Search results

+
  1. B

    Do CDPRED: "Serca z Kamienia" duży błąd! Geralt kucnął i porusza się w powietrzu!

    Do CDPRED: "Serca z Kamienia" duży błąd! Geralt kucnął i porusza się w powietrzu! Dzisiaj w końcu włączyłem dodatek "Serca z Kamienia" i podczas czyszczenia jaskini z członków "Zakonu Płonącej Róży" spotkał mnie bardzo niemiły błąd. Mianowicie po przeturlaniu się w owej jaskini po...
  2. B

    DO CDPRED: "Serca z Kamienia", a "Nowa Gra +" i wymagany poziom to jakiś żart, tak :x?!

    DO CDPRED: "Serca z Kamienia", a "Nowa Gra +" i wymagany poziom to jakiś żart, tak :x?! Wczoraj zakupiłem powyższy dodatek i na tym kończy się moja przygoda z wami, REDzi. To co zrobiliście jest po prostu jak jakiś naprawdę bardzo słaby dowcip. Przechodząc do sedna: Przez...
  3. B

    Nowe DLC usunęły mozliwość używania aplikacji SweetFX :x!

    Nowe DLC usunęły mozliwość używania aplikacji SweetFX :x! Właśnie pobrałem 2 najnowsze DLC (zestaw kusz i Nilfgaardzki rynsztunek) co spowodowało dodanie do folderu z grą własnego pliku "dxgi.dll". Tym samym CDPRed uniemożliwiło używanie aplikacji SweetFX służącej do lekkich modifykacji...
  4. B

    Dlaczego nie ma informacji nt. tego od kogo kupić przedmioty DLC w grze :/?

    Dlaczego nie ma informacji nt. tego od kogo kupić przedmioty DLC w grze :/? Witam! Tak więc pobrałem 2 najnowsze DLC (zestaw kusz i Nilfgaardzką zbroję), ale dlaczego CDPRed nie udostępnia informacji co do tego gdzie w grze ów przedmioty są dostępne :(? To samo było w przypadku zbroi...
  5. B

    Czy możliwym jest poprawienie SI Płotki w jednej z łatek?

    Czy możliwym jest poprawienie SI Płotki w jednej z łatek? Gra jest świetna, ale Redzi wydaje mi się za bardzo w niektórych kwestiach trzymali się książek. W "Czasie Pogardy" Geralt cały czas narzekał na Płotkę bo nie jechała tam gdzie chciał itd. i wygląda na to, że w grze zrobili z nią to...
  6. B

    Wszystkie topory w grze są niezniszczalne!

    Wszystkie topory w grze są niezniszczalne! Witam! Tak więc jestem wielkim fanem używania toporów w grach RPG, ot, zawsze w grach RPG grałem barbarzyńcami i tak mi zostało. Kiedy zauważyłem w Wiedźminie 3 błąd, ktory powoduje, iż żaden topór się nie niszczy odczułem pewien niesmak :/. Otóż...
  7. B

    Patch 1.03 dostępny na GOG Galaxy

    Patch 1.03 dostępny na GOG Galaxy Właśnie zauważyłe, iż dostepny jest nowy patch 1.03 na platformie GOG Galaxy. Waży on 271MB. Dlaczego nie została udostępniona lista zmian jakie wprowadza owy patch? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź :). Właśnie zauważyłem, że lista zmian znajduje się przy...
  8. B

    Do CDPRed: Gra ciągle się zawiesza lub wysypuje do pulpitu!

    Do CDPRed: Gra ciągle się zawiesza lub wysypuje do pulpitu! Tak, już założyłem podobny temat ale jak zauważyłem, Redzi, kompletnie się nim nie zainteresowaliście :/. Wczoraj w nocy zadowolony odpaliłem Wiedźmina 3, zmieniłem ustawienia graficzne i odpaliłem nową grę. Wtedy zaczęły się moje...
  9. B

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu. Witajcie :)! Wczoraj w nocy zadowolony odpaliłem Wiedźmina 3, zmieniłem ustawienia graficzne i odpaliłem nową grę. Wtedy zaczęły się moje problemy. Gra dosłownie zawiesza się lub wywala do pulpitu BEZ PRZERWY :(! Czasem zawiesza się podczas...
  10. B

    Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona - Reszta plików PC

    Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona - Reszta plików PC Być może gdzieś już została udzielona odpowiedź lecz niestety nie udało mi się jej odnaleźć. Czy ktoś byłby tak uprzejmy i udzielił by informacji dotyczącej reszty plików do Edycji Rozszerzonej PC? Chodzi mi o to, iż pobrałem pliki aktualizacji...
  11. B

    Problem z siecią

    Problem z siecią Witam serdecznie! Wiedźmina odpalałem ostatni raz we wrześniu. Dzisiaj odpaliłem 1 raz po tych kilku miesiącach, a tu niespodzianka. Jestem połączony z internetem ( co zresztą zdążyliście pewnie zauważyć ) ale launcher gry wyświetla "odmowa połączenia" i w górnym prawym rogu...
  12. B

    Zacinające się cut-scenki

    Zacinające się cut-scenki Powoli zaczyna mnie to denerwować. Przechodzę grę 2 raz ścieżką Iorweth'a i doszedłem do momentu zlecenia na królową harpii i wtedy też zaczyna się ten już teraz dla mnie irytujący kłopot. Każdy z odtworzonych w projektorze snów strasznie się zacina. Nie tylko dźwięk...
  13. B

    Wór pełen piór

    Wór pełen piór Przejdę od razu do sedna i zadam tylko maleńkie pytanie. Oddałem wszystkie pióra Elthon'owi i jak rzecze mi dziennik "Musisz wrócić do niego później". Więc odpocząłem raz poszedłem do niego, a on tylko "Kędy droga wiedzie?", odpocząłem 2 raz i to samo, 3 raz i to samo. Ile razy...
  14. B

    Problem z patchem 1.35

    Problem z patchem 1.35 Witam! Pobrałem tego jakże "świetnego" patcha i gra wysypuje mi się do Windowsa po OK. 5 minutach grania. Problem ten istniał u mnie przy patchu 1.1 lecz go wyeliminowałem po skontaktowaniu się z pomocą techniczną CD Project. Z patchem 1.3 też działał normalnie bez...
  15. B

    Problem podczas dialogów.

    Problem podczas dialogów. Witam serdecznie! Wczoraj kupiłem nowy egzemplarz Wiedźmina. Pobrałem patch 1.4 i 1.5 i zainstalowałem bez żadnych problemów. Rozgrywka działa świetnie, gorzej już niestety wypadają u mnie dialogi. Daję filmik, który pewnie lepiej niż pismo wytłumaczy problem: Podczas...
Top Bottom