Search results

+
  1. B

    Czy ktokolwiek wierzy?

    Co sobie chwalisz? :-) To że jak jedziesz to nie widzisz dokąd masz jechać? Jak to w ogóle przeszło jakiekolwiek testy, jeżeli w ogóle jakieś były bo coraz bardziej w to wątpie, zważywszy że około 30 perków w ogóle nie działa. Wygląda tak, ale muli też obłędnie. Osobiście gram na geforce now i...
  2. B

    Czy ktokolwiek wierzy?

    Jestem raczej z tych broniących cdp niż krytykujących, ale nawet ja mam jakiś swój limit. Absolutnie nie wierze że gra poza optymalizacją (i bardzo częściowo AI) zostanie zmieniona. Podam Wam najprostszy przykład dlaczego uważam że jest to niemożliwe. Minimapa. Coś na co narzekają absolutnie...
  3. B

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Trzymam za Was kciuki bo w grze sie zakochałem. Ale trochę szkoda ze nie pojawiła się żadna informacja odnośnie wyciętych treści (a było tego dużo i wiem że zabrakło czasu, ale pytanie czy wrócą?), a także nic o płatnych dodatkach.
  4. B

    Zadanie poboczne - Cyberpsychoza - DYM NA MOLO [spoiler]

    ten quest aż się prosi żeby można go było jakoś zakończyć inaczej - np przynosząc ciało córki z furgonetki do cybertaty.
  5. B

    Eyck + Dragon Bug

    You dont need to have dragon in your hand when playing Eyck to gain zeal. It works also when your dragon is already on the board and it shouldnt work like that because its a "deploy" ability.
  6. B

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Tak tylko tutaj nie o siłę kart chodzi a o brak możliwości rozplanowania swojej gry. Przy RNG bardzo ciężko o to, a właśnie to wszyscy chcieli w Gwincie zredukować.
  7. B

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Bzdury gadasz. Create to jest właśnie RNG którego ludzie nie chcieli. Ekipa gwinta miała to jasno powiedziane czego gracze nie chcą i chodziło o wyrzucenie randoma z gry, który prowadził do mniej skillowej, a bardziej losowej gry. Zobacz co się dzieję na jakimkolwiek streamie gdy coś związanego...
  8. B

    Pytania do twórców GWINTA

    Homecoming miał być powrotem do wersji sprzed midwintera, czyli w głównej mierze chodziło o wyeliminowanie RNG z gry. Dlaczego więc dobrze działającą talie NG Reveal, która była naprawdę unikalna na karcianym rynku, zamieniono na tak wielką random fieste? Teraz jest mechanika z Heartstone której...
  9. B

    TB: Is the difficulty selection working correctly.

    Their games need some darksouls difficulty.
  10. B

    What the hell is this new ploughing version of Gwent?

    I didnt like ptr BUT i like actual version. I spend more than 300 hrs in old gwent and i find now that i have syndrome "one more game" in homecoming. But for me there should be banlist with cards that u cant play in gwent tournaments and u need to put all cards with create on this list.
  11. B

    Open PTR feedback

    Sihill is a MUSTNERF. Eithne should be max 3 charges. Ruhein 3pts. I really dont like 3cards draw - In Round 1 if i make some big advantage and still have 6 cards in my hand it doesnt matter. Enemy can go to 4cards, pass in the second round and he got again 10 cards in hands in round 3. WTF...
  12. B

    Open PTR feedback

    Im changing my mind after 15 games. Of course there are some things that i dont like, but the game overall is quite good. CDPR U SHOULD start this gwent ptr WITH TUTORIAL IN IT.A lot of players are so overwhelmed that they dont like it from the start. U should add some indicators for cards...
  13. B

    A new adventure set in the world of The Witcher awaits!

    Hi, Can we expect gwent or thronebreaker to be on steam?
  14. B

    Pytania do twórców GWINTA

    Cześć @Burza46 Ciągle staram się zadać to pytanie na czatach inwestorskich ale nie otrzymuje żadnej odpowiedzi. Czy Gwint (i w sumie Thronebreaker też) pojawią się w końcu na platformie steam?
  15. B

    Bug: Heymaey w Djenge Frett.

    Bug: Heymaey w Djenge Frett. Nie znalazlem nigdzie miejsca do zglaszania bugow, ani tutaj ani na reddicie wiec przenieście to tam gdzie powinno być :) Jeżeli jakims cudem stworzymy drugiego djenge fretta na stole to heymaey nie wyciągnie nam drugiego z talii.
  16. B

    Grafika w Gwincie

    Grafika w Gwincie Dostaliśmy szybki preview odnośnie tego jak wygląda teraz wybór i wymiana kart. Rozumiem że zmiana jest stricte stworzona pod wersję mobilną... ale czy tylko ja uważam że wygląda to brzydko? Jak mulligana jeszcze zrozumiem to puste miejsca przy "create" gdzie widać jedynie 2...
  17. B

    Gwent Challenger2 festival nudy i powtarzalności czas zacząc

    Na turnieju szachowym to ty byś chyba umarł. Tam wszyscy grają tym samym :( Jedyny powód dlaczego tak jest to na tą chwilę mała ilość kart. Będzie ich więcej, będzie ciekawiej ;)
  18. B

    Rozwój w złą stronę.

    Single player tutaj bardzo dużo pomoże w tej kwestii, a liczba graczy wraz z nim zwiększy się dwukrotnie. Ja mam inny problem, ten patch jest dla mnie zbiorowiskiem strasznie nudnych decków. Gram w Gwinta od zamkniętej bety i chociaż na obecnym patchu doszedłem najwyżej to pierwszy raz mi się...
  19. B

    Rozwój w złą stronę.

    Combo zoltan/jednostki potworow przemieszczajace + gradobicie merigold to jest w ogole jakis zart. 90% gier z tymi frakcjami to zawsze jest gradobicie merigold jako ostatnia zagrana karta. Żeby gra była ciekawa i różnorodna potrzebujemy więcej zasadzek, więcej kontr na niektóre zagrania...
  20. B

    Rozwój w złą stronę.

    Obecnie to jest kiepsko. Karty są tak żróżnicowane że wszystkie talie na rankedach są takie same. W poprzednim patchu po kilku dniach wyglądało to troche inaczej. Gram swoim deckiem na crachu którego na 200 gier spotkałem dotychczas 2 razy z czego jestem dumny. Nilfgaard ze swoim letho z...
Top Bottom