Search results

+
  1. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    @guma O tym gościu z klatki wiedziałem, z resztą tak jak napisałem wcześniej - chodzi o dwie karty na Wyspach Skellige. Niedaleko latarni morskiej to chyba chodzi Ci o wieś Arinbjorn albo Sund, tam kart nie ma (w sensie że zebrałem wcześniej). Ogólnie wydaje mi się, że to jakiś błąd w grze...
  2. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Zebrałem prawie wszystkie karty z podstawowej wersji gry. Magiczna książeczka rzecze jakoby na Skellige pozostały mi dwie karty do zebrania. Skończyłem skelligijskie zadanko gwintowe, mam kartę po Pudzianie z Po nitce do kłębka, mam Iorvetha od złośliwego druida. Karczmarze i kupcy nie wydają mi...
  3. M

    Odwary nie liczą się do zatrucia

    Odkop dekady, ale serce mi z bólu pęka. Kończę główny wątek na alchemii. Opóżniony rozkład - efekty eliksirów nie znikają, dopóki zatrucie nie spadnie do 70% maksymalnego zatrucia. To jest czyste oszukaństwo ze strony Redów. Brzmi przekozacko, łykasz co trzeba, wchodzisz do krypty, i masz...
  4. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ej bo kupiłem se dziwny perk - odbijanie bełtów - Zawsze kopowałem tylko 1 poziom, teraz mam 3, ale Geralt pomimo bloku nie zranił nikogo odbitą strzała. Robię coś źle czy to błąd?
  5. M

    Już wiem dlaczego Wiedźmin 3 nie jest najlepszym rpg w jaki mi przyszło zagrać :(

    Już wiem dlaczego Wiedźmin 3 nie jest najlepszym rpg w jaki mi przyszło zagrać :( ...a niewiele brakowało. Pozwólcie, że pominę oczywiste oczywistości. Bo gra jest wspaniała, fabuła, postaci, muzyka, dizajn. Gra roku, cud i miód. Dziki Gon z dodatkami musi wyznaczyć kierunek rozwoju innym...
  6. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon, Gra Roku na The Game Awards, teraz 50% taniej!

    Ciao. Nie pytajcie się czy będzie, tylko kiedy będzie. Roszczeniowym trzeba być, a nie miętkim. Nawiasem mówiąc to tak właśnie miała wyglądać okładka podstawki. "Niebo w ziemi" jak to mówi facio z Kopsnij Drina:)
  7. M

    Dark Souls

    Dobra już się obudziłem. Gdzieś to już kiedyś czytałem, mniejsza o to. Wkurza mnie brak jasnej informacji gdzie iść skąd człowiek ma to wiedzieć. Co za chory zwyrol to wymyślił... Przez fontanny potrafię przejść, gorzej, że przy samych wrotach brak klucza. Po Zamku Drangleic może się coś...
  8. M

    Dark Souls

    Kurde. Gram sobie w DS2 Scholar blabla na PS4. Ta gra doprowadza mnie do szału. Nie poziomem trudności tylko tym, że nie wiem gdzie iść. Pokonałem właśnie Przegnitego wchodzę do ogniska za nim, pojawia mi się ten wielki glut i mówi żeby iść do króla. Gdzie konkretnie? Plz help, bo mi żyły...
  9. M

    Aktualizacja 1.10 już dostępna!

    Czy łatka wyeliminowała problem z kapliczką w Białym Sadzie? (miejsce oczyszcznia potworów na południowej części mapy) Grałem na wersji 1.08 PS4
  10. M

    PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

    Kupując używaną gre na PS4 pokroju FIFA15, trzeba osobno dokupić jakiś online pass? Czy do gry online nieczego już wtedy nie potrzeba?^^
  11. M

    Mafia

    Problem rasizmu, bueh. Nie tego oczekiwali fani poprzednich części. Jak oni to sobie wybrażają? W filmie o Michaelu Corleone ludzie innej rasy niż biała byli nazywani w domyśle zwierzętami. Zostawiano im handel narkotykami, uznawany jako syf, żeby ćpali i powyzdychali (w domyśle). Z zasady nikt...
  12. M

    Mafia

    Cieszyłem się, ale po zobaczeniu głównego bohatera mi przeszło. Mafia ma być grana Włochem i koniec. Cały hajp mi przeszedł. Już nie czekam.
  13. M

    PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

    Model PS4 CUH-1216 zaczyna pojawiać się w europejskich marketach (w Polsce na razie nie ma).
  14. M

    PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

    Karesh W sensie zapowiedź sprzedaży na naszym kontynencie:) ---------- Zaktualizowano 17:07 ---------- Dobra w zasadzie ta zapowiedź też była, ale kurde konkretna data, tego nie było. A Maestro czeka^^
  15. M

    PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

    Sony ma zabraknąć na Gamescomie w Kolonii? Prawda li to? Kuźwa ja liczyłem na zapowiedź tej PS4 cuh-1200...
  16. M

    PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

    Kuboniusz Nie o to, nie o to, nie o to:P O to:P
  17. M

    PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

    Wpadł ktoś może na informację kiedy PS4 CUH-1200 (ta nowa, cała matowa) będzie dostępna w Polsce?
  18. M

    Dark Souls

    Ciao! 1) Moja kosa dosięgnęła Czterech Królów, jestem w miejscu zwanym "O jacie". Gdzie później powinienem iść: na Archiwa Księciunia, poniżej Córy Pajęczej do Wiedźmy z Ajzalit, czy na Nito (do niego poprzez jakiś grób tak?)? 2) Czy zabicie tego oszukańczego, annogrodzkiego pederasty i...
  19. M

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Mario666 Ot i to to. Takich ludzi nam potrzeba. Podeślę Ci zdjęcie z autografem, kiedyś tam.
  20. M

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Drodzy moi, szukam tego obrazka w 1920x1080. Wiem, że stary. Gdzieś kiedyś miałem i mi zaginął. Help! A tak w ogóle to powiem wam, że źle się dzieje. Mój kolega Giorgio Chiellini doznał kontuzji i niestety nie zagra w sobotę. Kogo więc tym razem pogryzie kolega Suarez ...nie wiem. Brrr - oby...
Top Bottom