Search results

+
  1. grivs99

    Po tygodniu nie grania zainstalowałem znowu gwinta

    Wszedłem na rankeda zagrałem przeciwko tarczom kp. Odinstalowałem. Kto u diabła dają tak umiejke frakcji która wyrobi z niej value x100
  2. grivs99

    Regis and scorch literally unplayable due to ''Initiative''

    Who even make those changes? Doesnt make any sense i tried to play ''fun'' deck with regis it was hard before to make a set up for good regis or scorch and now with 13 provision lol try playing him, escpecially with annoying high units or buffing decks. Idk why devs butchered half of the cards...
  3. grivs99

    GDY CHCESZ WYGRAĆ NORMALNYM DECKEM NA ''ZBALANSOWANY DECK'' NILFGARDU

    https://media.discordapp.net/attachments/701199860225015849/735722731756191795/unknown.png?width=1194&height=671 Świetny pomysł dawać jednej frakcji tempo - scenariusz, 2 x joachim z echo , removal Yennefer najsilniejszej jednostki potem zagranie jej joachimem lub oznaczeniem jako szpiega i...
  4. grivs99

    Support nie odpowiada już tydzień

    Moja dziewczyna założyła ticket w poniedziałek do tej pory nie dostała chociażby odpowiedzi. Naprawde jestem mocno zawiedziony, wiem że trwały prace na hotfixem ale chociaż mogliście odpisać w każdej innej firmie odpowiedz dostaje sie max w pare godzin/dzień a tu czekać tydzień i nic? Wstyd...
  5. grivs99

    Nic tylko Syndykat na rankedach (kapitał -3 totalna przesada) + Ankieta

    Wchodze zagrać rankeda 4 na 5 meczy syndykat ta sama przesadzona talia. Po jednym meczu mam dość. A ostatnio się już tak dobrze grało było spore zróżnicowanie talii. Musicie naprawde coś z tym zrobić -3 monety na tyle jednostek które używają kapitału to jest gruba przesada to tak jakby dodać...
Top Bottom