Recent content by Althorion

+
  1. A

    Strzyga - sposób na odczarowanie i zabicie!

    Ad. 1.Nie, to najprawdopodobniej jedyna strzyga w grze.Ad. 2.Stalowy, +30% do obrażeń, +50% do bólu i +25% do rozbrojenia. Ja tam i tak wolę mój wykuty.
  2. A

    Alchemia

    No to pomału. "Eliksiry na pierwszym stopniu alchemii". Tzn.? Tylko eliksiry (bez olei i petard), czy też może tylko trójskładnikowe? Jeśli to drugie, to pamiętaj, że potrzebujesz odpowiedniej bazy. Jeśli to pierwsze - to odpowiedniej bazy (saletra dla petard i łój dla olei) i wykupienia...
  3. A

    Strzyga - sposób na odczarowanie i zabicie!

    Jeśli wykona się czynność zabierającą godzinę czasu (np. awansowanie postaci czy przyrządzanie eliksirów) a potem wybierze porę dnia, to Geralt obudzi się o tej porze + ilość straconych godzin. Ponadto, jeśli zaczyna się medytację trzydzieści minut po pełnej godzinie, to te dwa kwadranse też...
  4. A

    pomoc w zabiciu bestii (dokonałam i może komuś sie przyda rada)

    Nie prawdą jest, że Aard jest niezbędny. W czasie walki z Bestią nie użyłem go ani razu.No i pocieszę kolegę, że Bestia jest chyba najtrudniejszym bossem w grze (co prawda, nie ukończyłem jeszcze Epilogu, ale i tak bije ona na głowę choćby Kościeja).
  5. A

    Alchemia

    Sprostowanie - nie w poradniku, tylko w instrukcji. I wypadałoby cały rozdział przeczytać.
  6. A

    Wódeczka

    Od barmanki (czy jak jej tam), a nie od karczmarza, na wszelki wypadek zaznaczę. Zagadaj do niej i handluj z nią.
  7. A

    Pucybut

    Starałem się - takie małe zboczenie "zawodowe" (ostatnimi czasy gram sporo w różne pr0ny), aby właśnie takie dziwne było. Ale trudne nie jest. Wystarczy poczytać jakieś książki o algorytmach (np. Cormena "Wprowadzenie do algorytmów"), a w ostateczności poszukać na wikipedii, też powinno być.
  8. A

    Berengar

    Również ten błąd wyskoczył u mnie po wypełnieniu misji dla Pani Jeziora.Gdzieś czytałem (niestety nie pamiętam już gdzie), że ten błąd naprawiono w najnowszym patchu. No cóż :D...
  9. A

    Nasze ulubione miejsce czyli szkoła :)

    U nas wpadli na b. dobry pomysł i zamiast puszczać nas do domów/zaczynać później lekcje, to "wypożyczyli" parę sal od Spodka i zrobili coś w stylu dnia sportu. Muszę się pochwalić, całkiem ładne miejsce w brydżu zająłem :).
  10. A

    Problemy z grą - inne

    Ściągnij sobie brakujący plik (np. stąd) i potem sprawdź.Ale według mnie sprawa wygląda następująco - brakuje Ci biblioteki kernela (pytanie do kogoś, kto się zna - jak mu w takim razie komp w ogóle wstaje?), względnie gra jej z bliżej niepojętych powodów nie widzi (znacznie bardziej...
  11. A

    Pucybut

    Raczej nie. A podpowiedzieć podpowiem, ale będzie to podpowiedź dość udziwniona, aby zabawy nie psuć:Jest taki algorytm do wyszukiwania najkrótszej ścieżki w grafie skierowanym o nieujemnych krawędziach. Nazwany jest on od nazwiska twórcy. To samo nazwisko występuje też w Sadze Wiedźmińskiej. No...
  12. A

    Król Gon??

    Też miałem coś takiego. Mam wrażenie, że trzeba palić co dwa ubite upiory albo coś w ten deseń. No i jest jeszcze możliwość, że (tak dla odmiany ;) ) coś się grze zamerdało.
  13. A

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    ...i dostosować trzyletnie forum z tradycjami akurat do Mnie ;).Przepraszam za kpinę, ale mnie to rozczuliło. A na serio - może i by było lepiej, tak jak Ty mówisz. Ale wymagałoby to, przede wszystkim, przekopania się przez te 284 strony każdego z tematów i poprzerzucaniu postów gdzie indziej...
  14. A

    Cmentarz

    Nie wystarczy uniewinnienie ich, trzeba jeszcze mieć odblokowaną i rozpoczętą (a przynajmniej to pierwsze) Anatomię Zbrodni. Też się tam chciałem dostać wcześnie w grze i nie było możliwości odpowiedniego poprowadzenia dialogu.
  15. A

    Problemy z grą - save'y

    Takie coś niestety powinno być w grze. Sam mam zboczenie polegające na przechodzeniu gry jednocześnie dwa razy (sprawdzając różne możliwości rozwoju fabuły i nie cheatując jednocześnie metodą save'n'load). W Wiedźminie musiałem z tego niestety zrezygnować (stawianie dla samego siebie dwóch...
Top Bottom