Search results

+
  1. U

    Koncerty

    Niestety jednodniowych biletów chyba nie ma.
  2. U

    nie znaleziono punktu wejścia procedury EncodePointer w bibliotece KERNEL32.dll

    Nowy serwic pack załatwił problem. Dzięki wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia.
  3. U

    Koncerty

    Do Jaworzna się ktoś wybiera w czerwcu?
  4. U

    nie znaleziono punktu wejścia procedury EncodePointer w bibliotece KERNEL32.dll

    nie znaleziono punktu wejścia procedury EncodePointer w bibliotece KERNEL32.dll Mam problem. Po zainstalowaniu gry chcę ją uruchomić i wyskakuje mi komunikat " nie znaleziono punktu wejścia procedury EncodePointner w bibliotece KERNEL32.dll." Co mam zrobić by działało? Jestem świeżo po formacie...
  5. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Ostatnio nawinął mi się świniopas http://www.myspace.com/swiniopas. Trochę trashu.
  6. U

    Poziom końcowy

    Ja robiłem tak jak napisał kolega wyżej, ale biegałem po bagnach w 3 akcie.
  7. U

    Koncerty

    Wybiera się ktoś na Silesian Massacre Festival do MegaClubu w Katowicach?
  8. U

    Poziom końcowy

    Da się dobić 50 lvl tylko zajmuje to dużo czasu i należy wbijać od 1 aktu systematycznie.
  9. U

    Gry komputerowe

    Charakteryzuje się on wysokim poziomem stałych graczy, kulturą i miłą atmosferą.
  10. U

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Ludzie 28 stron, a wy dalej bo ta fruzura mi się nie podoba, a ta jest lepsza. Już każdy chyba wyraził swoje zdanie nie zaczynajcie wszystkiego od nowa, bo tego orarnąć nie idze.
  11. U

    Gry komputerowe

    Gra ktoś z was w counter strike jeżel ita kto zapraszam na serw 89.107.158.230:27016 i na forum cs.rutex.pl
  12. U

    Sakwa

    @Admini Zamknijcie wątek nie używany od ponad roku bo wszyscy się powtarzają.
  13. U

    Repliki mieczy

    Dzięki wszystkim za pomoc ale sprawa już nieaktualna.
  14. U

    Gdzie to znaleźć

    Używaj szukajki, tu zamieszczam liste wszystkich run i meteorytów dostępnych w grze.Prolog Czerwony meteoryt - tylko jeśli wybierzesz walkę z Przerazą. Po niej, kiedy robisz lekarstwo dla Triss, prozmawiaj z Vesemirem i zapytaj o kłótnie z Triss. Da ci meteoryt i kilka innych przedmiotów. Akt I...
  15. U

    [w toku] Konsultacje Prawne

    Chodzi mi o informacje które są już zamieszczone na forum.
  16. U

    Brak Północnic

    W poradniku pisze duzymi literami że ma to być świetlisty pył z południc, a północnice mażna znaleść w 2 i 3 akcie w okolicach szpitala(tam gdzie pojawia się fleder)
  17. U

    Brak Północnic

    Żadnego zadania chyba nie ma. Marianie jak ktoś już powiedział pomagamy tylko posiadaczom oryginalnej gry.
  18. U

    W co inwestować?

    Ja polecam zainwestowanie tej sumy w książki i składniki do eliksirów itp.
  19. U

    Jak uniewinnić Talara, Tajemniczy człowiek

    Kolega nowy jak widzę. Jak zarejestrujesz grę to z całą chęcia pomogę.Pozdrawiam $mieszny.
  20. U

    Pucybut

    A napewno dałeś mu odpowiednią książke? Widzę że już długo jestes na forum i chyba długo grasz, a więc masz już jakieś doświadczenie ale czytanie forum też sie trochę przydaje.
Top Bottom