Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

+
Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

Witam,
od początku patcha (0.9.18) mam problem z rozgrywaniem spotkań. Po wejściu do gry mogę rozegrać tylko jedna rozgrywkę, przy próbie wyszukania kolejnego meczu wylogowuje mnie z Gwinta i wyskakuje komunikat "Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie." Zaznaczam że nie tracę połączenia z internetem. Restarty kompa, przeinstalowanie gry itp. nie pomogło.
Grałem w trybie potyczki i pro ladera, w obydwu przypadkach mogę rozegrać tylko jeden mecz.
 

Attachments

  • photo186511.png
    photo186511.png
    297 KB · Views: 54

Gość

Guest
WiFi czy Kabel? Możesz router do ustawień fabrycznych próbować przywrócić.

Sprawdź wchodząc w menedżera zadań co korzysta z internetu. Wyłącz buble w autostarcie, jakieś uTorrenty i inne cuda. Jeżeli to nic nie da to jest to problem z grą dlatego wtedy wypada zgłosić to do działu wsparcia podając dokładną specyfikacje sprzętu jak i połączenia z którego korzystasz. Obstawiam że jest to bug który wkradł się do gry podczas tej aktualizacji.
 
K_4-far;n10049421 said:
WiFi czy Kabel? Możesz router do ustawień fabrycznych próbować przywrócić.
Sprawdź wchodząc w menedżera zadań co korzysta z internetu. Wyłącz buble w autostarcie, jakieś uTorrenty i inne cuda. Jeżeli to nic nie da to jest to problem z grą dlatego wtedy wypada zgłosić to do działu wsparcia podając dokładną specyfikacje sprzętu jak i połączenia z którego korzystasz. Obstawiam że jest to bug który wkradł się do gry podczas tej aktualizacji.



Net po kablu. Tego samego dnia wszystko śmigało na wersji PTR, dopiero po wejściu oficjalnego patcha zaczęły się problemy. Napisze do wsparcia


 

Gość

Guest
Ja także korzystam z UPC i nie mam problemów możecie wykluczyć operatora z listy podejrzanych.
 
Seba978;n10056711 said:
Mam ten sam problem, i nic z tego nie pomaga

Skoro reset nie pomaga to zostaje nam format, ale czy format pomoże?Kolega wysłał do wsparcia technicznego o tym problemie i miejmy nadzieje, że oni pomogą.

I dziękuje.
 
Last edited:
Balanced_MindPL;n10056801 said:
Skoro reset nie pomaga to zostaje nam format, ale czy format pomoże?Kolega wysłał do wsparcia technicznego o tym problemie i miejmy nadzieje, że oni pomogą.

I dziękuje.

Nie ma problemu :)
Pisałem już maila w tej sprawię do supportu, w odpowiedzi dostałem to żeby korzystać z internetu przez kabel a nie WiFi, i żeby podczas gry wyłączyć wszystkie inne aplikacje korzystające z internetu (przeglądarka, spotify). Zastosowałem się do tego, ale to nic nie daje ;)
 
najciekawsze jest to ze w poprzedniej wersji nic takiego sie nie dzialo (ten nowy patch jakis ferelny)...naprawde zaczyna mnie to martic... konto rozwijane od CB ...
 
Właśnie 7 razy wywaliło mnie z gry przy szukaniu przeciwnika, dopiero za 8 razem mogłem normalnie zagrać. XD
 
Seba978;n10056881 said:
Zastosowałem się do tego, ale to nic nie daje

Skoro naprawa plików też nie pomoże to zastosujcie się, aby na ten moment wejść więcej ustawienie aktywne i wejść na PTR potem znów wrócić na domyślnie. "Pewny nie jestem, ale warto spróbować"

Jest jeszcze artykuł o problemach z internetem https://www.playgwent.com/pl/support/issue/320/problemy-z-polaczeniem-na-pc

No i format, ale jak format nie pomoże....To trzeba będzie czekać aż sytuacja będzie stabilna czyli poczekać,
 
Balanced_MindPL;n10057241 said:
Skoro naprawa plików też nie pomoże to zastosujcie się, aby na ten moment wejść więcej ustawienie aktywne i wejść na PTR potem znów wrócić na domyślnie. "Pewny nie jestem, ale warto spróbować"

Jest jeszcze artykuł o problemach z internetem https://www.playgwent.com/pl/support/issue/320/problemy-z-polaczeniem-na-pc

No i format, ale jak format nie pomoże....To trzeba będzie czekać aż sytuacja będzie stabilna czyli poczekać,

To problem z patchem i nie ma co szukać kwadratowych jaj.
 
Top Bottom