Search results

+
  1. ROACHviel

    Dodatek Novigrad — lista zmian

    A co z Barnabą? Ten błąd który występuje podczas zagrywania Barnaby jest nie do zniesienia, przez to, że Barnaba nie zawsze chce mi bufować wszystkie 3 jednostki z wymaganych kategorii musiałem się oduczyć grania nim na finishera. Bo po prostu coś zawodzi, liczyłem, że po tym updacie się to...
  2. ROACHviel

    Arena: możliwość widzenia profilu gracza z którym się przegrało

    Ja w ogóle może trochę odbiłbym od tematu. Nie fajnym pomysłem byłaby możliwość podglądania profili graczy w grze. Np: po rozgrywce przeciwnik trafiałby do takiej specjalnej listy (dajmy na to gdzieś w menu), na której wyświetlałoby się 10 ostatnich przeciwników, z którymi graliśmy. Po...
  3. ROACHviel

    Profile graczy dostępne na playgwent.com!

    A będzie kiedyś możliwość podglądania profili innych graczy?
  4. ROACHviel

    Poznajcie zwycięzców GWINTOWEGO Konkursu Artystycznego!

    Wow! Jeśli o mnie chodzi to chyba najbardziej z tych tu wymienionych trafia do mnie art Borcha Trzy Kawki. Wszystkie prace są oczywiście świetne (choć osobiście jak sobie przypominam to nie zagłosowałem na żadną z nich), ale mam parę zastrzeżeń. 1 miejsce to prawdziwy majstersztyk! Temu chyba...
  5. ROACHviel

    Experimenting with baseline consume...

    I have a question. On the last gwent challenger some players presented us with interesting and clever decks. My question is quite specific. What do you think about the Freddybabes monsters deck? Is there any sense in creating such a deck and playing it on the ladder? Is it possible to achieve...
  6. ROACHviel

    Gwent Challenger 3: Please give your feedback!

    I prepared something special for the occasion gwent challenger #3 :D
Top Bottom