Search results

+
  1. K

    ceramika Iorweth i inni

    Super. Jak opracujesz patent na zachowanie proporcji to możesz zrobić matrycę i figurki sprzedawać :) A bez pręta zrób Zoltana!
  2. K

    Iorveth kontra Roche

    Waleczna, ja na serio lubię brzydkich facetów - ci urodziwi często mają wapory księżniczek i wielkie ego The Fucking Head of Universe. W zasadzie morda jest drugoplanowa, facet ma być wysoki, szczupły i - jak dla mnie - czytać przynajmniej komiksy:) Johnny Depp to kompletnie mnie nie rusza...
  3. K

    Iorveth kontra Roche

    Hm, za to może być tak: - Iorweth, dlaczego nie możemy spotkać się w moim domku, w cieplutkim łóżeczku, z czystą pościelą, dlaczego każesz mi biegać po wykrotach i ruinach i narażać mój tyłek na spotkania z mrówkami??? Dlaczego??? Dlaczego?! - Nie zrozumiesz... No to zdrowie, wytrawnym z...
  4. K

    Iorveth kontra Roche

    Wzięło Cię na całego, przyznaj się:)
  5. K

    Iorveth kontra Roche

    Heloł, tu ziemia! Na polance, w lasku, w malinach? ^^ zapomnij o jakimś przytulnym łóżku!
  6. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    No ja też, ale wtedy używam kamery [myszy] :p Chyba że lubisz patrzeć na Geralta, jak się porusza, i delektujesz się każdym jego dystyngowanym ruchem :]
  7. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Czemu? Chodzenie w Wieśku to chyba jedyna rzecz jakiej nie robię, dobrze jest, żadnych sziftów. Każda gra to nowe przyzwyczajenia, ale jestem pewna że ludzie W. biegają - to jest po prostu bardziej naturalne, no chyba że ktoś lubi spacery po lesie nieopodal Flotsam...
  8. K

    Iorveth kontra Roche

    No właśnie:) Denerwuje jak mi się wmawia, że mój wybór piksela wynika z moich preferencji osobistych, a tymczasem bohaterowie z szeroko pojętej rozrywki to zazwyczaj połamane ludziki, ale istnieje takie zjawisko, że przeważnie dziewczyny idealizują jakieś romantyczne typy męskie (w ostatnim...
  9. K

    Iorveth kontra Roche

    Ciężko mi się wypowiadać w imieniu reszty kobiet, ja w życiu osobistym preferuję grzecznych, spokojnych, rozważnych i przewidywalnych. W grach (czy inszych: książkach, filmach) lubię męskie charaktery typu: panują nad sytuacją, potrafią przewidywać, milczeć co najmniej 5 godzin dziennie, chłodno...
  10. K

    Wygraj oficjalny poradnik wydawnictwa PrimaGames!

    Pozamiatałeś! Ale lepiej zeby to nie wygrało, bo naród jest przewrażliwiony. Zresztą, Bieszczady tez są piękne:) Moja interpretacja z kryptocytatem:P
  11. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    1. Nie zróbcie z Emhyra jakiegoś pajaca... Niech będzie taki jak u Sapkowskiego. 2. Minigry niech będą odrobinę trudniejsze i dopracowane. Obecna walka na pięści nie przynosi zadnej satysfakcji, poker jest bardzo mało realistyczny (nagminnie wypadaja mi te same numerki, które poszły do wymianki)...
  12. K

    Mężczyźni w Wiedźminie 2

    W moim przypadku tez trafiłaś kulą w płot, choć do dementia praecox mi jeszcze daleko to z wieku podlotkowego juz wyszłam i Vernon, choć go lubię jakoś nie wjeżdża mi na wyobraźnię w sensie, który opisałaś:) Reasumując, nie płakałabym po Vernonie ;p I nie dlatego, że kwestionuje jego męskie...
  13. K

    Iorveth kontra Roche

    Dziękuję ;p bez uniżności. I własnie to mówię - moja subiektywna ocena + oczekiwania, są moimi, może nienajwytrawniejszymi, ale moimi własnymi. Szanuję i rozumiem opinie innych ludzi, wyłącznie przedstawiam swój punkt widzenia i staram się żeby był spójny. BTW, cienkusz wyszedł, może nie taki...
  14. K

    Iorveth kontra Roche

    Nie posadzam Cię, że hajpujesz Roche'a , ale serio, łykasz te kreacje tak w pełni zachwycony? Nic Cię nie drażni, nie masz wrażenia że czasem coś nie gra? Dziwne... Otóż to. Ja oceniam postać Roche'a wyłącznie z punktu widzenia czytelnika Sagi i oczekiwałam, zarówno od kreacji Iorewtha jak i...
  15. K

    Mężczyźni w Wiedźminie 2

    No dokładnie to napisałam na końcu swojego pierwszego akapitu:P Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości - gra jest fajna bo głownie budzi w mnie niejednoznaczne odczucia, nawet jeśli sa tam lokację, których nie lubię to przesz suma sumarum gram w całkiem dobrą grę i tym się nalezy delektować. A...
  16. K

    Wór pełen piór

    Ale na to jest bardzo proste remedium - wgraj sobie sejwa. Questy niestety czasem się oblewa, bywa, ale po to sejwujemy grę żeby móc to naprawić. Ja dokładnie tak samo jak Ty byłam zdziwiona, że mgłę można przekroczyc tylko raz (z tym, że ja akurat nie zawaliłam questa tylko pozostawiłam mnóstwo...
  17. K

    Wór pełen piór

    +3 do charyzmy za wysiłki bycia kulturalnym? Mniejsza o to, racja. Masz kilka opcji - mozesz wrócic do sejwu, który pozwoli ci na dokończenie zadania, mozesz przejśc grę jeszcze raz i zrobic to inaczej. Wszyscy narzekają na liniowość, ale tez płaczą gdy liniowość jest zachwiana - to...
  18. K

    Zmęczenie - na jakiej zasadzie?

    No własnie ja praktycznie gram bez bloku, wolę pokicać i używać znaków ochronnych niż blokować - przynajmniej teraz wybrałam sobie opcję że doszkolę na hardzie Geralta jako alchemika. Tak więc faktycznie nie o blok chodzi. Ale w takim razie pytanie brzmi, kiedy zmęcznie spada albo w ogóle nie...
  19. K

    Mężczyźni w Wiedźminie 2

    OMG, a mnie strasznie odrzucało od tego obozowiska bucoli:) Odrin z kolesiami to jakiś koszmar, chyba wolę krasnoludów przy piwie... Jak widać każdy odbiera grę na swój sposób. Nie można natomiast posadzić twórców gry, że oddali to wojskowe barachło bez realizmu - w sumie nie wiem jak mogłoby...
  20. K

    Iorveth kontra Roche

    To jest tylko i wyłacznie kwestia tego czy łykasz Rocha czy nie. Mi on nie leży, koniec i kropka. Nie ma sensu udowadniac sobie jak powinien wygladać idealny szef służb/dowódca wojskowy, każdy ma inne wyobrażenie (jak widac w tej dyskusji). Dla mnie Roche to narwaniec, odpowiedni do roli "idź i...
Top Bottom