscenkach” i postępować według instrukcji poniżej...
Top Bottom