Search results

+
  1. S

    Gra się sypie

    Gra się sypie Po instalacji patcha 1.07 rozpocząłem grę od nowa. Za pierwszym razem dotarłem do Novigradu, byłem blisko uratowania Jaskra. Teraz nie mogę przejść Velen, bo w queście "Polowanie na czarownice" z Keirą podczas pierwszej rozmowy z nią po teleporcie gra staje - obraz zastyga...
  2. S

    Niskie tekstury + dontForceMinReqs

    Niskie tekstury + dontForceMinReqs Witam, na laptopie z geforce 860m i intel 2,4-3,4 ghz 4700HQ zainstalowałem sobie wieśka 1. Zaktualizowałem gierkę do 1.5, następnie do stworzonego skrótu dodałem frazę dontForceMinReqs, bo wyskakiwał błąd o niespełnianiu minimalnych wymagań. Gierka...
  3. S

    Kalkstein i Leuvarden po rzezi w karczmie, a przed podziemiami Salamandry

    Kalkstein i Leuvarden po rzezi w karczmie, a przed podziemiami Salamandry Witam, mam takie pytanko - czy Leuvarden i Kalkstein pojawiają się w grze po tym, jak otrzymamy zadanie o zejściu do piwnic Salamandry? Zauważyłem, że z podgrodzia zniknęły wszystkie npc, z Kalksteinem i Leuvardenem...
  4. S

    Shut down

    Shut down Witam, po dłuższym czasie postanowiłem pyknąć sobie w Wieśka, ściągnąłem patche 1.4 i 1.5, zainstalowałem najpierw 1.4, potem polską paczkę językową i dopiero 1.5, problem polega na tym, że o ile przed aktualizacją gra działała, tak teraz nie wyrzuca mnie podczas wchodzenia do menu...
  5. S

    Niemożność uruchomienia gry

    Niemożność uruchomienia gry Witam, po spatchowaniu gry do wersji 3.4 i wgraniu hotfixa do framework 4 podczas uruchamiania gry wyskakuje mi komunikat o takiej treści: ""Unable to load cooked 'globals\music.csv'. Make sure resource was gathered and check log for details". Wie ktoś o co może...
Top Bottom