Search results

+
  1. S

    Pływająca mysz.

    Ech, zainstalowałem dziś Wieśka po roku przerwy i mam ten sam problem... Kiedyś wszystko było ok, natomiast teraz myszka ma takie opóźnienie, że własciwie uniemożliwia mi to granie.
  2. S

    Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    No faktycznie, musiałem trafiać w zajęte już nicki :P Wydawało mi się to niemożliwe, bo wymyślałem już najróżniejsze nazwy, a jednak. Dzięki za pomoc :)
  3. S

    Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Okej, działa :) Czy mogę jednak zmienić jakoś ten nick? Jakąkolwiek nazwę użytkownika bym nie wpisał, i tak za każdym razem wyskakuje informacja, że login jest już zajęty.
  4. S

    Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Dawno mnie tutaj nie było, ale z okazji wprowadzenia nowego forum postanowiłem ponownie się zalogować i zobaczyć na własnej skórze, jak to wszystko funkcjonuje. Niestety - zdziwienie już na początek. Cóż to za nick? :D Postanowiłem go rzecz jasna zmienić, bo widzę, że jest taka możliwość. Tu...
  5. S

    Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona – Recenzje

    @Iwan: czyli zawartość pudełkowej Edycji Rozszerzonej na PC jest identyczna, jak w przypadku edycji premierowej? Kumpel kupił Edycję Rozszerzoną na X360. Nie zawiera ona drugiego pudełka z płytą z materiałami filmowymi, nie ma także pamfletu Jaskra oraz przeklętej monety. Natomiast jest inny...
  6. S

    Wczorajsza nocna premiera - fotorelacja

    Pojawił się nawet ten koleś z "Surowych rodziców"...
  7. S

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Ja dziś rano chciałem pobrać aktualizację, ale potem okazało się, że te pliki były uszkodzone. Od tego momentu w ogóle nie uruchamia mi się launcher. Pobieram teraz wszystkie pliki tym nowym downloaderem. Czy instalacja przebiegnie pomyślnie?
  8. S

    Dzielimy się wrażeniami z Edycji Rozszerzonej

    Czyżby w poradniku dołączonym do ER był banalny błąd? ;) Jest napisane, że nowe zadania znajdują się w akcie II, a faktycznie są w III.
  9. S

    Ulepszenie do Edycji rozszerzonej jest już dostępne!

    Mi po pobraniu "działających" plików nie uruchamia się launcher. Najs ;) Zobaczymy co będzie po południu.
  10. S

    Witcher 2 Xbox 360 już dziś w UK TESCO

    Wie ktoś może, czy w jakimkolwiek sklepie w Olsztynie można już dostać Edycję Rozszerzoną na PC? Z tego co czytam marne szanse, ale skoro niektóre osoby dostały już swoje egzemplarze z gram.pl, to nie zaszkodzi spytać.
  11. S

    Wiosenna konferencja CD Projekt RED - podsumowanie

    Ja także bardzo chciałbym ujrzeć pudełkowy update i mam nadzieję, że REDzi nas wysłuchają ;)
  12. S

    Wiosenna konferencja CD Projekt RED już jutro o godzinie 19:00

    Kurcze, miałem nadzieję na pudełkowy update... Nowej gry nie będę kupować, a jednak chciałoby się mieć również tą ER w pudełku :p
  13. S

    Wiosenna konferencja CD Projekt RED już jutro o godzinie 19:00

    Niestety nie miałem możliwości oglądania konferencji. Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy była mowa o pudełkowej Edycji Rozszerzonej na PC, albo chociaż pudełkowej aktualizacji?
  14. S

    Emotikony - krótka piłka - tak czy nie?

    Na nie. Po cholerę one tu? Zdecydowanie lepiej jest bez emot.
  15. S

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy jakiś czas po premierze będzie możliwość zdobycia innych dodatków DLC? Np. będę miał Tajemniczego Kupca, a do tego będę chciał dodatkowe finiszery.
  16. S

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    Ja normalnie oglądam. Nawet nie przycina.Ale generalnie nic nowego nie ma, gameplay też ten sam.
  17. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Tylko mam wrażenie, że na tej prezentacji nikogo nie ma :D
  18. S

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    http://apps.facebook.com/thewitcherlive/ - znowu coś jest. Chyba teraz po angielsku konferencja?
  19. S

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    Na fb kilka minut opóźnienia ;p
  20. S

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    Na polygami jest duużo szybciej.
Top Bottom