Search results

+
  1. F

    Pytania do twórców GWINTA

    Pytanie o Poziom: Mam obecnie 100lvl. Jak wiadomo wyższego na dziś nie otrzymam, ale system gry pokazuje mi np 8500 pkt. doświadczenia ponad to co wystarczy do osiągnięcia 100 lvl. Czy po wprowadzeniu wyższych lvl otrzymam od razu przeskok o kilka lvl wedle zdobytych pkt czy to przepada?
  2. F

    Dobrowolny remis

    No ja nie wbijam metowymi, ale w życiu bym nie wymagał od rywala by mi dał remis bo zlamiłem. Netdecków w ten sposób się nie pozbędziesz.
  3. F

    Dobrowolny remis

    Od podziękowań masz GG, a od eksperymentów potyczki lub jak ja stosuję - grę z przyjacielem.
  4. F

    Czemu amatorzy nie mają szans zagrać w turniejach?

    Beniaminkowie drogi kolego najpierw awansowały do elity - nikt ich nie wylosował ani nie zaprosił. Zrób 21 rank, potem pro laddera i zdobywaj laury. Z tego co mi wiadomo zawody mają wygrywać najlepsi a nie najgorsi. Jedyne co mogę zapropsować to paraolimpiadę gwinta - dla śmiechu.
  5. F

    Wkrótce koniec sezonu!

    Wystarczy wejść do gry, gdzie jest licznik.
  6. F

    Dobrowolny remis

    To polecam potyczki do zabaw, ale gra jest po to by wygrywać a nie bawić się w socjalizm.
  7. F

    Hotfix do GWINTA już dostępny!

    A na co koledze ten pył?
  8. F

    Gra nie wyszukuje przeciwnika.

    Gra nie wyszukuje przeciwnika. Gram sobie w najlepsze i nagle bach. Od około godziny wszelkie próby dołączenia do gry kończą się zawieszeniem gry a samo wyszukiwanie mogłoby trwać do rana.
  9. F

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    Faktycznie zmiana protokołu w UPC pomaga. Czekałem do świąt na fixa i dziś dopiero miałem chwilę by spróbować tego jedynego sensownego pomysłu na ogarnięcie łącza z Gwintem. Niemniej - zdania o patchu nie zmienię.
  10. F

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    To problem z patchem i nie ma co szukać kwadratowych jaj.
Top Bottom