Search results

+
  1. M

    Nie ten wiedźmin 3 w pudełku na switcha

    Hej, wczoraj kupiłem pudełkową wersję wiedźmina 3 na switcha z nadzieją że będę mógł pograć w swoje sejwy na przenośnej konsoli, a tu się dowiaduję że "edycja kompletna", jest do kupienia osobno na eshopie za 99zł. I sejwy działają tylko z edycją kompletną. Naprawdę muszę kupić jeszcze raz to...
  2. M

    Ryś i co za nim

    Wiecie co? Ostatnio z nudów przeglądałem wikipedię pod hasłem rysia i znalazłem interesujący fragment: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ry%C5%9B_euroazjatycki poddział "nazwa gatunkowa". Pod koniec trzeciego wiedzmina Ciri świeciła, a wiele jej przygód w trójce świadczy o tym że wzrok ma bystry...
  3. M

    Witcher 3 Patch RTX (jeszcze go nie ma) benchmark

    Krótkie pytanie i pomysł zarazem - czy nie myśleliście jako zespół tworząc teraz łatkę do wiedzmina na ps5, żeby jednocześnie dodać prosty benchmark ze statystykami? Mógłby być taki jak w GTAV, byleby było. Bo czasami nie chcę mi się grać żeby przetestować sam wygląd grafiki. A specjalnie...
  4. M

    Cyberpunk - nanoboty

    Pisałem ten pomysł do redów na emaila, ale nie odpisali zbyt dużo więc wrzucam tutaj. Jako że bardzo lubię gry z magią, a gry realistyczne już mniej, widziałbym nową umiejętność cybernetyczną - chmura/rój nanobotów. Działałoby to tak że postać (npc lub V) działałaby w oparciu tylko o ten jeden...
  5. M

    [prośba] świątynia nenneke w ellander

    Hej. Dzisiaj nie mam żadnego artu, ale mam prośbę - chcę się pobawić trochę w animację i musiałbym wymodelować chram świątyni melitele ze wszystkimi miejscówkami opisanymi w książkach do animacji. Tylko nie mam pomysłu jak to miałoby wyglądać. Czy jest chętny rysownik by zrobić sam, nie...
  6. M

    Wiedźmin - Makieta warowni Kaer Morhen - W częściach

    Część 1 Link do artykułu na poltergeist, razem ze zdjęciami znajdziecie tutaj: http://polter.pl/Wiedzmin-makieta-warowni-Kaer-Morhen-Czesc-1-b20796?user_id=141352 Jak się podoba efekt końcowy? :)
  7. M

    Uniwersum wiedźmina, historia i pochodzenie

    Machnąłem sobie kiedyś od niechcenia prostego bloga na blogspocie z elementami, które mogą być podstawami tworzenia uniwersum. Myślałem kiedyś że przyda mi się do pisania opowiadań żeby były bardziej jednolite, oparte na tych samych fundamentach i w jakiś sposób żeby nie pisać opisywać historii...
  8. M

    Wiedźmin - moje opowiadania.

    Wiedźmin - moje opowiadania. Witam, chciałbym podzielić się z wami zrodzonym w bólu procesie myślenia opowiadaniem, które od zawsze planowalem że napiszę, a jednak ciągle albo chęci albo czasu brakowało. Nie jestem może boskim pisarzem na miarę pióra imć Sapkowskiego, mam jednak nadzieję że nie...
  9. M

    Arena Coop

    Arena Coop Na wstępie przepraszam jeśli jest to czysty dubel innego tematu, wyszukiwarka coś mi nie bangla... A więc moi drodzy, lata wstecz ( teraz to może nawet ponad dekadę temu :< ) za czasów premiery gta:sa na konsolę wersja konsolowa miała fajny tryb, którego ja osobiście nigdy nie...
Top Bottom