Search results

+
  1. B

    Brak możliwości pobrania zawartości dodatkowej

    Niestety nie mogę pobrać swojej zawartości dodatkowej w postaci podręczników do cyberpunka (zarówno PL jak i ENG). W GOG wyskakuje mi błąd brak miejsca na dysku a miejsca mam multum. Jak to naprawić?
  2. B

    [BUG] [Spoiler] Zadania poboczne: statuetka szlachcica i zbrojnego

    [BUG] [Spoiler] Zadania poboczne: statuetka szlachcica i zbrojnego Statuetki znalazłem w późniejszym fragmencie gry (po obronie kaer morhen). Zrobiłem quest z ratowaniem Filippy i Triss jest dostępna w karczmie Jaskra. Mimo, że zadanie nadal jest aktualne i znacznik wskazuje na Triss to nie ma...
  3. B

    [Spoiler] Problem z uzyskaniem zadania "Racja Stanu"

    [Spoiler] Problem z uzyskaniem zadania "Racja Stanu" Problem polega na tym, że do wykonania tego zadania potrzebuje Triss. Niestety wcześniej zrobiłem wszystkie zadania dla Triss i ta odpłynęła z czarodziejami. Po wykonaniu zadań dla niej zabrałem się za robienie zadań związanych z...
  4. B

    BUG Crafting ulepszanie glifów

    BUG Crafting ulepszanie glifów Witam, występuje u mnie błąd związany z ulepszaniem glifów czyli craftowaniem ich na wyższe "poziomy". Mimo że w inwentarzu mam około 21 pomniejszych glifów Quen czy Igni to w menu craftu pokazuje mi, że mam ich 0. Oczywiście craftuje u wymaganego NPC. Ktoś wie...
Top Bottom