Recent content by Adrianos6

+
  1. Adrianos6

    Wild Hunt 2022 Mega Thread

    That's true, not my all suggestions are perfect and i am also aware that 4 point of damage is very strong. In alternative Wild Hunt Warrior could cost 5 provision and have 3 power. Or instead just replacing the "Dominance" condition for additional turn of frost in the currenct form is a option...
  2. Adrianos6

    Wild Hunt 2022 Mega Thread

    As we saw yesterday in patch notes 10.3 CDPR dosen't really know how to buff/change Wild Hunt. That's the part where i take action as Wild Hunt player. You would say i'm just a random guy. Perhaps you right, but i'm not only guy who's played open beta, not only closed beta, but i am dude who...
  3. Adrianos6

    Patch Notes 10.3

    As a Wild Hunt player I don't understand this change, it seems pointless. Why would I want to spawn frost on an enemy row for 2 turns and then replay a bronze Wild Hunt unit from the table, when I had the previous choice to spawn frost for as many as 4 turns in a row. Not only does the unit I...
  4. Adrianos6

    Aktualizacja 10.3 — lista zmian

    Jako fanatyczny gracz Dzikiego Gonu nie rozumiem tej zmiany, wydaje się bez sensu. Czemu miałbym chcieć stworzyć mróz w rzędzie przeciwnika na czas 2 tur, a następnie zagrać ponownie brązową jednostkę Dzikiego Gonu ze stołu, skoro miałem wcześniej do wyboru by stworzyć mróz, aż na 4 tury w danym...
  5. Adrianos6

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    Faktycznie, zakładając że liczymy zagrane karty w kolejności od początku a nie od końca oznacza, że źle interpretowałem twoją odpowiedź i miałeś racje. Natomiast jesteś jedynym, który ustalił ich początkową ilość w ręce, w innych komentarzach nie było to zawarte a ilość kart może się różnić...
  6. Adrianos6

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    W końcu ktoś to sprostował, bo wszyscy nagle piszą że Gerd ma błąd, ale na angielskim i polskim forum czytam o poprawnym działaniu Adrenaliny 3 przedstawionym jako błąd, i tak się zastanawiam czy ten błąd faktycznie jest czy to wszyscy nagle nie rozumieją działania Adrenaliny. 1620231252 Jak...
  7. Adrianos6

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    Tak widziałem bo tam też odpowiedziałem na komentarz dotyczący Gerda, i co ciekawe był przedstawiony jako błąd mimo, że opis przedstawia poprawne działanie Adrenaliny 3. Wiem że to jest negatywny efekt Adrenaliny ale to dalej Adrenalina. Nigdy nie grałem tej karty, ale według waszego opisu to...
  8. Adrianos6

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    Przecież wszystkie karty Adrenaliny tak działają. Adrenalina 1 oznacza, że możemy ją zagrać już jako drugą kartę, Adrenalina 2 oznacza, że możemy ją zagrać jako trzecią kartę i tak dalej. A więc Adrenalina 3 na Gerdzie oznacza, że aktywuje się jako zagrana 4 karta, więc aby uniknąć tego efektu...
  9. Adrianos6

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    Adrenalina 3 oznacza, że jeśli chcemy zagrać Gerda bez negatywnego efektu adrenaliny to musimy go zagrać jako 5 kartę z ręki lub wcześniej. Rozumiem, że obecnie zagranie go jako 5 karta z ręki ciągle aktywuje adrenalinę?
  10. Adrianos6

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    A niby co jest nie tak z Gerdem? (proszę o dokładną odpowiedź)
  11. Adrianos6

    8.5 Patch Notes

    What do you mean that it only works at 5, not a 4? He is a downside Adrenaline 3, that's means you can't play him as 4 last card from hand if you want to avoid Adrenaline effect. That's how Adrenaline works...
  12. Adrianos6

    Pytania do twórców GWINTA

    Dobry ja jeszcze raz do Pawła Burzy, niespełna 6 miesięcy temu chciałem się w wolnym czasie z panem spotkać w trakcie wyjazdu w sprawie archetypu Dzikiego Gonu, niestety mój wyjazd z WSFK został odwołany przez co nie miałem nawet okazji się spotkać. Tym razem będę w Warszawie na własną rękę i...
  13. Adrianos6

    Dziki Gon [propozycje, argumenty]

    Wcale nie napisałem że chce wspierać archetyp talii, który się nie odchudza, tylko nagradzać gracza za nie robienie tego, albo zrobienie tego kiedy ma mniejsze znaczenie nagradzając go dodatkowymi punktami w zależności kiedy to zrobi. To prawda, nawet napisałem "mechanika by pomagała zarówno...
  14. Adrianos6

    Dziki Gon [propozycje, argumenty]

    Jan Calveit już potrafi zagrać dodatkową kartę z talii, w tym złotą, a Eist Tuiserach potrafi wskrzeszać, Dziki Gon nie ma za wiele kart więc dało by się to zbalansować a wzmocnienie 1-3 nie wydaje się czymś nadzwyczajnym tym bardziej że sam Eredin wzmacnia o 3. Co do concept artów, nie mam ale...
  15. Adrianos6

    Dziki Gon [propozycje, argumenty]

    Wprowadzenie: Witam, mimo że na forum nigdy nie byłem aktywny (przez co musiałem trochę na siłę 10 postów dobić) to w przeszłości wielokrotnie zgłaszałem błędy i dawałem sugestie jeszcze kiedy dawało się to robić bezpośrednio pracownikom CDProjektu. W szczególności pamiętam moją sugestię zmiany...
Top Bottom