Search results

+
  1. G

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Witam, opisałbym mój problem już 100 raz, ale nie chce mi sie ;] Możecie go znaleźć w moich postach w moim profilu.Jednak chciałbym się zapytać o jeszcze jedno, co może jest powodem mojego problemu... Czy folder Textures w folderze Data w głownym katalogu z grą ma być pusty? Mógłby ktoś zobaczyć...
  2. G

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Mam Windows XP ;) Jedyne hotfixy jakie wgrywałem to nazwa sterowników do mojej karty graficznej (pod AGP)
  3. G

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Nikt nie pomoże? Sorry za double posta, ale powiedzcie chociaż,ze tak dziwacznego problemu nie widzieliście ( :) ) i nie potraficie ustalić nawet przez co mogłoby tak nagle sie to po formacie zrypać :wall:@EditDodam jeszcze, że dzisiaj wgrałem patcha 1.5 i dalej to samo ::)
  4. G

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Witam, znowu pisze o moim problemie ( kilka miesięcy temu napisałem go w innym dziale tego fotum, ale nikt mi nie pomógł)... No wiec....Kilka miesięcy temu zrobiłem formata. Odinstalowane all, komp czyściutki (no, miałem tylko kopię danych z dysku poprzedniego... ) ... Instaluję Wiedźmina (ER) ...
  5. G

    Problemy z grą - inne

    Zostałem odesłany do tego wątku przez moderatora, a że poprzednim razem się dosyć spisałem, to kopiuje treść ;DMam problem z grą Roll EyesOtóż niedawno zrobiłem formata. Przed formatem przeszłem całego wiedźmina (edycja rozszerzona) od początku do końca, po formacie wiedźmin się nawet nie...
  6. G

    Oddziaływanie Wiedźmina na psychikę dzieci i młodzieży

    Niedawno przyszedł do mnie mój młodszy kumpel (10 lat). Oglądał, jakie mam gry na półce, i w końcu wypatrzył Wiedźmina. No i tu mnie zamurowało:-Ja mam taką samą, grę, rodzice mi kupili na mikołaja, bo pamiętam, że takiego samego wilka mam na okładce :teeth:Kheheheh :D
  7. G

    Fastfoodowe żarełko

    Ja prawie co tydzień jadam pizzę, czasem jakiś kebab ( ale to naprawdę rzadko) Jak jestem na jakiejś wycieczce nad jeziorko czy cuś, to wiadomo, siadam przy barze i zajadam hamburgery, frytki, i bóg wie co jeszcze :teeth: Dziwne, bo nie umarłem, nie jestem gruby, ani nic :hmmm:
  8. G

    problem z ukończeniem gry

    A masz te wszystkie kursory, paski życia, ikonki stylów, medalion i takie różne pierdoły a nie masz postaci, tekstur itd ( wszystko jest czarne) czy tak jakbyś monitor wyłączył?
  9. G

    Oddziaływanie Wiedźmina na psychikę dzieci i młodzieży

    Ja powiem tak: można w pare minut jak się dobrze poszuka znaleźć w internecie filmy z bardzo brutalnych egzekucji. Taki wiedźmin to przy nich pikuś. Przykładowo, kiedyś weszłem na taką stronę, odtworzyłem filmik, po kilku sekundach wyłączyłem. To co się tam działo, spowodowało u mnie drgawki...
  10. G

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    Farexein, mój kumpel miał identycznie w Gothicu 3, po prostu miał zbyt słabą kartę graficzną, i beczki, stołki, drzewa itd. były białe u niego. To na pewno wina karty/ sterowników.
  11. G

    PROBLEM (bug?) - po rozmowie z Mistrzem nie ma dokąd pójść ?

    Takie rzeczy się zdarzają, też mam oryginalną Edycję Rozszerzoną, i gdy w Nowym Narakorcie napadają na nas ludzie Salamandry, to potem miałem coś takiego, że gdy szedłem po bitce na górę do Triss, Yaevinna i Leuvardeena gdy podchodziłem do nich, mówili mi ,,Geralt zaraz przyjdzie", ,chyba ktoś...
  12. G

    Sposób na Zeugla?

    Z zeuglem, to tak jak z Bestią - Bestię możemy nawet za pierwszym razem ogłuszyć jak nam się uda i potem dobić, z Zeuglem tak samo. Duuużo razy padałem, aż w końcu nawet go dużo razy mieczem nie uderzyłem, a padł o_O. Najbardziej wkurzające są maski. Dodam, że pomagał mi Yaevinn, wojak dosyć...
  13. G

    Ile razy twój Geralt zginął?

    Na hardzie zabijała mnie wiele razy bestia- padałem też w tym domku, przed którym czają się dwie Salamandry- w domku jest wejście do kryjówki Salamander. Później już tylko Igni, Igni, Igni, i gra była bajecznie prosta ^^ Kościej nie zabrał mi chyba nawet połowy życia ^^
  14. G

    Czemu zabiliscie Magistra(tak wcześnie)!!! Zniszczyliście przez to grę!

    Niemniej wg. mnie smutna jest śmierć Leo- przed walką z Magistrem, taki wesoły,radosny chłopak ; chwali nam się, że pokonał Lamberta... Geralt mu mówi, że będzie z niego jeszcze dobry wiedźmin... A później patrzymy na jego już nie poruszające się ciało :teeth:
  15. G

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ja bym chciał zobaczyć w drugiej części Yennefer. Oby nie [Wiedźmin 2, nie Yennefer] miała jakichś kosmicznych wymagań sprzętowych- mój procek więcej już nie pociągnie :teeth: Mogliby zrobić też świat taki jak w Gothic, bez wczytywań gry, duże połacie lasów... Oby druga część nie utraciła także...
  16. G

    Shani czy Triss -dyskusja

    Wybrałem Triss, ponieważ jest już dojrzała, gada z sensem i w ogóle :P Mogliby jej tę suknię jakoś skrócić... zrobić większy dekolt i takie tam :D Triss ma super suknię w Kaer Morhen.. Później tylko już można ,wyboje" na jej sukni se pooglądać :D
  17. G

    Nawyki i przyzwyczajenia

    Ja miałem nawyk uciekania przed wrogami i Igni, Igni, Igni i patrzeć jak się wszyscy hajcują :D
  18. G

    [WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

    Ulubiony bohater: TalarUlubiona cut-scena: Schadzka w młynie z Vesną ( ,,W młynie znowu straszy. Trzeba wiedźmina nająć :teeth:") Ulubiony cytat: wszystkie w rozmowie z TalaremUlubione zadanie:nie pamiętam jak się nazywało, ale trzeba było prowadzić w Starej Wyzimie elfów, żeby zdobywali jakieś...
  19. G

    Czemu zabiliscie Magistra(tak wcześnie)!!! Zniszczyliście przez to grę!

    Mi go nie szkoda- zabił Leo. Z satysfakcją patrzyłem jak jego ścierwo pożera Królowa Kikimor. Niemniej ciekawa postać, wszystkie filmiki z nim był bardzo ciekawe... Te kego teksty ,,wiedziałem, że z tym odbijaniem pocisków to bujda" czynią z niego naprawdę ciekawą postać ;)
  20. G

    Graficzna strona gry \

    Ja nie wiem, dlaczego pisze, że na procesorach AMD Athlon XP nie chodzi?? Ja mam AMD Athlon XP 2700+ i wiedźmin chodzi bez większych zarzutów
Top Bottom