Search results

+
  1. S

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    No właśnie nie bardzo, nic mi ani kumplowi nie wyskakuje :/
  2. S

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Gdzie pojawia się zaproszenie wysłane na gogu do gry ze znajomym? nie mogę znaleźć.
  3. S

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Na tę chwilę wszystko mi pasuje :D Panie kolego Cat.from.Pluto, wydaje mi się żeśmy już ze sobą zagrali i przegrałem :P
  4. S

    Hola, wędrowcze! Jak cię zwą?

    SoundtrackToYourEscape
  5. S

    Pytania do twórców

    Będą udostępnione statystyki ile osób zagrało łącznie, ile było najwięcej online jednocześnie itp?
  6. S

    Wrażenia z rozgrywki (serwery muszą zginąć)

    Wszystko miodzio oprócz niewygodnego sterowania(mysz+klawiatura) i miejscami przycinających animacji.
  7. S

    Pomoc w tłumaczeniu słówek

    Pomoc w tłumaczeniu słówek Hej Potrzebuje pomocy przy przetłumaczeniu słówek na kilka języków potrzebnych do stworzenia strony obsługującej wiele języków, zbliża się termin oddania projektu a mam jeszcze dużo do zrobienia, więc może ktoś z was pomoże zamienić wartości przypisane do kluczy w...
  8. S

    Twój pomysł na kartę.

    Nazwa: Kalkstein Rzadkość: Zwykła Siła: 1 Talia: Królestwa Północy Rząd: Oblężnicza Umiejętności dodatkowe: niszczy dowolną jednostkę oblężniczą
  9. S

    Nowy stół do Gwinta - plusy, minusy, sugestie usprawnień

    Obejrzałem rozgrywkę raz jeszcze i jak dla mnie stół nie jest taki zły. Kwestia przyzwyczajenia :)
  10. S

    Wymarzona frakcja do Gwinta

    Moim zdaniem cały temat mocno przekombinowany, rozbicie talii na x mniejszych wydaje się być kiepskim pomysłem zaś 5 talii które się pojawią będą wystarczające
  11. S

    Gwint - Dyskusja o artykułach i mediach

    W Duel of Champions też występuje kampania podzielona na rozdziały, po wygraniu których otrzymujemy karty, wszystko było by spoko gdyby nie to że DoC moim zdaniem jest straszne P2W. Grałem jakiś czas, myśląc że mam w miarę dobre karty i namówiłem znajomego na grę, ten zaś lekką ręką wydał ze...
  12. S

    Dodatek Krew i Wino już dostępny!

    Ścieżkę dźwiękową dodatku można pobrać z GOGa?
  13. S

    W3 vs W2 vs W1 [SPOILERY]

    W1 zmiażdżył mnie klimatem i fabułą, od tamtej pory żadnej grze nie udało się tego powtórzyć, ale im dłużej gram w W3, nabieram przekonania że niedługo się to zmieni :D
  14. S

    Patch 1.03 w wersji PC już dostępny!

    U mnie też niestety bez zmian, mogli by coś poprawić na mobilnych grafikach, chociaż z mobilnymi nic się nie da już zrobić :P
  15. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Na lapku Y510p z pojedynczą grafiką gt755m w białym sadzie jest 30-35 klatek, minimalnie chwilami spada nawet do 18, szału nie ma, jaki sprzęt tyle klatek, ale idzie grać, zobaczymy co na to Novigrad haha
  16. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Mi właśnie nie :( Jestem zalogowany jakby co
  17. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Zapisuje Wam czas gry w GoG Galaxy?
  18. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Do mnie nigdy nie dzwonią :/ w sumie to lepiej Dopiero mi się status zaktualizował, że o 8.30 wydanie do doręczenia
  19. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Wie ktoś co to za oddział DPD "ol2"? wiem, że ols to Olsztyn, a ol2 nie mogę znaleźć
  20. S

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Dobra, pora iść spać, jutro wielki dzień :D Aż pozwolę sobie to tu zostawić Miłej gry wszystkim moje małe wiedźminy :D
Top Bottom