Recent content by Falandar

+
  1. F

    Wiedźmin 3 - grafika

    Nie wiem, czy już widzieliście. Wygląda niesamowicie. Zdjęcie nie jest moje.
  2. F

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Ok już wszystko w porządku. Wystarczyło zapisać grę jeszcze raz i wczytać najnowszy save. Dzięki za pomoc.
  3. F

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Na pewno ten właściwy. Może problem leży w tym, że są zatytułowane czyli tak, jakbym rzeczywiście nie skończył.
  4. F

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Czy komuś też wyskakuje błąd, w którym pisze "Gra nie została ukończona"?
  5. F

    [UWAGA SPOILER] Nasze najpiękniejsze screenshoty

    I dowód na to, że wystarczą jakieś dobre filtry + lepsze particles i gra wyglądałaby nieziemsko.
  6. F

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Oczywisty troll. Nie wiem jak można tego nie zauważyć.
  7. F

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Dopiero teraz zauważyliście? Niedługo CDP RED będzie własnością Microsoftu.
  8. F

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Ludzie wcześniej odnosili wrażenie, że REDzi olewają kompletnie mody, a dostaliśmy MODKita chyba wcześniej, niż ktokolwiek się spodziewał. ---------- Zaktualizowano 17:40 ---------- Ludzie wcześniej odnosili wrażenie, że REDzi olewają kompletnie mody, a dostaliśmy MODKita chyba wcześniej, niż...
  9. F

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Jakby ktoś zastąpił tekstury Płotki teksturami tego jednorożca, na którym Geralt i Yennefer robili ten teges to mogłoby wyjść naprawdę nieźle.
  10. F

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    MODY DLA WIEDŹMINA 3! Cieszcie się i radujcie!
  11. F

    Cyberpunk 2077 - muzyka w ponurej przyszłości

    Jeśli nie będzie klimatów rodem z Ghost in The Shell to się bardzo zdenerwuję :D EDIT: IMO w tym kierunku powinni iść REDzi. Dubstep wbrew pozorom nie pasuje.
  12. F

    Wiedźmin 3 - grafika

    No bo przecież mody sprawią, że gra na PC będzie lepsza, niż na konsolach. Nie można do tego dopuścić :troll:
  13. F

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Chyba nie było jeszcze. Dodger dopiero niedawno udostępniła swój filmik z wizyty u CD PROJEKT RED. Właściwie to nie ma tutaj nic nowego, ale warto obejrzeć, choćby po to żeby zobaczyć jej wrażenia.
  14. F

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Dlatego napisałem, że to teoria złośliwców.
Top Bottom