Search results

+
  1. F

    Szukam kogoś kto pomógł by mi zakończyć projekt

    Szukam kogoś kto pomógł by mi zakończyć projekt Poświęciłam tej mapce sporo czasu i energii, ale już od 8 miesięcy wszystko stoi z powodu braku czasu i zapału. Szukam kogoś kto miałby ochotę zrobić COŚ z moim projektem ponieważ chce na tej mapie zagrać i wiem, że może wyjść coś ciekawego...
  2. F

    Wieża Vranów - brak kolizji w meshu klatki schodowej

    Wieża Vranów - brak kolizji w meshu klatki schodowej Mógłby ktoś sprawdzić czy vran_tower_details_interrior.w2mesh ma kolizję? Bo Wiesiek nie chce mi wejść do wieży i nie wiem czy ja kiedyś usunęłam czy to niby tak ma być?
  3. F

    Jak stworzyć kupca/ karczmarza?

    Jak stworzyć kupca/ karczmarza? Jak dodać kupca lub karczmarza by móc kupić coś lub przechować w skrzyni? Trzeba zrobić questa? I drugie pytanko jak umieścić coś w skrzynce (np. pieniądze) by potem Geralt mógł to wyjąć?
  4. F

    Zniknęły wszystkie npc

    Zniknęły wszystkie npc Po utworzeniu World partition i waypointa geralta (wg tego tutorialu: http://vimeo.com/53152699) zniknęły mi wszystkie npce. Nie pomaga przywrócenie starszej kopii. W community wszystko wygląda ok, actionpointy z tagami raczej też. Na wszelki wypadek zaktualizowałam...
  5. F

    Jak utworzyć world i startup partition?

    Jak utworzyć world i startup partition? Hej, próbuję uruchomić grę za pomocą polecenia "Play game" (bez zielonego ptaszka) ale wyskakują mi różne errory. Pierwszy rozwiązałam tworząc plik "world partition" w AB i dodając go do zakładki World, ale pojawił się drugi: "Startup partition root does...
  6. F

    Jak zrobić drzwi tylko dla npc?

    Jak zrobić drzwi tylko dla npc? Hej, AB mam plik entity template door_npc_only. Wygląda tak: jak widać nie ma w nim drzwi. Mam wrzucić tam jakiegoś mesha? Nie bardzo wiem jak to użyć
  7. F

    How to make NPC walk the path?

    How to make NPC walk the path? Hi, i would like for my background npc to walk from point A to B. I don't want to create quest for him. Do i have to create job tree? But what animation put in there and how to connect it with my path?
  8. F

    NPC poruszające się po ścieżce?

    NPC poruszające się po ścieżce? Jak ustawić by zwykłe (nie mające zadania w queście) NPC chodziło po ścieżce? Mam zatagowaną ścieżkę i mam templatkę mojej postaci. Jak to połączyć? W skrócie, chcę by po mojej wiosce chodzili ludzie, nie tylko stali i cośtam robili.
  9. F

    Potwory pojawiające się w określonej fazie zadania?

    Potwory pojawiające się w określonej fazie zadania? Hej, jak ustawić, np. encounter area by potwory pojawiające się w niej atakowały dopiero podczas określonej fazy zadania? Tzn. żeby wcześniej ta strefa była "bezpieczna" i dopiero po otrzymaniu zadania "idź tam i zabij tamto" pojawiała się...
  10. F

    Potrzebuję pliku "basement_sewersblocker01"

    Potrzebuję pliku "basement_sewersblocker01" Mógłby ktoś podrzucić mi pliczek "basement_sewersblocker01" bo eksperymentowałam z destroy instance i została mi tylko ściana :) Jest w folderze dragon_city/unique/basement_building01a
  11. F

    Path Engine - Cannot register CLayer

    Path Engine - Cannot register CLayer Próbowałam "zagrać" w moim nowym świecie, ale po utworzeniu siatki nawigacji (czy jak się to to nazywa) i uruchomieniu gry (Play Game on current layers only) wyskakuje mi dużo ładnych czerwonych napisików z tematem przewodnim "Cannot register CLayer" i dalej...
  12. F

    Jak wykorzystać elementy "World layer" z AB?

    Jak wykorzystać elementy "World layer" z AB? Hej, w Asset Browser jest sporo różnych "World layer", np. I04_vran_tower_rooms. Jak je użyć? Wrzucenie na nową warstwę nic nie daje. Jeżeli je kliknąć pojawia się okienko z ImportFile po najechaniu którego na dole jest tekst "Source import...
  13. F

    Entity Template - szukam poradnika

    Entity Template - szukam poradnika Jak w tytule, rozgryzam właśnie Entity Template na podstawie karczmy z Flotsam. Wrzuciłam wnętrza i ścianki zewnętrzne, wszystko ładnie się łączy ale co mam zrobić z oknami i drzwiami? Dodawać ręcznie? Można zmienić gdzie są drzwi? Usunąć jakieś? Dodać?
  14. F

    Anulowanie nowej grupy "zawiesza" edytowany obiekt

    Anulowanie nowej grupy "zawiesza" edytowany obiekt Mam problem z pewnym obiektem (wnętrze tawerny, 2-gie piętro). Moja mysz się psuje, tzn. "nie trzyma" prawego kliknięcia. W związku z tym często podczas przesuwania obrazem wyskakuje mi okienko menu podręcznego, upierdliwe to jest ale...
  15. F

    Direct3D 9 device initialization error

    Direct3D 9 device initialization error Hej, zainstalowałam 2 dni temu Redkita i wsio było ok, ale coś mnie podkusiło by zaktualizować sterownik grafiki no i katastrofa. Próba uruchomienia Redkita kończy się wspomnianym w tytule errorem. Co gorsza to samo dzieje się z Wiedźminem 2 (i z każdą...
  16. F

    Wejście na górę obok Kaer Morhen

    Wejście na górę obok Kaer Morhen Witam wszystkich, od baaaaardzo długiego czasu nurtuje mnie pewne zagadnienie. Jako, że skończyłam na razie przygodę z W2 chciałam przypomnieć sobie oryginał. Na samym początku Wiesia Pierwszego pokazane jest Kaer Morhen z powietrza, a następnie kamera przesuwa...
Top Bottom