Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
- 3xM - said:
W pierwszej kolejności zróbcie coś z tymi zakładkami, żeby było wiadomo, że nowe posty się pojawiły. Bo teraz chyba nawet Dziadu nie wie, że ludzie coś tam piszą
te cfaniaki z CD Projektu pewnie mają zakładke "wszystko" i sie z nas śmieją xD
 
Daerdin said:
A to dobre! Ale zarazem jakże prawdziwe. Zdecydowanie priorytetowa sprawa na forum moim zdaniem to informacja, gdzie są nowe posty.
Nie zapominaj o zakladce "wszystkie"
 
zakładka Wszystkie w pewien sposób rozwiązuje problem z pokazywaniem nowych postów... wszak wtedy wyświetlane są wszystkie tematy i dokładnie widać, gdzie coś przybyło..ale cyferki przy zakładkach też się by przydały
 
BloodSuicide said:
Ale i tak - po tych filmikach, w końcu zabrałem się za zarejestrowanie na forum i napisanie pierwszych tutaj postów [:]] - Oby tak dalej
Wiec witamy Jestem pewny ze nie pozalujesz
 
Geno said:
Daerdin ->zamotanych to nawet modzi nie wyleczą jak ktos jest zamotany to juz tak będzie miał... taki swój świat chaosu.
Jest to całkiem prawdopodobne, ale przynajmniej takiego bałaganu nie będzie. Bo o kulturze języka i całej reszcie savoir vivre wypowiadał się nie będę, bo szkoda mi nerwów.
 
Geno said:
Daerdin ->zamotanych to nawet modzi nie wyleczą jak ktos jest zamotany to juz tak będzie miał... taki swój świat chaosu.
Wyleczyć może się nie da, ale może można zapobiec rozwojowi choroby. Ja jestem za tym żeby Koniu albo ktos inny dostał uprawnienia moda bo tu się robi coraz wiecej bezsensownych tematów z pytaniami które można podciągnąć pod istniejące wątki.
 
konradh said:
albo po prostu zalozyc dzial forum na takie pytania...
To ja proponuje nazwę " Jeśli jesteś nieprzytomny, na ogół nie wiesz co się się wokół Ciebie dzieje i jesteś wiecznie niespokojny zajrzyj tu....."
 
E, chyba nie podziala.Tak czy siak, wiecej modow by sie przydalo. Tylko kto sie podejmie, wiedzac, ze Dziadowi za to placa, a jemu nie? hehe
 
Ja bym się podjął Ewentualnie można by 6 razy sklonować Dziada i jeszcze ze 3 razy Konia A tak na serio: proponowałbym jakieś ograniczenie. Np. dopiero po napisaniu 20 postów można zakładać tematy (o ile wprowadzenie czegoś takiego jest możliwe i o ile to, co mówię ma jakiś sens )
 
konradh said:
To jednak nie jest modem? Zdecyduj się.Albo przyznaj do bledu.
Koniu nie jest modem. Poza tym ma uprawnienia tylko tymczasowe i to sprowadzające się w głównej mierze do zadań związanych z pracą nad mapą.
 
Taaaak...Ale strzelacie sobie samobója: taki mod powinien najpierw dobrać się do starych userów, którzy gromadnie rzucają się na nowych i zaczynają jazgotać między sobą, co prawdopodobnie wyglada dośc idiotycznie i niezrozumiale z perspektywy nowego, który nie wie, za co X tępi Y a Z przygaduje X.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom