Search results

+
  1. Sylwek7177

    Zmiana w taliach kart

    Mam taką drobną sugestię - karta "krwawego barona" jest w talii Północy a jak wiadomo od samego początku jak go poznajemy gość jest po stronie Nilfgaardu - Cesarz wręcz go określa jako swego lennika więc ten przydział jest trochę nie na miejscu podobnie rzecz ma się z Vissegerdem - fakt kiedyś...
  2. Sylwek7177

    kolejna opowieść

    Mam taką sugestię jeśli kiedyś zapadnie decyzja o kolejnej "opowieści" - niech tematem będzie los ruszającej na pomoc otrutej smoczycy z Hołopola ekipy z Zerikanii krainy praktycznie nieznanej ale wielokrotnie wspominanej zarówno w Książkach jak i w grach. Można np. pociągnąć temat młodości...
  3. Sylwek7177

    Stare sezony

    O co chodzi z nadal aktywnymi poprzednimi sezonami min. miłości, nieźdzwiedzia, wilka, żmii ale o dziwo aktywnymi tylko jako kontrakty bo na mapach jest tylko sezon elfów a tamte już nie. jak dla mnie można do mapy skoro i tak są u mnie aktywne. pozdrawiam Sylwek
  4. Sylwek7177

    Audiencja u Emhyra

    troszkę drażni tekst o najpotężniejszym imperium i armii, która liczy ledwo 20-30 tysięcy luda gdy już bitwach pod Sodden brało udział 100 tys. ludzi a po Brennę szło lekko licząc w armii nilfardzkiej skromne 40 tys tylko jazdy więc raczaj winno powinno być 200 - 300 tysięcy ludzi ???
Top Bottom