Search results

+
  1. K

    Błąd z Nilfgaardzkim puzzlem w 3 akcie w Wojnie krwi

    Nie wiem czy błąd leży w samym puzzlu, czy opis Meve: Sihill jest skopany. Napisane jest, że odnawia się co 3 rundy. Tymczasem po pierwszym zabiciu odnawia się od razu w następnej turze, a w kolejnych już czeka na co trzecią. Ktoś mi może powiedzieć, jak tą zagadkę rozwiązać, ewentualnie czy ja...
  2. K

    Gwint to też zabawa

    Gwint to też zabawa Hej. Abstrachując, że Gwint to bardzo dobra strategia karciana i w odróżnieniu od wszystkich wątków poruszających kwestie błędów technicznych i balansu, chyba przyda nam się wątek dla rozluźnienia. Zamieszczajcie tu wszelkie screeny, filmy, gry i śmieszne historie związane...
  3. K

    Karty pogodowe i kontry przeciwko nim

    Karty pogodowe i kontry przeciwko nim TL;DR: WYDAJNA kontra na pogodę (dostępną dla wszystkich początkujących) jest dostępna dla bardzo zaawansowanych graczy i trzeba to zmienić. Chciałem tym razem poruszyć temat decku pogodowych potworów oraz kart, które mogą je potencjalnie kontrować. Mam...
  4. K

    Przeraza. Czyli 100% kart uszkadzających jednostki + 1 jednostka

    Przeraza. Czyli 100% kart uszkadzających jednostki + 1 jednostka Trafiłem dzisiaj na bardzo ciekawy build potworów, który wziął mnie trochę z zaskoczenia i chciałem się z Wami podzielić tym doświadczeniem. Oponent miał talię zbudowaną z 24 kart różnych kart specjalnych uszkadzających moje...
  5. K

    Wzmocnione trebusze - analiza jednostki

    Wzmocnione trebusze - analiza jednostki Chyba mamy strategię godną wnerwiania przeciwnika bardziej niż ilość ludzi grających potworami. Ostatnio grając Królestwami północy przestałem otrzymywać od przeciwników GG, a część z nich wychodzi z gry od razu jak tylko zobaczy na polu Wzmocnione...
  6. K

    Karta pojawiła się zamiast u mnie, nad kartami przeciwnika.

    Karta pojawiła się zamiast u mnie, nad kartami przeciwnika. Sytuacja jak na obrazku. Przeciwnik zagrywa Priscillę, która zagrywa dwie losowe karty. Jedną z nich położył u siebie, a druga to Stennis, który powinien wylądować po mojej stronie planszy. Wylądował jednak NAD kartami przeciwnika...
  7. K

    Replay

    Replay Ok. Przyznaję, że gra jest chyba całkiem zbalansowana. A przynajmniej na moim, bardzo średnim poziomie. Właśnie wygrałem Foltest vs Foltest gdzie przeciwnik miał całkiem niezły deck, na pewno lepszy od mojego, ale cierpliwość i odpowiednie wykorzystanie kart, jak i umiejętność spasowania...
  8. K

    Umiejscowienie kart przeciwnika

    Umiejscowienie kart przeciwnika Nie do końca wiem czy to, o czym napiszę jest to do zmiany/usunięcia, ale na pewno do dyskusji. Chodzi o kolejność kart w talii przeciwnika, a konkretnie o umiejscowienie poszczególnych kart. Z moich dotychczasowych obserwacji w tym momencie wygląda to tak, że...
  9. K

    Walka wręcz

    Walka wręcz Hej. Piszę to najspokojniej jak potrafię, ale w tej chwili zadźgałbym wszystkich, którzy są wokół mnie, z powodu tego, jak ŹLE jest napisana walka wręcz w tej grze. Gram na trudności krew, pot i łzy i gra mi się bardzo przyjemnie. Trochę ginąłem na początku, później jednak zrobiło...
  10. K

    Klucz alhemika, list od alhemika (Skellige)

    Klucz alhemika, list od alhemika (Skellige) Znalazłem jedną z tych rzeczy, która ma jakieś backstory, ale najwyraźniej nie jest oznaczona w żadnym moim queście. Jestem w jaskini na środku wysp Skellige i znalazłem martwego kolesia, który szuka swojego syna. Według listu znalezionego przy...
  11. K

    quest Jaskinia snów

    quest Jaskinia snów Znalazłem jeden wątek o tym queście, ale poruszający całkowicie inną sprawę niż następująca: Rozmawiając z synem Jarla na statku przed wejściem do jaskini, nie powołuję się na to, że mnie ojciec przysłał, tylko pytam, czy szukają pomocy. Syn się zgadza, jaskinię oczyszczamy...
  12. K

    Dlaczego [B]NIEUKOŃCZONE ZADANIE[/B]? (spoilery dotyczące wyboru, nie konsekwencji)

    Dlaczego NIEUKOŃCZONE ZADANIE? (spoilery dotyczące wyboru, nie konsekwencji) Hej ludki. A ja mam taki temat bardziej na filozoficzną dyskusję pod tytułem: Czy to bug, czy tak powinno być. Zadanie jest moim zdaniem bardzo mało znaczące, więc można klikać na spoilery :) Otóż pewna babcia nie...
Top Bottom