Recent content by zwierzch

+
  1. Z

    Aktualizacja 1.3

    Zwyczajnie obawiam się że nigdy tego nie naprawią i bez sensu czekam, skoro minimapka zajęła im juz prawie rok
  2. Z

    Aktualizacja 1.3

    Nie no bądźmy poważni, postacie gliczują się do tpose, spawnują się na oczach gracza, samochody nadal są opętane a oni chwalą się że minimapka się oddala. Do tej pory nie przeszedłem gry, czekam na nextgena (może jakimś cudem zacznie to działać normalnie) a oni się jakimiś bzdurami zajmują
  3. Z

    Aktualizacja 1.3

    Nadal czekam kiedy ta gra okaże się grywalna, bugi są nawet na waszych oficjalnych streamach
  4. Z

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    http://witcher.nexusmods.com/mods/2/ TADAM. Proszę, jakiś fan zrobił.
  5. Z

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Ja nie rozumiem dlaczego redzi uczepili się tego siwego wizerunku Geralta, teraz jeszcze z zarostem. Ciągle starają się poprawić coś co było dobre i zadowalało wszystkich. Biały wilk? Raczej stary kundel.
  6. Z

    Namco Bandai wyda Wiedźmina 2 na konsole Xbox

    To niech ktoś mi wyjaśni gdzie w tym wszystkim jest Warner Bros bo już nic nie rozumiem.
  7. Z

    Multiplayer Wieśka 2 ???

    Multi w trybie arena. Coop, pvp - byłoby wspaniale :D
  8. Z

    W2 - sound: PL, text: PL & ENG. Możliwe?

    Polecam polski dźwięk i angielskie napisy. A jeśli w miarę ogarniasz angielski to ustaw sobie całość po anielsku. To jest świetna metoda na naukę języka, jeśli nie uda ci się zrozumieć ze słuchu, spoglądasz na tekst i jest dużo łatwiej.
  9. Z

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Kiedy dowiemy się więcej o sterowaniu za pomocą pada?
  10. Z

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    http://www.ripten.com/wp-content/uploads/2011/04/witcher2-2011-04-15-18-39-01-53.jpgten screenshot wygląda obłędnie! Moja nvidia 9800 nie wyrobi na taką grafe :(
  11. Z

    Nowa twarz Geralta

    Właśnie. A później wypisują, że Geralt rzeczywiście powinien wyglądać jak dziadek.
  12. Z

    Nowa twarz Geralta

    Mówiłeś o paniach. A w tej grze są grywalne panie, krasnoludy i cholera wie co jeszcze. Czytaj ze zrozumieniem a potem pomyśl zanim napiszesz.
  13. Z

    Nowa twarz Geralta

    W takim razie wybiorą grę Bioware.@RosaliuszMyślę że nocny ma takie samo zdanie jak ja. A jeśli o mnie chodzi to zdania i tak nie zmienię ;). Bywajcie.
  14. Z

    Nowa twarz Geralta

    @Wielki SzuTeż masz rację. Nie myślałem o tym w ten sposób. Rzeczywiście niektórych graczy może taka okładka przyciągnąć, ale uważam że Geralt nie musi być stary, wystarczy że jest paskudny :)
  15. Z

    Nowa twarz Geralta

    Gracze lubią się uosabiać z bohaterem którym kierują. Jeśli osoba która nie wie nic o grze ani sadze zobaczy okładkę wiedźmina i takiego dragon age'a wybierze to drugie. Takich osób jest całkiem sporo, nawet w polsce.Edit: A zakładam, że większość takich graczy nie lubi grać...
Top Bottom