Search results

+
  1. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Jestem zły, gdyż po wejściu w TEN wątek wyskakuje mi fajny komunikat...http://img829.imageshack.us/img829/5427/wtfpg.jpgprzeglądarka Google ChromeA i dodam - raport strony iconator.com - http://safeweb.norton.com/report/show?url=iconator.comiconator.comZestawienie•Zagrożenia komputera...
  2. K

    Co sądzisz o nowym forum?

    Nie wiem jak tak wygląda, ale jak ja śmigam na 1980x1200 to forum wygląda naprawdę nieźle. Brakuje tylko kilku poprawek. Już powoli zaczynam się przyzwyczajać, zaczyna mi się to podobać.Głos numer dwa.I koniec, dziękuję dobranoc.
  3. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Po najechaniu na ikonkę Versusa wyskakuje prostokąt z 2 skrzyżowanymi mieczami obok, ale nic się nie wyświetla w nim. Nawet kliknąć w niego nie można.PS: do tego forum ujdzie się przyzwyzczaić ale 10 rzeczy:1) obrazy - powinny być dostępne w sygnaturkach i postach OD RAZU.2) opcja more text/hide...
  4. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do nowego wyglądu :(
  5. K

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    A dzisiaj - kto zabija najwięcej ludzi? - człowiek...To takie trochę bez sensu, czemu wszyscy nieludzie muszą się od razu lubić?
  6. K

    Bugi

    Gra mi się często po 10 minutach grania pieprzy, tu akurat w loszku.Sprzęt: Core2 Quad 2.4 ghZnVidia GeForce 8600 512 mb 4 GB RAMWin Vista x64rozdzielczość 1920x1200, ale działa w miarę płynnie na średnio wysokich.Screen:
  7. K

    Patch 1.5 do ściągnięcia już teraz!

    A właśnie - ostatnio zainstalowałem sobie po długiej przerwie wieśka. Ale mam ER 1.4. Kliknąłem, żeby poszukać aktualizacji a tu wałek. Przydałoby się jakoś nie wiem.... zostawić linka, bo jednak jest to bardzo mylące :(PS: wiem że na ściągnij.pl można :P
  8. K

    Gry komputerowe

    Cieszę się, że grałem w MW1 na ENG i nie widziałem PL :DNie mam pojęcia jakby przetłumaczyli "Roger that" :D
  9. K

    Gry komputerowe

    Już sobie to wyobrażam:Głowa Strzał :DWezmę angielską, polska kosztuje 199 zł, a ta 149 zł :DZresztą pewnie w PL nie ma multi :dead:
  10. K

    Gry komputerowe

    http://www.gram.pl/sk5_9QzqGe5_Call_of_Duty_Modern_Warfare_II_angielska_wersja.htmlOpłaca się?Bo ponoć PL jest do dupy, a i kosztuje o 50 zł drożej od ENG :wall:
  11. K

    Gry komputerowe

    Mam do was zapytanie, jakiego fpsa byście polecali na Xboxa?Zastanawiam się o CoD:MW2, po 149 zł na gram.pl (najtaniej z tego co widziałem), w jedynkę grałem, była IMO zaje***ta.Czy może jakiś inny?
  12. K

    Pożegnanie

    Zbyt mocno się pospieszyliście, prima aprilis za niecałe 2 tygodnie :whatthe:Mam nadzieję, że to tylko przedwczesny prima-aprilisowy żart...[hr]A jak to jednak nie żart to papa :wave:będziemy tęsknić :(
  13. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Wszystkie gry Ubi w polskiej wersji.Oczywiście cały czas mówię o X360, nie o PC. Znając zapał Microsoft, to poczekamy kolejne 6 lat. :teeth:Ale pożyjemy zobaczymy :DNightbring3r, Vedymin mówię o wersji na X360 nie na PC. Z tego co mi wiadomo DLC do Fallout 3 PL na X360 nie są kompatybilne ze...
  14. K

    Tajemnica Rozszyfrowania ASSASSIN's Creed!

    Może by tak ktoś wrzucił rozszyfrowanie AC 2, gdzieJaka w tym ta cała obiecana prawda?
  15. K

    Najpakerniejszy stworekw grze według was.

    Hm... Ja jednak nie byłbym za wywerną królewską, tylko za bazyliszkiem :)Jakoś wydaje mi się, że był cięższy do pokonania.
  16. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Mam kilka zapytań:Jeśli nie będzie do czasu wydania W2 polskiego Xbox Live, to czy:1. Jeśli będą jakieś DLC (dodatkowe przygody powiedzmy), to czy będą kompatybilne z polską wersją (nie jak np. Assassin's Creed II, gdzie obydwa DLC nie są kompatybilne z polską wersją)2. Patche: czy będą...
  17. K

    Czy można?

    Pozostawię to bez komentarza, platynę za 59 zł można kupić
  18. K

    Problemy z grą - Windows Vista

    Vista Home Premium 32bit (zapewne to jej wina)Mam problem z uruchomieniem wieśka.(to nie wina sprzętu, bo działał poprawnie poprzednio, a wiesiek od tak przestał działać)Włączam launcher, czekam i nic się nie dzieje. Jak włączam witcher.exe też nic się nie dzieje. Próbowałem tryb zgodności z XP...
  19. K

    Znak Igni pomocy

Top Bottom