Recent content by Vandergrrift

+
  1. V

    Problem z Save'ami - Patch 1.06

    Problem z Save'ami - Patch 1.06 Witam! Po aktualizacji gry do wersji 1.06 nie można wczytać żadnego zapisu gry. Wczytywanie zawiesza się gdzieś tak w 1/5 paska ładowania i nie idzie dalej. Sprawdzałem i po 10 minutach ani drgną, a chyba tyle żadna gra się nie wczytuje... Rozpoczęcie nowej gry...
  2. V

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Fajnie by było, gdyby dało by się zaimportować muzykę z W1 do W2 albo W3...coś na zasadzie DLC, :)
  3. V

    REDkit wkracza w fazę otwartej bety!

    Heh, wiem, że głupie pytanie ale chciałem sie upewnić, bo troche mi się pokomplikowało z wgraniem edycji rozszerzonej i samego wieśka i już chciałem być pewny....dzięks :D
  4. V

    REDkit wkracza w fazę otwartej bety!

    A w wersji dla moderów mogę też grać w mody innych graczy, czy każda wersja jest do czego innego ?
  5. V

    REDkit wkracza w fazę otwartej bety!

    Może mi ktoś wytłumaczyć, czym się różni REDkit w wersji dla graczy a REDkit w wersji dla moderów?
  6. V

    Co nieco o sprzęcie

    Hej zaproponowałby ktoś porządny zasilacz do 250 zł, żeby pociągną na luzie sprzęt:: AMD Athlon 64 X2 5000+ 2,6 GHz nVIdia GeForce GTX 550 Ti OC 5 GB RAM 800MHZ
  7. V

    Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

    Wydaje mi się, że dla graczy i domowych użytkowników najlepiej kupić Home Premium. Czym ono się różni od Professional oprócz ceną?
  8. V

    Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

    Wpinam się w tema bo potrzebuję rady odnośnie systemu operacyjnego. Jak wszystkim wiadomo stary dobry XP'ek powoli odchodzi na spoczynek i tym samym watro by się przerzucić na lepszą platformę. W dodatku zamówiłem AC III, i jak wiadomo ta seria już nie będzie obsługiwała Win XP. I tu moje...
  9. V

    Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.1): Wiedźmin 2 Patch Manager

    Po zalogowaniu, mogłaby wyskoczyć nazwa użytkownika i wynik z areny.
  10. V

    Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.1): Wiedźmin 2 Patch Manager

    To naprawdę dzieło sztuki! Oren leci Widac, że włożyłeś wiele wysiłku w to cudeńko... myślę, że REDzi powinni dobrze przemyśleć twoją koncepcje. Nie mniej jednak dla mnie na razie jest to pomysł #1. Fajnie by było jakby takie co wyszło jako Patch jeszcze w tym roku
  11. V

    W co warto zagrać

    W co warto zagrać Nie znalazłem podobnego tematu, lub po prostu nie umiem szukać. Moje pytanie, w jaką grę warto by zainwestować? Jakieś dobre premiery w sierpniu lub wrześniu... najlepiej jakiś dobry RPG lub akcji choć innymi też nie pogardze.
  12. V

    Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

    Przez was dziewczyny wpadną w kompleksy i wszystkie się przefarbują
  13. V

    ''52 i pół'' od kuchni, część 2

    Fajny artykuł :) Widać teraz jak powstaje akcja w Wiesławie. Oj dużo roboty przy tym chyba jest...
  14. V

    Srebrny miecz Geralta

    Gdyby miał linię produkcyjną to mógłby zbić majątek na sprzedaży tych mieczy :D. Ja bym się połasił na to !
  15. V

    Assassin's Creed- Adaptacja Filmowa

    Assassin's Creed- Adaptacja Filmowa Do premiery Assassin's Creed III jest jeszcze sporo czasu, lecz firma Ubisoft mocno wyrabia sobie opinię i aby podnieść rangę swojego flagowego produktu, jakim jest AC podsyła nam pod nos nowy kąsek. Mowa tu o adaptacji filmowej pierwszej części gry AC...
Top Bottom