Search results

+
  1. Q

    Co sądzicie o ER?

    Jak dla mnie nie jest źle, jak na patch to w zupelnosci wystarczy(te 20 zl to mogę wydać na płytę z muzyką inspirowaną;p).Myślę ze te nie najlepsze reakcje są spowodowane zbyt wygórowanymi oczekiwaniami(które zresztą sami twórcy rozbudzili)Co do instalacji to u mnie na kompie trwała krótko i bez...
  2. Q

    Problemy z patchem 1.4

    Mam ten sam problem co wiekszosc ludzi tutaj, u mnie jednak musze grać bez eax, bo po zamianie plikow na te z cod4 jakość głosów drastycznie sie pogarsza.Ogolnie za ten błąd duzy minus CDP.Duzy plus za gre bez płyty(na moim napedzie LG były problemy z uwierzytelnianiem orginalności)
  3. Q

    [mod] Jeśli gra była dla Ciebie zbyt łatwa na poziomie trudnym - spróbuj tego.

    Zaraz wypróbuję grę z modem, bo musze przyznać ze w Epilogu i ostatecznej walce gra była banalna.BTW. Próbował ktoś z was wypić eliksiry przed wejściem do głownej sali w klasztorze, potem przemedytowac 1 h (poziom toksyczności maleje do 0) a potem dopiero rozpocząć walkę na lodowych...
  4. Q

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Nie sprawdzałem...jak dla mnie to jest chore, może powinni sprzedawać Wiedźmina od razu z napędem dvd w pakiecie nie trzeba będzie 2 razy do sklepu chodzić i może troche taniej bedzie...
  5. Q

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Wiem ze było to już na forum z tysiąc razy ale nic nie pomaga wiec pisze tutaj.Mam problem z weryfikacją orginalności dysku DVD.Nie mam zadnych programów emulujących (nawet te do nagrywania płyt wyinstalowałem)Przestawienie napędu w tryb PIO tez nie pomaga. Wszystkie rady z pomocy technicznej...
  6. Q

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Jeśli plik do sciąnięcia bedzie na wolnym serwerze i będzie ważył ponad 1,5 GB to rozważę możliwość zakupu.PS. Mam nadzieje ze w edycji rozszerzonej zniknie problem z sprawdzaniem orginalności płyty (kupiłem orginał a musiałem sie bardzo napocić zeby w ogóle grę uruchomić!)
  7. Q

    Oficjalny Gameplay Wiedźmina już w sieci!

    Po obejrzeniu gameplaya i inny filmikow na gametrailers nasuwa mi się pytanie do CDPR: Czy AI przeciwników na filmikach jest takie jakie bedzie w pełnej wersji? Mam nadzieje ze planujecie jakieś poprawki. Pozdrawiam:)-->edit:głownie chodzi mi o ten filmik który byl na...
  8. Q

    konkurs na amatorskiego wiedźmina?

    Pomysł dobry ale trudny do zrealizowania bo film przecież nie może być podobny do filmu Brodzkiego.btw. dla zainteresowanych tematem amatorski film o Maxie Paynie (w produkcji od 2 lat) http://www.payneandredemption.com/
  9. Q

    Edycja kolekcjonerska wyprzedana!

    Esgaroth może jakaś petycja do CDPR o zwiększenie ilości EK? Ja też sie nie załapałem, bo uznałem ze przeczekam problemy techniczne (sic!)btw. zawsze pozostaje nam koczowanie przed Empikiem w przed dzien premiery:P
  10. Q

    CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

    Mam pytanko czy ilość egzemplarzy EK w preorderach jest ograniczona?
  11. Q

    Wiedźmin na komórkę - gameplay

    Wygląd gry prezentuje sie całkiem ładnie (tylko troche ten nadmierny "rozkrok" Geralta przeszkadza) Jest jeszcze jeden aspekt który mnie ciekawi a mianowicie czy ta gra będzie chodzić płynnie na większości komórek (zdażają się gry które scinają na niektórych modelach telefonow)
  12. Q

    Nowa strona „Wiedźmina”!

    Jak dla mnie strona prezentacyjna jest na światowym poziomie(to światło zmieniające się zależnie od pory dnia :-* ) Strona community prezentuje się nieźle aczkolwiek nie podoba mi się logo, jakieś takie bez wyrazu, również te tło pod newsami mi się nie podoba, widziałbym tam takie bardziej szare;)
  13. Q

    Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

    Pudełko świetne:) Podobne nawet do jednego stworzonego przez fana (tylko łańcuszka brak) ale to pokazane przez CDPR jest duzo bardziej profesjonalne (co zreszta oczywiste)EK będzie też miała taka szatę graficzną?
  14. Q

    Graficzna strona gry \

    Wiec Genesis o zbroje sie martwić nie musisz;) Twórcy wiedzą co robią.E: literówki:P
  15. Q

    Forumowa filmówka

    Z Wlatcow much to wdzialem prawie wszystkie odcinki;) Czesio wymiata
  16. Q

    Graficzna strona gry \

    Zauważyliście ze na stronie CDA krawędzie postaci są tak jakby mniej poszarpane? Może to przez mniejszą rozdzielczość screenów...
  17. Q

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Ehhh gdyby wszystko trzymało taki poziom jak niebo i woda...Szczerze przyznam ze nowe screeny nie wywołują na mnie takiego wrażenia jak te z przed paru miesięcy chociażby.
  18. Q

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Co sądzicie o nowych screenach? Jak dla mnie są ok, ale nie powalają.Niestety bardzo rzuca się w oczy brak antyaliasingu, nie wiecie czy będzie w grze dostępny?
  19. Q

    Zapowiedzi, recenzje

    Mam nadzieje ze wrzucam to do odpowiedniego tematu i ze nie było jeszcze tej zapowiedzi na forum.Przedstawiam The Witcher Mobile first peek: http://wireless.ign.com/articles/778/778251p1.htmlE (down): Niestety Gofciu nie przeglądam serwisu gry-online.pl (głownie przez utrudniający zycie...
  20. Q

    Fan-art

    I've made the wallpaper too. It's similar to Deadrin's one, but I hope he'll forgive me
Top Bottom