Search results

+
  1. G

    Zbugowany morvudd bies

    Zbugowany morvudd bies Witam otóż podczas walki z biesem ten nie może mnie zahipnotyzować aby mógł zbiec z pola walki. Zamiast tego występuje trzęsienie ziemi i nic się nie dzieje mogę dalej z nim walczyć nawet jak jego hp spadnie do 0
  2. G

    Zbugowany morvudd

    Zbugowany morvudd Witam otóż gdy hp biesa spada do zera ten nie chcę zginąć. Czytałem na innych forach że trzeba go ubić to połowy hp i poczekać aż ten nas zahipnotyzuje ale to nie działa ponieważ Geralt nic sobie z tego nie robi... Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem ?
  3. G

    Bardzo ogromna prośba o wrzucenie pliku bin3 z dvd2

    Bardzo ogromna prośba o wrzucenie pliku bin3 z dvd2 Witam zwracam się z bardzo uprzejmą prośbą o wrzuceniu pliku bin3 ponieważ tylko ten plik dzieli mnie i reszta graczy do szczęścia aby zagrać w naszego wiedźmina 3 :)
  4. G

    brak pasku życia u przeciwników oraz ich nazw

    brak pasku życia u przeciwników oraz ich nazw Witam mam zaisntalowanego najnowszego combata mod i mam problem nie wyświetla mi się pasek życia przeciwnika oraz jego nazwa i tak samo jest z innymi npc
  5. G

    Wiedźmin 2 nowe dlc

    Wiedźmin 2 nowe dlc Czy wiadomo coś o nowym dlc do wieśka 2 :) ?
  6. G

    Jajo harpi albo język zgnilca

    Jajo harpi albo język zgnilca Poszukuję jedno z tych przedmiotów do wykonania qesta.. Wie ktoś gdzie je znaleźć ?
  7. G

    Wiedźmin 2 wywala to pulpitu

    Wiedźmin 2 wywala to pulpitu Witam otóż gram drogą Rocha i jestem na początku 2 rozdziału przechodzę mgłę i jak gadam z kolesiem chyba na Z... i on ma mi obóz pokazać gada No to chodźmy i właśnie w tym momencie wywala mnie do pulpitu i tak jest cały czas w tym samym momencie..
  8. G

    Przerywniki filmowe w Wiedźminie 1

    Przerywniki filmowe w Wiedźminie 1 Tak jak w temacie poszukuje filmiku który przedstawia wszystkie przerywniki filmowe w wiedźmie 1 :]
  9. G

    Duże dlc do Wiedźmina 2

    Duże dlc do Wiedźmina 2 Co byście chcieli w dużym dlc do wiedźmina 2 ? CDP zapowiadali że będą dlc ale duże do naszego Wieśka 2. Ja bym chciał więcej nowych potworów ciekawsze misję i nowy rozdział z dlc. A co myślicie o tym aby Foltest w dlc by nie ginoł :p tylko został na niego rzucony urok...
Top Bottom