Search results

+
  1. Draagoon

    GWINT na smartfonach jeszcze w tym roku!

    Wspaniale :) "Do rozpoczęcia prac przy mobilnym GWINCIE przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu – powiedział Jason Slama, szef projektu GWINT " Niby wersja na mobilki nie była planowana, ale takie małe kłamstewko możemy wybaczyć, a nawet o nim zapomnieć ;D Nie pozostaje nic innego jak...
  2. Draagoon

    Omówienie Aktualizacji Grudniowej 2018

    Kiedy zobaczymy roadmap?
  3. Draagoon

    Omówienie Aktualizacji Grudniowej 2018

    Wygląda nieźle. Igni oberwało zasłużenie. Za łatwo robiło tak duże value, a mimo nerfa wciąż jest to POTĘŻNA karta. Do tego wciąż robi duże value przy odpowiednim setupie :) Ciri z 6 na 4? Tutaj sam nie wiem co o tym myśleć. Wyjdzie w praniu, ale wydaje się to nerf praktycznie zabijający kartę...
  4. Draagoon

    Garść pomysłów, czyli inspiracja dla developerów

    Wiadomo, że może coś powstać, ale tak jak mówię najpierw trzeba się do tego dokopać ;D Nie no oczywiście nie chcę nic zabraniać, tylko tak sugeruję że chyba lepiej jest sypać konkretami, a resztę niech sobie ocenią Redzi :)
  5. Draagoon

    Przerwa techniczna 3-4 grudnia 2018

    Czy dostaniemy dziś informacje dotyczące zmian w jutrzejszej aktualizacji?
  6. Draagoon

    Garść pomysłów, czyli inspiracja dla developerów

    Panowie. Strasznie zboczyliście z celu tego posta. Mianowicie dyskutujecie ze sobą o jakości, czy celowości rozwiązań. Ten post miał dotyczyć pomysłów, którymi Redzi mogą się zainspirować. Nie wiem po co przerzucacie się argumentami co jest dobre, a co złe skoro tego post nie dotyczy :) Wasza...
  7. Draagoon

    Garść pomysłów, czyli inspiracja dla developerów

    Witajcie, korzystając z przerwy sezonowej chciałbym zaproponować nową dyskusję. Większości osób, które czytają ten post, mimo tego co się obecnie dzieje z grą, zależy na jej przyszłości więc zamiast ciągle solić ranę może podrzućmy Redom trochę pomysłów? Ten post jest zestawem tego co...
  8. Draagoon

    Pomysł na naprawę coinflipu.

    @TraN999 W sensie meta by się bardziej zabetonowała, gdyby były co najmniej dwie metowe grywalne talie?
  9. Draagoon

    Aktualizacja Kosztu Werbunku Artefaktów

    "To ma być gra premiująca myślenie ..." Pamięć to oddzielny proces od myślenia ;D Bardzo dobre rozwiązanie. Gracze konsolowi, czy w przyszłości np gracze na telefonach nie będą musieli martwić się o trackery i zamiast skupiać się na zapamiętywaniu swojej talii, która na bieżąco może się...
  10. Draagoon

    Rozpoczął się Tydzień Frakcji Scoia'tael!

    Według mnie lepiej by było gdyby to było w formie rywalizacji frakcji. Po prostu te same założenia co teraz, ale dwie frakcje bo potem taki event wpływa na to co się dzieje na raknedach i stymuluje to rozgrywki (przynajmniej przez pewien czas), dosyć negatywnie. Teraz jest wysyp Eithne, na którą...
  11. Draagoon

    Pomysł na naprawę coinflipu.

    Według mnie fajnym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie rozwiązania z klienta turniejowego. Po prostu przed grą wiadomo, kto zaczyna, a kto jest drugi. Oprócz lepszego balansu bez wymyślania dziwnych rozwiązań, w mecie znajdowałyby się co najmniej dwie talie. Na wygrany i na przegrany coin. W sumie...
  12. Draagoon

    Profile graczy dostępne na playgwent.com!

    Nie rozumiem pretensji ludzi, którzy mówią coś w stylu ironicznego "Brawo. Na to czekaliśmy". Dział odpowiadający za WWW i dział odpowiadający za tworzenie gry Gwint, są na pewno oddzielne. Dodają nam dodatkowe fajne rzeczy, rozwijają też pozagwintowe elementy, a ludzie narzekają. To tak jakby...
  13. Draagoon

    AKTUALIZACJA ŚWIĄTECZNA - NADCHODZĄCE KARTY (KARTY NEUTRALNE)

    Tak tylko się upewnię. Jeżeli Ukryty napakowany do 40 pkt jest w ostatnim rzędzie to głaz go zniszczy? :D Lub zjem Letho karty o wartości np 30 pkt w ostatnim rzędzie i rzucę głaz to stanie się to samo co z Ukrytym? To brąz na poziomie Pożogi, tyle że nie musimy się martwić o swoją stronę ;D
  14. Draagoon

    Nadeszły Pojedynki Frakcji!

    Super sprawa :) Niemniej zasugerowałbym tutaj konkretne określenie się po której stronie się opowiemy i jakieś minimum rozegranych gier. Np::żeby być uwzględnionym należy rozegrać np 30 gier zadeklarowaną frakcją. Dlaczego? Ponieważ ktoś może zagrać ostatniego dnia 2 gry, różnymi frakcjami i...
  15. Draagoon

    Omówienie aktualizacji 5.12.2017

    Chciałbym zapytać o potencjalną dostępność, a raczej zasugerować sprzedaż maskotki Umy! Myślę, że Troll by się nie obraził ;D
  16. Draagoon

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    Jestem przeciwny. Po co tworzyć trzecią opcję gier? Potem gracze porozrzucani po 3 trybach gry mają być, żeby sobie pograć "frakcyjnie"? Myślę, że mogłoby to się pojawiać jedynie w formie takiego "eventu" np na tydzień i najlepszy gracz dostaje jakiś prezent w grze czy coś, ale regularna opcja...
  17. Draagoon

    Mardroeme - za i przeciw

    Mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni. Im bardziej podobne będą talie tym gorzej :) Fakt z 4 nie 5 :D Niemniej i tak by były silne ;)
  18. Draagoon

    Mardroeme - za i przeciw

    Ta karta jest spoko ale wiadomo, że wymaga lekkiej zmiany. Może zmniejszyć wartość z 5 do 2 ? Ewentualnie, żeby działały czasowo przez 3 tury np? Potem efekt by się ulatniał? Ograniczenie tylko do Skellige i nie zrekompensowanie tego każdej frakcji jakimś innym fajnym efektem nie byłoby ok :)
Top Bottom