Problemy z launcherem - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Jeśli faktycznie zastosowałeś się do wszystkich powyższych rad, to niniejszym załamuję ręce nad Twoim przypadkiem.

Tylko pytanie kontrolne - przed update'm gra działała?

W razie, gdyby odpowiedź była TAK - zgłoś się do pomocy technicznej.
Jeżeli odpowiedzią jest NIE, podaj w jakich ustawieniach grałeś i na czym (konfigurację).

P.S. W DT nie zmontowuje (takiego słowa nie ma... chyba?) się programów, tylko montuje (są potem zamontowane...) się wirtualne napędy. Nieumiejętne nazywanie spraw przez Ciebie prowadzi mnie do wniosku, że niewiele wiesz o swoim komputerze, więc może coś po prostu "popsułeś". Przez przypadek odinstalowałeś jakiś sterownik, usunąłeś pliki gry (reinstall pomógłby w takim przypadku).
 
jeśli chcesz powiedzieć że wyraziłem się nikompetentnie to przepraszam ale żadnych sterowników nie usunąłem to wiem,w folderze z grą też nic nie grzebałem a gra popsuła mi się przy update'cie
 
Witam!
Zainstalowałem sobie wiedzmina 2 wczoraj uruchamiam launchera wyskakuje mi "jest wersja 3.2 patch czy chcesz ja pobrac teraz?" kliknałem nie uruchamiam gre i wszystko widze na niebiesko nie da sie grac. Potem zdecydowałem się sciagnac patcha. Ok sciągnąłem go uruchamiam Launchera klikam "Uruchom gre" włącza sie głowa wilka i wyskakuje okienko "Wiedzim 2 przestał działac poniewaz wystąpił problem" o-O jak to rozwiązać?
Dodam że pół roku temu gra działała bez zarzutu
3 GB Ramu Pentium Dual Core 2.10 GHz Vista 64 bit


scalam tematy
skoro masz problem z Wiedźminem 2, wypadałoby nie napisać w dziale dot. Wiedźmina 1 :p
na przyszłość: proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Pomocy Technicznej, ale korzystać z już istniejących --- lista tematów
zachęcam też do korzystania z innych dostępnych pomocy --- wyszukiwarki oraz Forumowego Samouczka
szypek
 
nie chce mi sie wiedzimn przez launchera wlaczyc pisze "wiedzmin 2 prszestał działac'' dodam ze gra pół roku działała noramlnie
 
Witam.
Mój problem polega na tym że po kliknięciu "Uruchom Grę" Launcher znika a po 2 sekundach wyskakuje komunikat "Program The Witcher 2 przestał działać". System Wyświetlił że zablokował TAGES ale nie mam pojęcia jak odblokować ten program.

System: Windows 7 x64
Gra to edycja Rozszerzona.
 
Spróbuj ściągnąć może nowy pliczek tages setup x64


http://www.tagesprotection.com/main.htm?page=minimum.htm

a po ściągnięciu uruchom go aby się zainstalował powinno pomóc
 
Cześć! To mój pierwszy post na tym forum. Otóż kilka dni temu zakupiłem grę "Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona". Zainstalowałem ją bez żadnych problemów. Launcher wyświetlił pytanie czy zaktualizować ją (patch 3.2). Zaktualizowałem i wszystko działa poprawnie poza tym, że launcher pyta się także za każdym razem gdy odpalam grę o instalację chińskiego patcha: "Aktualizacja Patch_3.2 Chinese update jest gotowa do pobrania. Czy chcesz ją pobrać teraz?".

Oczywiście, że nie chcę bo po co mi chińska aktualizacja! Ale ta sytuacja jest denerwująca gdyż launcher odpala zapytanie za każdym razem gdy uruchamiam grę. Co zrobić?
 
Umm... moim zdaniem najlepiej pobrać dla świętego spokoju, aż taka ciężka ta łatka nie jest. Chyba, że dbasz o limit internetu...
 
Wiatam, podczas aktualizacji(wszystko od zera) zawsze w tym samym momencie pojawia mi się błąd. Piszę, że nie ma połączenia z internetem(ale jest).
 
4MB/s, wiedźmina kupiłem w dniu premiery, tak samo edycje rozszerzoną już instalowałem ale dopiero jak teraz mam taki blad.
 
richta said:
4MB/s, wiedźmina kupiłem w dniu premiery, tak samo edycje rozszerzoną już instalowałem ale dopiero jak teraz mam taki blad.

Screena z błędem, jak mówi Ser. I screena z http://www.speedtest.pl/
Bo jeśli dobrze pamiętam, taki komunikat był częstym gościem u mnie, jak jeszcze miałam iMinusa. ;)
 
Skoro mówisz, że to w tym samym miejscu jest ciągle, to to może być jakiś problem z plikiem, który jest aktualnie instalowany.

Skoro mówisz, że aktualizujesz od zera, to masz wersję gry 1.0? A potem wszystkie uaktualnienia pobierasz, czy jak?


Proponuję pobrać patch, podczas którego pokazuje się ten błąd z tej strony: http://pl.thewitcher.com/support/w2/ A może to pomoże?
 
Witam mam problem z odpaleniem Wiedźmina 2. Mój problem wyglada nastepująco pracuje na takim sprzecie http://www.alsen.pl/...booki,k19/lapto ... 82013.html . I po instalacji gry wpisaniu klucza kiedy chce odpalic gre wyskakuje mi okienko:
"luncher"
Configuration summary:
Number of cores 8,
System memory: 4095MB
Video memory: 1661 MB
Mobile:2
Your configuration capabilities: Pc_Medium
i po wcisnieciu "ok" wyskakuje mi nastepne okno "Niewystarczajace uprawnienia do przeprowadzenia aktywcji.Uruchom aplikacje jako admininstrator". Robie co karza odpalam jako admmininstrator i włącza mi sie znowu plecenie wisania klucza , wpisuje klucz po czym wlacza mi sie jakis downloader. Z gory dzieki za pomoc
 
Napisałeś już tak sam temat - w nieodpowiednim dziale, więc przeniosłem go i wysłałem ci poprzez Prywatną Wiadomość linka do odpowiedniego wątku.
Proszę nie dublować tematów (i czytać Prywatne Wiadomości, bo albo w ogóle jej nie przeczytałeś, albo ją zignorowałeś).
 
stahu991 said:
Witam mam problem z odpaleniem Wiedźmina 2. Mój problem wyglada nastepująco pracuje na takim sprzecie http://www.alsen.pl/...booki,k19/lapto ... 82013.html . I po instalacji gry wpisaniu klucza kiedy chce odpalic gre wyskakuje mi okienko:
"luncher"
Configuration summary:
Number of cores 8,
System memory: 4095MB
Video memory: 1661 MB
Mobile:2
Your configuration capabilities: Pc_Medium
i po wcisnieciu "ok" wyskakuje mi nastepne okno "Niewystarczajace uprawnienia do przeprowadzenia aktywcji.Uruchom aplikacje jako admininstrator". Robie co karza odpalam jako admmininstrator i włącza mi sie znowu plecenie wisania klucza , wpisuje klucz po czym wlacza mi sie jakis downloader. Z gory dzieki za pomoc

Nie widzę nic w tym co piszesz nie prawidłowego wszystko tak właśnie ma wyglądać ten downloader to program przez który ściąga się 10Gb aktualizacje do wiedźmina 2 (edycje rozszerzoną). Po jej ściągnięciu i zainstalowaniu gra się uruchomi bynajmniej powinna :)

edit: Jeśli chcesz możesz zagrać w edycje podstawową pobierając aktualizacje do 1,35. i też gra się uruchomi pobierając stąd :)(jest to mniejszy plik jednak pozbawiony będziesz dodatkowego contentu jaki daje właśnie aktualizacja do edycji rozszerzonej)
 
Witam. Przeczytałem wszystko od 1 strony do ostatniej , postępowałem zgodnie z waszymi instrukcjami:
Mam grę Wiedźmin 2 Zabójcy królów (nie edycję rozszerzoną)
1. Odinstalowałem grę i zainstalowałem jeszcze raz
2. Pobrałem edycję rozszerzoną 10GB
3. Podczas instalacji zainstalował się NET framework 4.0 i C++ 2010
4. Przy pierwszym uruchomieniu launcher zainstalował kolejno patch3.1 następnie patch.3.2 i jakąś chińską wersję
No i efekt jest taki ,że klikam "uruchom grę" pojawia się medalion i cofa z powrotem do Launchera.
Odinstalowałem jeszcze raz grę i instalowałem patche ręcznie poczynając od Patch 0-1.35 ale tu wyskakuje Błąd krytyczny" nierozpoznawalna wersja gry lub niekompletna. Folder z grą przy drugim reinstalu nazwałem "The Witcher" ale nie naprawiło to błędu.
Nie mam więcej pomysłów i wołam o pomoc może jeszcze coś powinienem zrobić.
 
Masz w miarę przyzwoite łącze? Jest opcja przypisania klucza gry do konta na GOG.com i pobrania (za darmo) instalki już spatchowanej do wersji 3.2. Dlaczego pytam o neta - bo toto waży 16gb, więc chwilkę może się pobierać.
http://www.gog.com/page/witcherbackup

Moim zdaniem jednak warto, bo nie ma z nią (instalką z GOGa) problemów i wszystko powinno pójść gładko. No, chyba, że jesteś ambitny i chcesz dłubać ręcznie :D

aha - i dzięki za napisanie od razu we właściwym temacie. Nowi userzy mają z tym zazwyczaj problemy, a tu proszę, przyjemna niespodzianka :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom