Search results

+
  1. maniman303

    Reasonable Expectations from future patch 1.3 (theoretical)

    Yeah, it's not GTA, the NPCs should be tweaked a little again, to give them a little more reactions (less staying in one place, some reacts on seeing V naked etc.) but nothing crazy, I already think 1.2 NPCs are quite good, but what this game needs are things from probably free DLCs we will get...
  2. maniman303

    Jak wrócić do wersji 1.04?

    Ale upierdliwe i strasznie podatne na tworzenie błędów. A CDPR pokazał nawet w W3 ich stosunek do downgrade'u blokując save'y do wersji gry, na której został wykonane i wzwyż.
  3. maniman303

    Cyberpunk 2077, narzędzia moderskie potrzebne jak najszybciej.

    Nie zwalaj tego na ludzi. CDPR sam ten hype budował, sam prowadził agresywny marketing więc co się dziwić. To zarząd i trochę liderzy zespołów dali ciała 1. tworząc tak niedopracowaną grę 2. wydając taką grę.
  4. maniman303

    Jak wrócić do wersji 1.04?

    Ponieważ teoretycznie jak się wytwarza jakieś oprogramowanie (np grę), to 1. Przeniesienie save-ów czy innych danych z nowszej wersji na starszą jest często wręcz niemożliwe 2. Oprogramowanie w starszej wersji może zawierać luki niebezpieczne dla użytkownika i/lub producenta i raczej...
  5. maniman303

    Z czym kojarzy się wam CP77?

    Andromeda teoretycznie się wyciągnęła na koniec do nawet grywalnej i fajnej produkcji, ale tamtejsze skalowanie przeciwników do tej pory pojawia mi się w koszmarach. Still liczę na coś w stylu NMS albo F76.
  6. maniman303

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Pomysł na wykorzystanie już obecnego w grze systemu transmog / skórek ubrań. W mieszkaniu V byłaby szafa, w której na podstawie zebranych wcześniej ubrań można by tworzyć całe własne stroje, które zajmowałyby ten duży slot w ekwipunku na ubiór. Dodajemy w ten sposób powód do korzystania z...
  7. maniman303

    Night City - AI, Interakcje, NPC itd

    Jak najbardziej się zgadzam, sam bardzo chętnie zobaczyłbym jakieś losowe zdarzenia z Trauma Team, który miał takie piękne intro na początku gry, a potem... No umarł. Albo więcej gangusów podjeżdżających (rzeczywiście, nie spawnując się) i atakujących nas lub policję.
  8. maniman303

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Czyli ani nie mamy dodanej customizacji postaci w rozgrywce, ani nie naprawili wszczepów, ani policji. Trochę słabo. 1608360916 No to chyba coś po twojej stronie, np. masz niezaktualizowane sterowniki do grafiki lub inne, starego windowsa 10, albo komputer uruchamia ci grę na integrze xd. Mam...
  9. maniman303

    Looter shooter mechanics were a mistake

    So just strip armor from clothes and place it in cyberwear, and add small bonuses to clothes, divided by their style. Voila, everyone is happy and solution is elegant and clean. The actual solution is just lazy. Even witcher 3 with similar system had unique, different than "just armor" bonuses...
  10. maniman303

    Looter shooter mechanics were a mistake

    Agreed. I can live with generated weapons, but clothes are a joke. A bra with higher stats than bulletproof jacket? It's a mess, also the promoted "style" means nothing in this game. There's no bonuses for wearing matching clothes etc.
  11. maniman303

    ANKIETA Jakie mechaniki chcielibyście zobaczyć w grze?

    Jestem jeszcze przed napadem, ale wyczyściłem prawie całą pierwszą część Nich City i póki co na 12 lvl ubrania stanowią większość mojej obrony (może gdyby część wszczepów zaczęła ze sobą działać powiedziałbym inaczej).
  12. maniman303

    Is this game an rpg?

    Ehh... You serious? It's one of the most RPG video games, yes. But there are people on the internet that will say it's not because this and that. And technically you often can't prove them they are right or wrong. So what's even the point of arguing if some game is an RPG or not, when there's no...
  13. maniman303

    ANKIETA Jakie mechaniki chcielibyście zobaczyć w grze?

    Panie, ta ankieta jest chyba z 2018 roku, grubo przed premierą powstała xD. I to jest ankieta społeczności, nie CDPR.
  14. maniman303

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Wygląd wyglądem, ale fajnie by było, jakby gra nagradzała w jakiś sposób za styl. Np ciuchy Niestety REDzi nie są specjalne skorzy do jakiegokolwiek odpowiadania. Więc jedyne co zostaje to spamić na tym forum i w reszcie mediów na temat braków, w końcu to powinno do nich dotrzeć. Jakby zebrać...
  15. maniman303

    Z czym kojarzy się wam CP77?

    Super! Z tych wszystkich gier najmniej do czynienia miałem z Max Paynem. Naprawdę ciekawe porównania :D
  16. maniman303

    ANKIETA Jakie mechaniki chcielibyście zobaczyć w grze?

    Morrowinda sam skończyłem kilka miesięcy temu, nawet wydałem kilka modów do niego. I tak, w grach, które wymieniłem wyżej te z kategorii RPG (powiedzmy, bo to jest gatunek w grach wideo płyny jak rzeka) nie ma systemu skórek, ale masz jednak jakieś zestawy, o czym pisałem. Nawet w morrowindzie...
  17. maniman303

    Z czym kojarzy się wam CP77?

    O to to, z windą też się zgodzę, cichość tutaj nie mamy na co dzień towarzyszy których można by posłuchać. Jeżeli chodzi o new vegas natomiast, to coś w tym jest, ale tak można powiedzieć o większości gier bethesdy dzisiaj (wiem, że nv jest od obsydianu) - zbieractwo, crafting, modyfikacje. I...
  18. maniman303

    Z czym kojarzy się wam CP77?

    W wielu miejscach ludzie kłócą się do jakiego gatunku należy CP77, zwłaszcza wybuchowy jest temat RPG. Tylko, że te wszystkie gatunki są płynne i osobie niezdecydowanej na zakup nic nie mówią. Za to można by porównać Cyberpunka do innych gier! W ten sposób potencjalni nowi gracze będą miał...
  19. maniman303

    ANKIETA Jakie mechaniki chcielibyście zobaczyć w grze?

    World of Warcraft i Assassin's Creed Odyssey na pewno pozwala na pełną możliwość dostosowania wyglądu ubrania, być może też Valhalla (chociaż trudno te gry nazwać RPG), Mass Effect 2, 3 i chyba andromeda pozwalają na zmianę kolorystyczną pancerzy. Za to wiele innych gier jak te z serii TES bądź...
  20. maniman303

    problemy z balansem craftowania i upgrade'owania, itp.

    Jak najbardziej się zgadzam. Koszt upgradeu przedmiotu powinien się zatrzymać na drugim ulepszeniu, zwłaszcza, że i tak łatwo bardzo podobny przedmiot wydropić po prostu. I koszt wytworzenia też powinien być wyższy od maksymalnego kosztu ulepszenia, żeby w ogóle był sens je tworzyć. Od siebie...
Top Bottom