Problemy z patchem 1.4

+
Witam wszystkich...Mam pytanie ile Wam zajęło zainstalowanie TWEE??Bo czekam i czekam i czekam... a cały czas mam "INSTALACJA SKŁADNIKÓW REDYSTRYBUCYJNYCH"...
 
Ksan said:
Ksan said:
Mam taki problem,że włączam plik TWEE_Upgrade, akceptuje umowę licencyjną i gdy istalator sprawzda czy gra jest zarejestrowana wyskakuje okno , że gra nie jest zarejestrowania,a rejestrowalem grę wczesniej.
Miales ale teraz musisz tylko w menu lunchera (po wlozeniu plyty takie wyskakuje) kliknac na zarejestruj, dalej na ZALOGUJ i podac te stare login i haslo. potem jeszcze raz klucz rejestracyjny podajesz, ten z tylu instrukcji. I zrobione. potem dopiero zabawa z patchem =p
Ale ja juz zarejestrowałem Wiedzmina, wogole w launcherze gry opcja zarejestruj jest teraz zablokowana
 
OK dla tych ktorzy maja problemy z EAXem:poszperalem na forum miedzynarodowym i znalazlem takie rozwiazania problemu:1) jesli macie problem z uruchmienie gry przez blad EAXa, rozwiazanie:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=16688.msg386586#msg3865862) jesli gra wam sie wysypuje po zaznaczeniu opcji EAX w opcjach gry, rozwiazanie:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=16688.msg390420#msg390420Co do drugiego punktu to jest to rozwiaznie raczej tymczasowe bo nie wiem czy przypadkiem nie zmienia to "przestrzennosci" dzwieku zalozonej przez tworcow Wiedzmina - wszak pliki do podmiany pochodza z Call of Duty 4.
 
Ja mam taki problem jak na obrazkach ponizej.Włączam plik TWEE_Upgrade.exe klikam Dalej, Dalej wyskakuje coś takiego... ;/
 
Mam problem, jedyna metoda na odpalenie Instalatora u mnie, to tryb awaryjny, ale nawet w trybie z obsługą sieci nie mogę się połączyć z Internetem, więc nie mogę sprawdzić rejestracji... Da się jakoś Neo odpalić w awaryjnym?
 
mil said:
Ja mam taki problem jak na obrazkach ponizej.Włączam plik TWEE_Upgrade.exe klikam Dalej, Dalej wyskakuje coś takiego... ;/
TO samo TUTAJ !!! a najlepsze jest to że wpisze hasło , i pokaże okno że wersja jest zarejestrowana a potem ten Bląd
 
Sopek said:
OK dla tych ktorzy maja problemy z EAXem:poszperalem na forum miedzynarodowym i znalazlem takie rozwiazania problemu:1) jesli macie problem z uruchmienie gry przez blad EAXa, rozwiazanie:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=16688.msg386586#msg3865862) jesli gra wam sie wysypuje po zaznaczeniu opcji EAX w opcjach gry, rozwiazanie:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=16688.msg390420#msg390420
Mam ten sam problem co wiekszosc ludzi tutaj, u mnie jednak musze grać bez eax, bo po zamianie plikow na te z cod4 jakość głosów drastycznie sie pogarsza.Ogolnie za ten błąd duzy minus CDP.Duzy plus za gre bez płyty(na moim napedzie LG były problemy z uwierzytelnianiem orginalności)
 
no coz problemy nie ominely i mnie na poczatku dostawalem informacje ze nie mam odpowiedniej wersji jezykowej:)nawet zaczalem ponownie sciagac patch za 7 czy 8 razem jednak poszloaktualizacja trwala okolo 30 minut polish language patch jakies hmm 20 sek (nie za krotko?)mam prblem z EAX ale widzialem watek to potetstuje powinno pomoc tak jak inni piszaniestety na ekranie wybierz przygode nia mam nic a chcialem zobaczyc jak wygla karen :(czy ktos sie spotkal z czyms podobnym? moze udalo sie rozwiazac problemp.s. tak przy starcie pokazuje mi ze wersja rozszerzona:)
 
To znalazł ktoś inne rozwiazanie na błąd przy włączaniu instalatora, niż odpalanie tego przez awaryjny? Bo ja nie mam w awaryjnym dostępu do Internetu, mam Neo... Proszę, pomóżncie :angel:
 
Dla wszystkich użytkowników Kaspersky Internet Security 2009 mam rozwiązanie. Odinstalujcie go na czas instalacji :evil:.Odinstalowałem i działa wszystko fajnie. :eek:Spaprane z tymi antyvirami.
 
Witam! Grałem wcześniej na pożyczonym Wiedzminie z patchem 1.3. Teraz chce kupic pełną wersję ER. Czy save'y z patcha 1.3 będą działać bez problemów na ER? Nie mogłem nigdzie znaleźć na forum wprost takiej informacji, więc pytam tutaj.Pozdrawiam
 
Potwierdzam. Dopiero jak odinstalujesz Kaspersky Internet Security 2009 to pojdzie. Wylaczenie go czy tryb awaryjny nie pomoga.
 
AndreTheBest said:
Mam taki problem,że włączam plik TWEE_Upgrade, akceptuje umowę licencyjną i gdy istalator sprawzda czy gra jest zarejestrowana wyskakuje okno , że gra nie jest zarejestrowania,a rejestrowalem grę wczesniej.
Witam, pierwszy poważny post na tym forum ;) Szkoda tylko że wiąże się z problemem, który z grubsza wygląda tak samo jak u AndreTheBest. Po zalogowaniu do systemu sprawdzającego rejestrację wyskakuje błąd o treści "Nie wykryto zarejestrowanej gry Wiedźmin. Aby kontynuować zarejestruj ją na tym komputerze." Komunikat wyświetla się zarówno dla świeżo zainstalowanej gry (1.0) jak i po spatchowaniu (1.3). Kliknięcie OK powoduje wyskoczenie kolejnego okienka o treści: "Musisz zarejestrować grę Wiedźmin nim przystąpisz do instalacji ER"Włącza się w tym samym momencie okienko rejestracji, w którym po wpisaniu loginu, hasła, a następnie poprawnego CDkeya zostaje wywalony kolejny monit, tym razem pod tytułem "Gra nie może zostać ponownie zainstalowana na Twoim koncie. Ten klucz rejestracji CD Projekt Red został już wykorzystany przez innego użytkownika." Gra oczywiście oryginalna, zarejestrowana zaraz po zakupie, w związku z czym ten ostatni komunikat nie jest niezgodny z prawdą, niestety. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić z tym fantem?Ponadto gdy wchodzę na właściwości konta tutaj na forum, w "zarejestrowane gry" jest "Nie zarejestrowaleś żadnej gry " :/
 
OK odwołuję co napisałem. Jednak twórcy dali ciała jak cholera za każdym nowym patchem gra ma coraz większe wymagania i coraz gorzej działa. I nie mówcie mi, że to wina mojego komputera albo coś bo mój komputer nawet po patchu 1.4 spełnia zalecane wymagania gry. Tyle już razy było pisane żeby poprawić model Triss i wydajność oświetlenia bo kuleje przy tym Wiedźmin jak cholera i nic twórcy z tym nie zrobili a Triss teraz ma jeszcze gorszy model bo jej szyja wygląda jak by była przyklejona do ciała i jak tu z czymś takim mieć wątek miłosny w grze? To już wolę Graviera xD Spotkał mnie w grze taki śmieszny bug i dzięki niemu może twórcy nareszcie zrozumieją co źle zrobili 1: http://img396.imageshack.us/img396/8727/witcher2008092019033235ok7.png 2: http://img230.imageshack.us/img230/5937/witcher2008092019031321kz9.png Na pierwszym screenie mam 40+ FPS'ów ale za to na drugim już 20-25 ! ! ! Śmieszne na maxa, nie wiedziałem, że trzeba się już odpowiedni ustawiać żeby mieć dużo FPS'ów. Po za tym tak samo jest w pomieszczeniach jak popatrzę się na ścianę to tracę gdzieś 20 FPS'ów i tak samo jest w I rozdziale z Bargestami w filmiku z Alvinem jak ucieka pojawiają się Bargesty to gra ścina natomiast jak kamera jest przesunięta na twarze strażników z pochodniami (oświetlenie) to gra chodzi płynnie. I poprawcie filmik końcowy Kaer Morhen gdzie leży Leo na stosie bo ma otwarte oczy jak go palą co beznadziejnie wygląda o szyi Triss to już nie mówię. Co do EAX to tak samo nie działa u mnie jak u innych nawet z podmianą plików dll. Gra się instaluje normalnie i na Obrzeżach Wyzimy mi nic nie wywala z błędem albo cuś. Jak dla mnie to skopane jest oświetlenie i nie poprawione i pewnie nie zostanie poprawione bo z każdym nowym patchem gra działa gorzej i jest więcej problemów, jeszcze trochę i doczekamy się szybciej Gothic'a 4 niż myślimy XD O tych bajerach z połączeniem z netem żeby zainstalować rozszerzenie to już nie komentuję. Aha i dodam, że mój PC spełnia zalecane wymagania gry, mam po instalowane wszystkie najnowsze sterowniki i odpowiednio skonfigurowanego kompa, że Gothic 3 mi odpala na full detalach i chodzi płynnie a Wiedźmin . . . to już inna historia XD Mam nadzieję, że twórcy przeczytają te posty i poprawią swoje błędy a nie będą dodawać nowe efekty graficzne pogarszając optymalizację gry. Póki co zostawiam Wiedźmina i czekam na nowe oby sprawne patche. PoZdRoEDIT: Zmniejszanie detali też nic nie pomaga.
 
no to sie człowiek nagadał xDBłędy jak są to są ja ich nie widziałemale uwaga dla was forumowicze:CDPR zrobiło to ZA DARMO i niemożemy oczekiwać ideału fakt wypisaliśmy niektóre błedy które nie zostały poprawione ale przeciesz nie można przejzec całego forum i to codziennie na okragło bo to nie realneA więc mamy nadzieje że patch 1.5 bedzie udoskonalony xDA więc jeżeli roszerzenie nie spełnia niektórych wymagań ale nie można odrazu wyskakiwac "EJ DLACZEGO TO JEST NIE TAKIE A TO NIE TAKIE"troche kultury xDDobra koniec bo wyjde na moderatora ;PPozdrawiam
 
Miałem zainstalowanego Wiedźmina i był spatchownay do wersji 1.3. Ściągnąłem FlashGetem Patch 1.4 i polską wersję językową. Gdy zainstalowałem go wyskoczył błąd z aplikacją The Witcher. W tym samym dniu go odinstalowałem. Na drugi dzień znowu instaluję Wiedźmina, wgrywam patche, wgrywam wersję 1.4 i znowu ten błąd. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?Dane błędu:AppName: witcher.exe AppVer: 1.4.5.1282 ModName: mss32.dllModVer:7.0.20.0 Offset: 0001438f
 
BournPL said:
Miałem zainstalowanego Wiedźmina i był spatchownay do wersji 1.3. Ściągnąłem FlashGetem Patch 1.4 i polską wersję językową. Gdy zainstalowałem go wyskoczył błąd z aplikacją The Witcher. W tym samym dniu go odinstalowałem. Na drugi dzień znowu instaluję Wiedźmina, wgrywam patche, wgrywam wersję 1.4 i znowu ten błąd. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?Dane błędu:AppName: witcher.exe AppVer: 1.4.5.1282 ModName: mss32.dllModVer:7.0.20.0 Offset: 0001438f
odpowiedz na to pytanie jest na 3 stronie tego wątku.naprawdę aż tak bardzo nie chciało się choćby pobieżnie go przejrzeć?
 
Top Bottom