Search results

+
  1. R

    Ramka i awater przy talii

    Skoro mamy wybór monetki, planszy, skina, i rewersu to dodajcie możliwość ustawienia ramki i awataru i tytułu do danej talii. To tyle. Pozdrawiam ;)
  2. R

    Żelazna Wola - Gwint 4.0 - znalezione błędy

    Skórka "Mroczna krwawa zbroja" powoduje długie castowanie umiejętności dowódcy.
  3. R

    Żelazna Wola - Gwint 4.0 - znalezione błędy

    Castowanie umiejętności dowódcy, w moim przypadku królowej krabopająków trwa wieki.
  4. R

    Homecoming - sukces czy porażka? Kilka przemyśleń od weterana.

    Masz racje obecny gwint odpycha niż przyciąga. Cukierkowa grafika to nie wszystko. Kiedyś ta gra miała duszę, była nieprzewidywalna. Pamiętam czasy kiedy można było osiągać wysokie punkty i to kręciło i sprawiało wiele frajdy, czasy kiedy rzędy się liczyły, bo jednostki były przypisane do danego...
  5. R

    Omówienie Aktualizacji Grudniowej 2018

    Dlaczego nie ma pełnego zwrotu za karty dowódców, które zostały zmienione. Po wyjściu HC kilku odblokowałem za skrawki i mam po 2 kopie. Jak zorientowałem się, że tych z drzewek dostanę też było już za późno. Nie powinno być tak, a gracz powinien mieć informację, że dowódca musi być odblokowany...
  6. R

    Garść pomysłów, czyli inspiracja dla developerów

    Skoro w grze mamy już dwa rzędy i przy każdym rzędzie znajduje się kamyk czy też to ma jakiś wygląd runy. Jedna z mieczem, druga z łukiem to może pośrodku dodać jeszcze jedną z tarczą, a następnie karty artefaktów przypisać do tych właśnie run. Gdzie użycie artefaktu nakładało by jego ikonkę na...
  7. R

    Zmiany potrzebne w Gwincie

    @Duckingman jeżeli uważasz inaczej to twoja sprawa, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinni. Pozdrawiam ;)
  8. R

    Zmiany potrzebne w Gwincie

    Nie pisałem o arhetypach tylko o tym co było w zamkniętej becie, każda frakcja miała swoją unikalną umiejętność, teraz tego nie ma. A nawet archetypy są pomieszane częściowo. Zemsta ma Haralda W Skellige, a KP sabrinę, co nie powinno mieć miejsca. Najbardziej jednak nie odpowiada mi to, że są...
  9. R

    Zmiany potrzebne w Gwincie

    Mi osobiście w obecnym gwincie brakuje tej wyjątkowości i poczucia, że gram daną frakcją. Obecnie gra wygląda jak kogel mogel. Wiele jest mechanik pomieszanych pomiędzy frakcje i w dodatku karty neutralne, sprawiają, że nie ma tego klimatu. Chciałbym aby w tej grze, było tak że Potwory to...
  10. R

    Problem z naliczaniem kolekcji kart

    Mogłem, ale przynajmniej dzięki temu inni skorzystaja, jak to przeczytają ;)
  11. R

    Problem z naliczaniem kolekcji kart

    W takim razie musztarda po obiedzie. Mogli przynajmniej napisać, że odblokowanie za skrawki nie zalicza tych z księgi nagród.
  12. R

    Problem z naliczaniem kolekcji kart

    Aby nie zakładać nowego tematu, zadam tu pytanie. Mianowicie odblokowałem wszystkich dowódców za skrawki, to czemu nie zalicza mi ich w księdze nagród, tylko muszę odblokowywać ich nadal za punkty. Moim zdaniem nie powinno tak być.
  13. R

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie. Rozwiązanie problemu !!!

    Cały problem opisałem w tym temacie: KLIK :) Problem pojawił się w czasie kiedy wróciłem po małej przerwie od gry. Okazało się, że w tym czasie przedłużyłem umowę i wymieniłem router na nowy FunBox 2.0 Problem miałem w sieci Orange, ale nie wykluczone, że u innych operatorów może być podobnie...
  14. R

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    Na LTE nawet z 2 Mb/s gwint działał bez problemu. Po zwiększeniu łącza do 5 Mb/s nadal problem występował. Kolejny telefon do pomocy technicznej i wytłumaczenie o co chodzi, że nie mogę się logować otrzymałem od tej Pani z którą rozmawiałem odpowiedź, że to może być wina tych serwerów z którymi...
  15. R

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    Problem nadal istnieje na moim łączu, byli technicy i zwiększyli prędkość do 5 Mb/s, niestety nie pomogło. Próbowałem już wszystkiego i nic nie naprawiło problemu z grą i moim łączem. Aż do dzisiaj. Zrobiłem hotspot z komórki i wszystko śmiga. Podejrzewam, że problemem jest słaba optymalizacja...
  16. R

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    Wyczyścić kompa, po co ? Przecież pisałem wcześniej że mam na nowo postawiony system zaktualizowany, zabezpieczony i całe łącze idzie na gwinta. Nawet nigdzie nie wchodziłem poza YT i innymi pewnymi stronami, więc jestem pewien że na kompie nic nie ma. Problem musiał pojawić się po ostatniej...
  17. R

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    Nie wiem jaki jest potrzebny transfer do płynnego działania gry. Moje łącze to ponad 3 Mbit/s w Orange. Tak jak pisałem wcześniej nie miałem problemów z gwintem, a gram od zamkniętej bety. System jest na nowo postawiony, w pełni zaktualizowany, i sterowniki są aktualne. Obecnie mogę oglądać...
  18. R

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    Ok, zrobiłem tak jak napisałeś dodałem gwent i galaxy do wyjątków, zrobiłem też tak aby uruchamiały się z uprawnieniami administratora i niestety nie pomogło. Nie g ram przez to aren i rankigngów bo nie ma sensu jak co moment wywala grę, chyba narazie się pożegnam z nią bo nie ma sensu się dalej...
  19. R

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    Nie dzielę z nikim internetu, pingi są ok i net chodzi dobrze może nie jest szybki a tylko z gwintem jest problem
  20. R

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    Witam, mam problem z grą ciągle mi ją rozłącza i pokazuje się komunikat: "Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie." Początkowo myślałem, że może to gwentup, ale nie. Nawet odinstalowanie gry i gog, oraz ponowna instalacja nie pomagała. Uznałem, że może to wina systemu win 7...
Top Bottom