Search results

+
  1. D

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Balans kart [propozycje, argumenty] Tytuł raczej mówi sam za siebie, podajemy kartę którą trzeba według nas zbalansować. Przy czym propozycja ma być UARGUMENTOWANA warto też PODAĆ PROPOZYCJĘ W JAKI SPOSÓB TĘ KARTĘ POPRAWIĆ. Nie chcę po prostu w temacie rzeczy typu "bo tak" , "bo przegrywam" ...
  2. D

    Rzeczywistość 2077 a Cybrepunk 2077.

    Rzeczywistość 2077 a Cybrepunk 2077. Przyszłość czy tylko sen futurologów? Jak według was będzie wyglądać świat w 2077 roku? Czy Redzi powinni coś stąd zaczerpnąć do Cyberpunka? :o
  3. D

    Zwiastun "Wiedźmina 2" nagrodzony przez Hollywood!!!

    Zwiastun "Wiedźmina 2" nagrodzony przez Hollywood!!! Link Ode mnie wielkie a wręcz ogromne GRATULACJE dla CDPR oraz Platige Image oby tak dalej :)
  4. D

    Giermasz CD Projekt 02.06.2012

    Giermasz CD Projekt 02.06.2012 Tak jak w tytule: Info o giermaszu Czyli coś dla tych którzy wyczekują sklepiku z różnymi pamiątkami o W2 :p i nie tylko związanymi z W2 Link I jeszcze jedno potwierdzenie tej informacji.
  5. D

    W2 ER Akt1 brak Einara Gausela

    W2 ER Akt1 brak Einara Gausela Witam serdecznie otóż dzisiejszego dnia zaktualizowałem W2 do ER obyło się na pierwszy rzut oka bez problemów odpaliłem grę wszytko chodzi jak należy lecz mam problem z Einarem Gauselem nie moge go znaleźć (po drugiej stronie kowala we Flotsam go nie ma...
Top Bottom