Search results

+
  1. V

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    To ma być gra, a nie symulator życia wiedźmina ;). Przecież funkcje jedzenia inne niż były w W1 mijają się z celem, bo będzie to tylko utrudniać graczom życie. Tak jak w pierwszej części żarcie powinno regenerować punkty życia przez 1-2 min. Zażywanie fisstechu też zbędne, w W1 po zażyciu Geralt...
  2. V

    "Nie miecz czyni bohatera" czyli prośba do Redów

    W sumie zawsze lubiłem kolekcjonować broń w grach. W wieśku mi to zupełnie nie przeszkadzało z prostego powodu. My nie gramy w sage. Nasz Geralt nie musi ciągle nosić jednego miecza, może mieć ich i 10. Przecież doskonale wiemy, że nasz zabijaka lubował się w wszelakich kosach. Jako, że gra ma...
  3. V

    Motory, motorowery, skutery

    Nie kupuj pojazdu tylko ze względu na kolegów, kompletnie mija się to z celem. Wartość skuterów spada z roku na rok, a mogę Cię zapewnić, że po roku-dwóch będziesz chciał coś mocniejszego. Kumpel się nadział kupił skuter za 4 tysiące, pojeździł sezon i się przesiadł na motor, "kibel" sprzedał za...
  4. V

    Motory, motorowery, skutery

    Dozbieraj trochę i kup coś lepszego niż skuter. Za 5 patyków masz już porządny motocykl który posłuży Ci kilka lat. Tylko musisz prawko zrobić. Przykładowo żeby daleko nie szukać to Suzuki GS 500 o tu. Jeśli koniecznie chcesz coś mniejszego to Honda CBR125 lub NSR, kwestia czy jeździsz...
  5. V

    Po prostu sport

    Niech to będzie jak z Rosją tylko, że zwycięstwem naszych.
  6. V

    Po prostu sport

    Najbardziej rozbroiła mnie sytuacja gdzie Błaszczykowski stał z Obraniakiem po prawej stronie + jeszcze jeden z naszych, a w środku pola stał Lewy. Nie było wcale dośrodkowania, tylko podania między tymi zawodnikami. Skończyło sie tym, że Czesi wypchnęli nas na swoją połowę. Głowa do góry...
  7. V

    Po prostu sport

    Jestem zawiedziony grą naszych orłów. Pierwsza połowa zupełnie tak jak w spotkaniu z Grecją. Pierwsze 20 min okej, potem klapa. Franz powinien ich teraz mocno zmobilizować inaczej żegnamy się z Ojro.
  8. V

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Zdaje sobie sprawę, że na forum są głównie zwolennicy ciężkiego brzmienia ale może kogoś zainteresuje projekt Donatana. Muzyka słowiańska z połączeniem polskiego rapu. Warto sprawdzić nawet jeśli słucha się innych rytmów :) Oraz
  9. V

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Mimika twarzy była w miare okej , nie to co w W1 gdzie tej mimiki to praktycznie nie było wcale. Dla mnie mogła by zostać ta z W2. To to ma być gra czy symulator życia?
  10. V

    Forumowa filmówka

    "Twoja stara. Baśń" to komedia akcji osadzona w baśniowym średniowieczu, w Polsce, rzecz jasna. Główny bohater - Gienko - jest skromny mazurskim rybakiem, którego bardziej jednak interesują dziewczyny i miód pitny aniżeli rybołówstwo. Pewnego dnia nasz bohater znajduje w lesie tajemniczy...
  11. V

    Zaproszenie na letnią konferencję CDP.

    Szczególnie, że gdyby REDzi wydali Djinni 2 to mogli by się spokojnie zająć nowymi tytułami. Fani zrobili by resztę. Ewentualnie w paczce z programem mógłby by być mały patch z jakąś jedną przygodą. Ale nie ma co gdybać, poczekamy zobaczymy :)
  12. V

    Zaproszenie na letnią konferencję CDP.

    Dodatek po niedawnej premierze ER trochę mija się z celem. Ja bym bardziej oczekiwał Djinni 2.0 :)
  13. V

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    1. Zgadzam się, ale bardziej w opcji niezadowolenia lub wyrzucenia przy przyłapaniu (Geralt sie skrada, a gdy zostaje przyłapany to zostaje wyrzucony jak w przypadku babci na stancji u Shani) 2. Myślę, że wykupienie to przesada. Ale regularne zmiany towarów w sklepach było by całkiem spoko. 3...
  14. V

    Ile razy skończyliście Wiedźmina 2?

    Można prosić obraz w rozdzielczości 1920x1080? Fantastyczny jest...
  15. V

    Ile razy skończyliście Wiedźmina 2?

    Więcej razy niż Geralt spał z Triss. :p
  16. V

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Takie podejście do graczy na obecnym rynku jest rzadkością. Droga REDanio, wielu sukcesów! Cytując: "Nie siłą, lecz śmiałością zdobywaj", Wy z pewnością właśnie tą śmiałością zdobywacie serca ludzi z całego świata :)
  17. V

    Zmęczenie - na jakiej zasadzie?

    Ewentualnie może chować w policzkach jak chomik. :D I do tego oczywiście sławne włosy.
  18. V

    Roche czy Iorweth - zabicie loredo czy uratowanie saski

    Olewasz Roche'a i idziesz od razu z Iorvethem. Potem wybór tak jak napisał Kielek.
  19. V

    Miecze wiedźmińskie z książek

    Co do punktu 1 to jestem jak najbardziej za. W którymś z opowiadań, bodajże z Nivellenem, Geralt tuż przed rozpoczęciem walki z upiorkiem pociąga za pas od pochwy przecinający pierś i głownia wysuwa się z nad ramienia. Także wydaje mi się, że teoria o noszeniu pochwy nisko jest jak najbardziej...
  20. V

    Światowy Dzień Protestu przeciwko DRM

    A nie jest czasem tak, że mając oryginalną kopie programu można posiadać wersje "piracką"? Jeśli zapłaciło się za program, a on jako legalna kopia nie działa to nie widzę przeciwwskazań do ściągnięcia z sieci pirata. W końcu w teorii jest to kopia zapasowa.
Top Bottom