Search results

+
  1. T

    Próbki głosu Geralta!

    IDEALNY GŁOS! brawo! ;D
  2. T

    Wydanie gry, czyli pudełko+zawartość

    Nie wiem co komu tak ciężko przeszkadza Geralt na okładce, aż taki szpetny to on nie jest...
  3. T

    Wydanie gry, czyli pudełko+zawartość

    Wbrew temu, czym się zachwycacie, kolory czarny/czerwony kojarzą się raczej z wampirami niż z wiedźminem :PWiedźmin w ogóle nie wiem z czym się kojarzy ludziom np. w USA, może warto ich po prostu zapytać i to co wymienią umieścić na okładce.Chyba ważne jest to , zeby stworzyc znak rozpoznawczy...
  4. T

    Świąteczna kartka od Wiedźmina

    Ja ciągle nie mam świątecznej kartki
  5. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    "Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na d.... kończą!"
  6. T

    Wiedźmińskie Fan-Arty

    A to moja praca, ktorą niestety wzgardzono :( KLIK Cóż, szkoda że tabletu nie było w konkursie na NPC-a , bo chyba jedyna okazja, żeby takie cudeńko zdobyć :(
  7. T

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    Nie wnikam dalej, ale zestawienie półelf, wampir? Myślałam, że Regis zanegował zarażanie wampiryzmem? Wampiry nie są odrębnym gatunkiem?
  8. T

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    fireballem ich !...
  9. T

    Tydzień z Wiedźminem - Wasze sugestie i uwagi na przyszłość

    Dzięki :)Bardzo się cieszę.Woooow ^^
  10. T

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Księga to mi sie kojarzy z wiedza o Wiedźminie.Witcheropedia czy cos? :P Rąsia wygląda ja ban albo 5 lat . Drobna różnica.
  11. T

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    Gdzie diabeł nie może....
  12. T

    Wybieramy moda!!!

    Tjaaa........kto wie, czy gg niektórych osób nie jest teraz ozdobione opisem "Wchodzić na forum wiedźmina i głosować na mnie!" W stosunku do rodziny i sąsiadów stosowany jest przymus bezpośredni. Ech, nie to tylko nieładne żarty .....chyba
  13. T

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Taaaak...Ale strzelacie sobie samobója: taki mod powinien najpierw dobrać się do starych userów, którzy gromadnie rzucają się na nowych i zaczynają jazgotać między sobą, co prawdopodobnie wyglada dośc idiotycznie i niezrozumiale z perspektywy nowego, który nie wie, za co X tępi Y a Z przygaduje X.
  14. T

    Game Over - czyli śmierć Geralta

    ...co dowodzi, że zupełnie nie wiesz, skąd ta kobieta jest i kim jest.Do książek!
  15. T

    Game Over - czyli śmierć Geralta

    A może tak: ekran zamiera i zalewa się krwią, a kiedy spłynie odsłania się jasny, zamglony, rozmyty obrazek przedstawiający jakieś obeliski nagrobne i stojącą przy nich kobietę w białej sukni, podnoszącą kwiat z bukieciku na nagrobku (a kwiaty sa dla mnie) .....I za chwilę menu .
  16. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Odwołuję po ponownym obejrzeniu :)
  17. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Obejrzałam filmiki :-) Obejrze chyba jeszcze raz jak mi słonce w okno nie bedzie świecić :PWiecie co, podoba mi sie ta gra :DPołączenie RPG z elementami walki chwyci :)Do tego niebanalnego RPG w którym warto czynić zło muahahha - mysle ze po torturach zadnego problemu by nie bylo To ze nie...
  18. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Bardzo się ciesze, bo ruch to zdrowie :DDobra, to ja powiem tak: sama bym Bruxe inaczej narysowała, jako niską, wyraźnie chudą i bladą czarnulę o raczej trójkątnej twarzyczce .Tym niemniej concept mi się podoba przez to że jest z jakimś pomysłem, jak dla mnie ta Bruxa wygląda jak żmija :) A to...
  19. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Ja tam zakładam Komitet Obrony Jednej Brwi.Nie wiem, dlaczego koniecznie chcecie zdusić przebłysk jakiejś oryginalności.To jest do diaska !! - POTWÓR - !! a nie Wasz Ideał Kobiety.W grze ma być ciekawie, a nie jak wszędzie - cycate elfki z dwumetrowymi kończynami dolnymi o brwiach rysowanych wg...
  20. T

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Świntuszysz. Pewnie zły wpływ Maryjanowego bobra. ---->NowyNie mam takiej samej.Jak powiem że skrzydła wiwerny sa fajne to też zapytasz czy mam takie same?
Top Bottom