Search results

+
  1. M

    Wiedźmińskie gadżety i sklep

    Szukałem. Nic nie znalazłem. Dlatego pytam tutaj ;)
  2. M

    Wiedźmińskie gadżety i sklep

    Cześć, chciałbym się dowiedzieć ile może być obecnie warta figurka Geralta walczącego z gryfem z wydania kolekcjonerskiego W3? Posiadam taką i chciałbym sprzedać. Pozdrawiam serdecznie
  3. M

    [PS4] Prośba o pomoc z save

    Dobra już sobie poradziłem. Zapomniałem o chmurze. Temat do usunięcia.
  4. M

    [PS4] Prośba o pomoc z save

    [PS4] Prośba o pomoc z save Witam serdecznie. Gram w W3 na PS4 i dzisiaj przez przypadek usunąłem wszystkie save razem z ostatnim, którego chciałem zachować (za szybko klikałem). Czy istnieje jakiś sposób aby odzyskać tego save'a czy muszę zaczynać grę od zera? Miałem postać na 40 poziomie...
  5. M

    Wiedźmin 3: platformy

    Cześć! Czy po łatce 1.03 na PS4 także macie problem z brakiem przybywania punktów doświadczenia? Ukończyłem Verden, jestem w połowie Novigradu i nadal posiadam 14 poziom postaci. Nie mogę zabrać się za zadania, które wymagają wyższego poziomu, a który już dawno powinienem mieć gdyż wykonałem...
  6. M

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Cześć, chciałbym się dowiedzieć gdzie znajdę pełną listę utworów z tytułami po polsku. Niestety do wersji na PS4 CDPRED dodali soundtrack w okropnej kopercie zamiast w osobnym pudełku, z tytułami anglojęzycznymi. W końcu to polska gra i na wskroś słowiańska dlatego wolałbym wykonać sobie spis...
  7. M

    Wiedźmin 3: platformy

    Czy CD Projekt Red pracuje nad kolejną łatką do W3 na PS4? Gracze zgłaszają wiele różnych bugów w grze, m.in. problemy z zapisem stanu gry i odczytem, a także cięcie się gry w cut-scenkach. Czy jest gdzieś wątek poświęcony tylko wersji W3 na PS4? Pozdrawiam serdecznie
  8. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    No właśnie jestem jedną z tych osób. Mam zarezerwowaną edycję kolekcjonerską na PC, ale niestety już wiem, że mój laptop jej nie uciągnię dlatego zamówiłem sobie wersję podstawową na PS4. Chcę jednak zostawić sobie z kolekcjonerki steelbooka i artbooka i nie wiem jak oszacować resztę by sprzedać...
  9. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Może mi ktoś powiedzieć ile może być warty szacunkowo sam steelbook?
  10. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    To jeszcze jedno pytanie: jaka była różnica w grafice pomiędzy Wiedźminem 2 na PC i X360? Czy wersje na te 2 platformy czymś się od siebie różniły?
  11. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    To, że będę kupował konsolę nowej generacji to już postanowione. Nie wiem natomiast czy wybrać PS4 czy XB1. Mam kolegę, który pracuje w media expert i powiedział, że w ciągu ostatniego pół roku miał wiele raklamacji konsoli PS4 (głównie chodziło o ścierające się gałki analogowe w padach) i tylko...
  12. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Chciałbym prosić o odpowiedź na moje pytanie lub o przekierowanie do odpowiedniego wątku: jaka będzie różnica w grafice i sterowaniu gry w wersji na PC i XBOX-ONE? Pytam się gdyż mam zamówionego preordera wersji kolekcjonerskiej na PC ale wydaje mi się, że mój 3-letni laptop nie uciągnie tej gry...
  13. M

    Cena hitu jest... za niska?

    Durna odpowiedź. Więc jak masz się wypowiadać i pisać takie coś to lepiej w ogóle nie stukaj w klawiaturę.
  14. M

    Cena hitu jest... za niska?

    ---
  15. M

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Cześć! To mój pierwszy post na tym forum. Otóż kilka dni temu zakupiłem grę "Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona". Zainstalowałem ją bez żadnych problemów. Launcher wyświetlił pytanie czy zaktualizować ją (patch 3.2). Zaktualizowałem i wszystko działa poprawnie poza tym, że launcher pyta się także za...
Top Bottom