Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

+
Spróbuj jeszcze zainstalować sterowniki do płyty głównej i zwiększ w biosie apg aperture size (najlepiej daj na maxa).
 
Ponawiam prośbę o pomoc. Pobrałem patch 1.4 oraz paczkę językową. W pewnym momencie oczywiście trzeba podać dane rejestracji gry, więc podaję. Wyskakuje mi okienko, że gra jest zarejestrowana poprawnie zarejestrowana, ale po kliknięciu OK wyskakuje okno z komunikatem: ''Musisz zarejestrować grę WIedźmin nim przystąpisz do instalacji Wiedźmin - Uaktualnienie do Edycji Rozszerzonej.'' Przeczytałem FAQ i żadna z metod nie pomaga, a klucz do pomocy technicznej zgubiłem i został jedynie ten od rejestracji gry. Co mam zrobić?
 
A wiec jesli o mnie chodzi moj problem przedstawia sie nastepujaco: podczas rejestracji wciaz usilnie wyskakuje mi okienko "Musisz byc zalogowany by moc skorzystac z tej funkcji. Włącz obsluge cookies w przegladarce internet explorer" Mam nowa ze sklepu 7mke ;[. Oczywiscie wszystkie te ustawienia z cookies sa ustawione w prawidlowy sposob w ie oraz w chromie.
 
Wtam, jestem nowy. Postanowiłem ściągnąć patcha 1.4 i paczke językową. Ale mam jedno pytanie "Czy do instalacji patcha 1.4 jest wymagana instalacja patcha 1.3"? Proszę o POMOC!!!
 
markezlp said:
Wtam, jestem nowy. Postanowiłem ściągnąć patcha 1.4 i paczke językową. Ale mam jedno pytanie "Czy do instalacji patcha 1.4 jest wymagana instalacja patcha 1.3"? Proszę o POMOC!!!
Scaliłem z odpowiednim tematem.A co do pytania to o ile dobrze pamiętam to do 1.4 można instalować od razu na 1.0. Dopiero 1.5 do instalacji potrzebuje wcześniejszego zainstalowania 1.4
 
a mi się pojawia:Bieżące konto użytkownika nie posiada uprawnień administratora.przy pierwszym uruchomieniu aplikacji wymagane są prawa administratoskie. gram na koncie administratorskim i nic, probowałem też:Uruchom jako adminstrator i też nic. mam procesor 3 Ghz,4 GB ram,grafikę GeForce 1 GB i Windowsa 7.Jeśli wiecie coś na ten temat,to prosze o pomoc
 
A więc rejestruje grę... chce zainstalować ER, ale wyskakuje mi komunikat: Nie można połączyć z serwerem zdalnym.W czym problem? Może trzeba mieć wcześniej patch 1.3? Prosze, pomóżcie mi , bo męcze się z tym 2 godziny :dead:
 
Witam wszystkich. Mam taki problem, że gdy instaluje element TWEE_Upgrade, i instalator ma sprawdzić czy gra jest zarejestrowana, i wtedy wyskakuje błąd - " Musisz zarejestrować grę Wiedźmin nim przystąpisz do instalacji Wiedźmin - Uaktualnienie do Edycji Rozszerzonej. Ktoś wie, co z tym należy zrobić ? Oczywiście grę mam zarejestrowaną. Dodam jeszcze, że w ogóle nie pokazuje mi się wtedy to okienko, gdzie trzeba wpisać nazwę użytkownika, i hasło. Edit: Problem rozwiązany.
 
Mam ten sam problem, co kolega Prince Faolin.
PrinceFaolin said:
Ponawiam prośbę o pomoc. Pobrałem patch 1.4 oraz paczkę językową. W pewnym momencie oczywiście trzeba podać dane rejestracji gry, więc podaję. Wyskakuje mi okienko, że gra jest zarejestrowana poprawnie zarejestrowana, ale po kliknięciu OK wyskakuje okno z komunikatem: ''Musisz zarejestrować grę WIedźmin nim przystąpisz do instalacji Wiedźmin - Uaktualnienie do Edycji Rozszerzonej.'' Przeczytałem FAQ i żadna z metod nie pomaga, a klucz do pomocy technicznej zgubiłem i został jedynie ten od rejestracji gry. Co mam zrobić?
Wie moze ktos, jak to rozwiazac?
 
Witam. Ja mam taki problem. Gre kupilem juz dosc dawnoi gralem normlanie, ale dizs zainstalowalem ja jescze raz po formacie komputera i sciagnalem ER oraz paczke. W czasie instalacji wyskakuje mi cos takiego http://img193.imageshack.us/img193/4303/beztytuugr.jpg Czy ktos z Was juz sie z tym spotkal?? Od razu dodam ze mam SP3 i najnowsze sterowniki.
 
Naprawde nikt nie wie, jak rozwiazac ten problem?
Estius said:
Mam ten sam problem, co kolega Prince Faolin.
Estius said:
Ponawiam prośbę o pomoc. Pobrałem patch 1.4 oraz paczkę językową. W pewnym momencie oczywiście trzeba podać dane rejestracji gry, więc podaję. Wyskakuje mi okienko, że gra jest zarejestrowana poprawnie zarejestrowana, ale po kliknięciu OK wyskakuje okno z komunikatem: ''Musisz zarejestrować grę WIedźmin nim przystąpisz do instalacji Wiedźmin - Uaktualnienie do Edycji Rozszerzonej.'' Przeczytałem FAQ i żadna z metod nie pomaga, a klucz do pomocy technicznej zgubiłem i został jedynie ten od rejestracji gry. Co mam zrobić?
Wie moze ktos, jak to rozwiazac?
 
Dziwny problem, aż sam musiałem spróbować, czy u mnie wyskoczy to samo. Zatem odinstalowałem Wiedźmina, zainstalowałem ponownie i włączyłem instalację patcha. Nadeszła chwila "rejestracji". Wpisałem swoją nazwę użytkownika oraz hasło i wcisnąłem Enter (w międzyczasie firewall zapytał czy dać dostęp do sieci aplikacji patchsecurity.exe, na co się zgodziłem). Proces sprawdzania rejestracji zakończył się pomyślnie, wyskoczyło okienko "Gra poprawnie zarejestrowana", po czym automatycznie przeniosło mnie do instalatora patcha z opcjami "dalej" i "anuluj". Nigdy nie klikałem żadnego OK, ani podczas wpisywania danych, ani po komunikacie o poprawnej rejestracji. Może więc panowie Estius i Prince Faolin spróbujecie tą drogą - nie klikać OK, tylko zatwierdzić Enterem po wpisaniu.PS. Patch wymaga .net framework w wersji 2.0 lub wyższej. Mniemam, iż taką posiadacie zainstalowaną.
 
Mikel said:
Dziwny problem, aż sam musiałem spróbować, czy u mnie wyskoczy to samo. Zatem odinstalowałem Wiedźmina, zainstalowałem ponownie i włączyłem instalację patcha. Nadeszła chwila "rejestracji". Wpisałem swoją nazwę użytkownika oraz hasło i wcisnąłem Enter (w międzyczasie firewall zapytał czy dać dostęp do sieci aplikacji patchsecurity.exe, na co się zgodziłem). Proces sprawdzania rejestracji zakończył się pomyślnie, wyskoczyło okienko "Gra poprawnie zarejestrowana", po czym automatycznie przeniosło mnie do instalatora patcha z opcjami "dalej" i "anuluj". Nigdy nie klikałem żadnego OK, ani podczas wpisywania danych, ani po komunikacie o poprawnej rejestracji. Może więc panowie Estius i Prince Faolin spróbujecie tą drogą - nie klikać OK, tylko zatwierdzić Enterem po wpisaniu.PS. Patch wymaga .net framework w wersji 2.0 lub wyższej. Mniemam, iż taką posiadacie zainstalowaną.
Sprobowalem akceptowac Enterem, lecz nie pomaga. I tak, mam .net framework 2.0.
 
Top Bottom