Search results

+
  1. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    Warto wgrywać Reshade-SweetFX? Może ktoś wyjaśnić co to jest i czy to nie psuje oryginalnego klimatu gry.
  2. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Reasumując wszystko to czy GTX980+ i7 k4790k pociągnie W3 na ULTRA z sensowną ilością klatek? Jeden z gameplayów które prezentowało gdzieś CDP RED był na ultra na GTX980 ale w końcu raz powiedziano, że to był jeden GTX980 a później sprostowano, że jednak było w SLI. Jak to w końcu jest?
  3. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jeszcze pytanko. Tą kartę mogę kupić w Polsce czy muszę kupować na ich stronie żeby być objęty tym programem step up?
  4. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Tak zrobię:) Poczekam. Wiedźmina mam już zamówionego ;)
  5. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mam Alienware 18 z końca 2013 roku. Na pokładzie dwa GTX880M 8GB w SLI i i7 4700MQ, 16GB DDR3, dysk SSD SAMSUNG EVO840. Pytanie jak duża różnica będzie między tym gamingowym lapkiem, a komputerem PC z GTX 980 i Intel i7 4790K w odniesieniu do wymagań Wiedźmina 3. Chodzi o to, że mam blaszaka z...
  6. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    Bo W3 ma "amerykańskie" kolory, a powinni zostać przy europejskiej bardziej mrocznej i zimnej tonacji;) Ale jak kto woli.
  7. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ależ proszę: https://www.youtube.com/watch?v=G0ybCrr8c4g Grę można już oglądać i to na jakim potężnym kompie koleś gra! CPU: i5-3470 3,20 GHz RAM: 8 GB VGA: GeForce GTX 660
  8. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    Przybyłem ironizować ludzi którzy co chwile zmieniają zdanie co do grafiki. Wybierają sobie najładniejszy screen i na jego podstawie sobie wmawiają, że gra jest ładna bo na tym screenie jest ;) a jak jest w rzeczywistości zobaczymy po premierze.
  9. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    Nowe screeny z wiedźmina! Gra jest jednak piękna!;)
  10. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    tak jak wcześniej wspomniałem to samo z końskim ogonem. Mimo wichury, zwisa w dół i nie porusza (nie powiewa). Ale miejmy nadzieje, że takie rzeczy poprawią.
  11. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    Wiadomo coś czy będzie jakiś patch w dniu premiery?
  12. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    Fajnie ale konia ogon mimo ogromnej wichury.wisi w dol i nie powiewa...
  13. A

    Wiedźmin 3 - grafika

    Martwi mnie to, że w grze nie ma animacji jedzenia gdy Geralt spożywa pokarm, który ma w ekwipunku. To już kilkanaście lat temu w Gothicu takie animacje były.
  14. A

    Wiedźmin 1 i aluzje to serii Gothic.

    Wiedźmin 1 i aluzje to serii Gothic. Ogólnie widać, że wiedźmin ma trochę z klimatu Gothica i twórcy Wiedźmina lubią tą grę - trochę się na niej wzorują. W V akcie Wiedźmina 1 bijemy się na pięści z Bezimiennym Zdenkiem, dialog przed walką jest aluzją i przenośnią do tego, że Wiedźmin pobił...
Top Bottom