Search results

+
  1. M

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    164 - Vedymin112 - Nightbring3r90 - Ithlinne Aegli80 - Faramir52 - Emhyr var Emreis43 - mBartek40 - Tymoteusz1639 - Isengrim25 - Vatt`ghern24 - ser-ek, McSloniu19 - Aalaron18 - Filo9314 - BlackWolfff Wave11 - Melkor, mts199610 - eclip2, Firnomir9 - Jimp, kpt wlodzimierz,8 - domidawi6 - Heap...
  2. M

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Bardem, konkurentem Jaskra.
  3. M

    Zapraszamy na Blogi twórców wiedźmina!

    Na blogach twórców Wiedźmina od dawna nic nowego się nie pojawiło. Teraz kiedy trwają prace nad już oficjalnie zapowiedzianym Wiedźminem 2, to moim zdaniem dobra okazja, żeby stare blogi reaktywować. :) Czy fani mogą w najbliższym czasie na coś liczyć? ;)
  4. M

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Odpowiedź jest poprawna. Zadaj pytanie.
  5. M

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Odpowiedź zgadza się, ale najpierw trzeba poczekać na potwierdzenie. Potem kopiujesz listę z punktami i doliczasz sobie punkt. No i zadajesz nowe pytanie.
  6. M

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    Nie wiem czy już ktoś zgłaszał ten błąd. Na wszelki wypadek zgłoszę go. Podczas wykonywania zadania Niebieskooka, w momencie kiedy powinni wejść rycerze, ekran jest czarny i nikt nie wchodzi. Słychać tylko wypowiedzi wampirzyc. Po odinstalowaniu moda wszystko działa prawidłowo.
  7. M

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    To może ja zadam pytanie. Jakie zwierzęta według Jaskra zamieszkują wyspę Inis Porhoet?
  8. M

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Tak. O to mi chodziło. :)
  9. M

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    146 - Vedymin112 - Nightbring3r89 - Ithlinne Aegli80 - Faramir52- Emhyr var Emreis43 -mBartek40 - Tymoteusz1639 - Isengrim23 - Vatt`ghern, McSloniu19 - Aalaron18 - ser-ek, Filo9314 - BlackWolfff Wave11 - Melkor10 - eclip2, Firnomir9 - Jimp, kpt wlodzimierz8 - domidawi, mts19966 - Heap, Rhou...
  10. M

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Złotolitka
  11. M

    W2 - system walki i mechanika gry

    Fajnie by było gdyby można było korzystać z podręcznych przedmiotów. Np. krzesło w bijatyce, w karczmie. Kamieć - tak jak w intro Wiedźmina pierwszego Geralt rzucał do Strzygi. Takie coś mogło by posłużyć do zwracanie/odwracanie na siebie uwagi przeciwników. Tutaj to aż prosi się o łańcuch. :)
  12. M

    Tapety, sygnatury, avatary

    Tapeta całkiem fajna. Już leży na moim pulpicie. :)
  13. M

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Uważniej przeglądałbyś forum. Zajrzyj tu.
  14. M

    W2 - system walki i mechanika gry

    Mi system walki z pierwszego Wiedźmina przypadł do gustu. Skoro twórcy gry twierdzą, że w 2 system walki będzie dużo lepszy, to ja jestem spokojny o ten aspekt gry.
  15. M

    Zgarnij wejściówkę na pokaz Wiedźmina 2

    Zgarnij wejściówkę na pokaz Wiedźmina 2 Na gram.pl pojawił się nowy konkurs dotyczący oficjalnej zapowiedzi Wiedźmina 2. Można wygrać 5 wejściówek na konferencja prasową zorganizowaną przez firmę CD Projekt. Konkurs kończy się za 3 dni. Więcej informacji tutaj.
  16. M

    Szukam niemieckiej Instrukcji do Gry

    Potrzebny mu jest/był fragment książki, bo wprowadzenie to początek opowiadania Wiedźmin. Cytowanie książek to chyba nie jest przestępstwo? :wall:
  17. M

    Znak Igni pomocy

    Jest kilka Kręgów Ignii. W II rozdizale o ile się nie mylę jest w:
  18. M

    Outra - domysły , rozważania

    Jakaś naciągana ta fabuła. I mało ciekawa. A Salamandra:Po za tym sprzedaż mutagenów była by najgłupsza decyzją jaką mogli by podjąć. Dzięki swoim mutantom siali postrach.
  19. M

    Głosuj na Wiedźmina 2!

    Ja również zagłosowałem.
  20. M

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Racja, gdyby ten film i serial nie powstał, albo nawet gdyby powstał na niskim poziomie, gdyby tylko był zgodny z książkami Sapkowskiego... można sobie gdybać... Mam nadzieję, że może kiedyś powstanie 5 częściowy film oparty na sadze i serial oparty na opowiadaniach, na który nie będziemy...
Top Bottom