Search results

+
  1. S

    POSTAĆ: Iorweth

    Liberté-Égalité-Fraternité :D
  2. S

    Dziękujemy za Iorwetha

    Aj tam ;) dobrze mu pfffenłas :D
  3. S

    Dziękujemy za Iorwetha

    tarcze to na pewno trofea, pewnie zdarte z rycerzy.
  4. S

    Dziękujemy za Iorwetha

    Ja jak już gdzieś napisałem, stawiam na to, że Łyżko-bójca jest (złotym?) smokiem, albo dla smoka pracuje.A co do Iorwetha mam nadzieje, ze się wywinie ;) i nie będzie prostym kaskiem do zgryzienia, w końcu uniknął magiczny pocisk Triss :D
  5. S

    Dziękujemy za Iorwetha

    Elf zapowiada się miodzio :) Jak na razie najciekawsza postać w szykującej się grze.Wiewiórki górą! ;D
  6. S

    W2 - system walki i mechanika gry

    Przyjrzałem się walce na filmikach, i jakoś nie specjalnie przypada mi do gustu.Mam nadzieje, ze to będzie wyglądać inaczej w rzeczywistości.
  7. S

    W2 - system walki i mechanika gry

    czy walka będzie przypominać tę z Severance: Blade of Darkness??
  8. S

    Analyzing the trailer

    That bald one, would be a dragon. :-\
  9. S

    CD Projekt i Optimus podpisują umowę wartą 63 mln zł.

    I to jest bardzo dobra wiadomość :)
  10. S

    Nowa powieść Sapkowskiego "Żmija"

    Tak. Taką co to pod mikroskopem elektronowym będziemy musieli czytać. :teeth:
  11. S

    Nowa powieść Sapkowskiego "Żmija"

    Mnie bardziej boli nie stan okładki, a fakt, że książka ma raptem 250 stron... :-\
  12. S

    Wyciek filmu prezentacyjnego - najczęściej zadawane pytania

    Wiem jedno, jak wyjdzie druga część to znów będę wyłączony ze świata na około ponad tydzień...Zresztą filmik i tak mi w głowie namieszał :DFajnie by było, gdyby nie była do prowadzenia w rozgrywce tylko jedna postać. Np. Część fabuły byłaby odkrywana prowadząc inną postać niż Biały Wilk :)
  13. S

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    To jest świetna wiadomość :) Gra zapowiada się dobrze, ciekawe kim są ci tajemniczy zabójcy królów?
  14. S

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

    U mnie to było coś koło 2 godzin, może 1,5 godziny, ale nie jestem pewien.
  15. S

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

    tez tak mialem, nie przejmuj sie tym, tylko cierpliwie czekaj ;)
  16. S

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

    No jest ok :) tylko szkoda, ze nowa przygoda troche za krotka :P bo juz ja przeszedlem :evil:
  17. S

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

    Przygodę i paczkę językową ściągnąłem bez większych problemów(może z przygodą się namordowałem), ale samego patcha to jakoś nie idzie, niby ściąga, nagle transfer spada, a potem ustaje całkowicie. Więc musze tu ciągle pilnować :dead:
  18. S

    Efekt uboczny - prezentacja

    A ja się uczepie. :P
  19. S

    Jak sprzeda się za granicą Wiedźmin?

    fakt, gospodarka im kuleje podobno...no ale zeby nam tak kulala jak im to bym byl zadowolony :P
Top Bottom