Search results

+
  1. A

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    O dzięki, nie wiedziałem o tym :)
  2. A

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Mam pytanko dotyczące pancerza z tego 1 screenu. Jest to zbroja podobna do tej w W1, podobno to zbroja mantykory, ale u mnie górna jej część wygląda trochę inaczej. Nie bać się, w spoilerze są tylko screeny z przedstawioną zbroją i tym co jest u mnie. Osobiście wolałbym, żeby mój pancerz...
  3. A

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Ta kurteczka na screenie, gdzie Geralt jest w krainie grzybków, to chyba jakaś nowa, tak ? Bo nie przypomina mi się żebym wcześniej ją gdzieś widział. Bardzo podobna do tej z W1.
  4. A

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Mam pewien problem po instalacji modów. Napiszę co zrobiłem, bo może gdzieś tam popełniłem błąd. Więc pobrałem ModKit, zainstalowałem, utworzyłem folder mods w głównym folderze z grą. W folderze utworzyłem folder modBaseSripts wraz z zawartością content, którą skopiowałem z zainstalowanego...
  5. A

    Batman Arkham

    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=92590 .... ... Chyba ich po******... Tak sobie czytam, co oni żartują sobie czy jak 720p i 30 fps i minimum !?!?? rly ? Świetna optymalizacja. :victory:
  6. A

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Dla mnie to szkoda trochę, że po skończeniu gry: Wiem, wiem takie drobiazgi, ale fajnie wpływają na realizm rozgrywki. Sprawiają, że jednak później możemy się spotkać z ważnymi postaciami fabularnymi. Nie mniej Wiedźmin to wybitna gra, która zasługuje na 10/10. Może takie rozwiązanie ktoś...
  7. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Dzisiaj myślałem, że mnie krew zaleje. Siedzę sobie wśród kolegów na przerwie, po czym dowiaduję się, że większość z nich z czystym sumieniem spiraciła W3. Przy czym po sprawdzeniu czy chodzi, nie zamierzają w ogóle go kupić. Próbowałem ich przekonać, że to niezbyt uczciwe, to dowiedziałem, się...
  8. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ok, na ustawieniach wysokich w full hd bez żadnych dodatkowych ficzerów od nvidii mam 40-50 fps w pierwszej lokacji po samouczku. Mam nadzieję, że taki fps się utrzyma w dalszej części gry. A sama gra... nie da się tego wyrazić słowami :) :hatsoff:
  9. A

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    Czy podczas przenoszenia postaci z W2, zostają przeniesione jakieś miecze, zbroje czy rynsztunki ? Bo ja nic z tych rzeczy nie zauważyłem. Ktoś to sprawdzał ? Bo może źle zaimportowałem save ?
  10. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jest opcja w ustawieniach gry, aby zablokować sobie stałe 30fps ? Czy też będę musiał użyć jakiegoś programu ?
  11. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja też będę sprawdzał co i jak na i3 2120 i hd 7770 oraz i5 4570 i r9 280. Napiszę jakie wrażenia z tych 2 pc :)
  12. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Coś pięknego... :) Teraz mogę czekać spokojnie do wtorku bez zmartwień, że gra będzie mi słabo chodzić. :yes:
  13. A

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    kacperking dzięki za spoiler... tak, tak można się było domyśleć ale i tak...
  14. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jak W3 będzie chodzić tak samo słabo na kartach amd jak project cars to się ostro wkurzę. I przy okazji będzie to pierwsza i ostatnia gra jaką kupiłem w dniu premiery. Kurcze ale z drugiej strony w konsolach siedzi sprzęt amd, więc nie powinno być problemów... Ehh zobaczymy. Jeszcze tylko 9...
  15. A

    Co nieco o sprzęcie

    http://pclab.pl/art63572-7.html Kurde jak tak patrzę na te wykresy i wyniki to zaczynam się obawiać o optymalizację W3 pod karty AMD. Tak, wiem że to pclab i itd. ale to i tak nie wygląda zbyt dobrze... A do premiery Wiedźmina pozostało już niecałe 2 tygodnie. Obym teraz nie żałował tego, że...
  16. A

    Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    1. Czy wersję z gog.com będziemy mogli podpiąć pod steam tak aby można było zdobywać osiągnięcia i itp. ? 2. Wiadomo już ile będzie płyt z zawartością gry na PC ?
  17. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja zmieniałem jakieś pół roku temu na sprzęt z sygnaturki. W sumie to nie ma się czym znowu chwalić :) Na tym konfigu mam zamiar zagrać na ustawianiach średnich w full hd i 50-60 fps. O ile optymalizacja i sterowniki pod amd będą dobre. A tak w ogóle to dobrze zrobiłem kupując sprzęt pół roku...
  18. A

    Wiedźmin 3 Dziki Gon - zestawienie ofert przedpremierowych

    http://www.euro.com.pl/gry-pc/cdprojekt-wiedzmin-3-dziki-gon-pc.bhtml RTV Euro AGD - cena za wersję PC 119zł :)
  19. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=91232 Gta może zajmować nawet 7 płyt :p Ciekawe na ilu nasz Wiedźmin się zmieści, 4 ? 5 ? Była w ogóle jakaś informacje czy jeszcze nic o tym nie było ?
  20. A

    Co nieco o sprzęcie

    GosuPL Może Crysis 3 po wejściu do jungli ? Zawsze robi to na mnie wrażenie, szczególnie trawa poruszająca się pod wpływem wiatru :p A z AC Unity, to może jakieś fajne miejsca z pomieszczeń np w jakimś kościele lub podczas większej zadymy gdy widzimy tysiące ludzi walczących w rewolucji. W...
Top Bottom