Wiedźmin 3 - grafika

+
A co mają do tego poprzednie gry? Jak wspomniałem, Redzi nie mają obowiązku tego wydawać, tak samo jak każda inna firma ma prawo chociażby do braku wsparcia modów.

@eineingarp
Obiecywanie swoją drogą, ale często ludzie są oburzeni "ale jak to nie ma?! Przecież chcę!"
 
Może i nie mają obowiązku ale jak to mówią "Słowo się rzekło, kobyła u płotu". Obiecali więc powinni obietnicy dotrzymać.
 
Może i nie mają obowiązku ale jak to mówią "Słowo się rzekło, kobyła u płotu". Obiecali więc powinni obietnicy dotrzymać.

Oczywiście i do tego nic nie mam. Skoro powiedzieli, to powinni zrobić. Moja wypowiedź może była zbyt ogólnikowa bo, przyznaje się, nie wiedziałem że to było obiecane.
@SMiki55
Ojj, faktycznie szkoda ;)
 
Witam wszystkich :D
Wiem że to nie ten temat, ani pewnie nie ten dział, ale mam pytanie do osób z grą zainstalowaną na GOG'u , otóż czy pliki znajdujące się w ścieżce ProgramData\GOG\Galaxy\download są potrzebne do prawidłowego działania gry ?
Pytam, ponieważ folder ten zajmuje tyle samo miejsca co sama gra, a że GOG jak i sama gra są na SSD gdzie każdy wolny gigabajt się przydaje chciałbym to usunąć/przenieść w inne miejsce :D
Z góry dziękuję za pomoc :D
 
Dzięki wielkie :D To oznacza że folder jest nie potrzebny, już przeniosłem te pliki na inny dysk (partycję :X) :D
 
A co mają do tego poprzednie gry? Jak wspomniałem, Redzi nie mają obowiązku tego wydawać, tak samo jak każda inna firma ma prawo chociażby do braku wsparcia modów.
Masz rację, nie mają obowiązku, ale w ten sposób bardzo mocno skracają żywotność gry, jej możliwości i co najważniejsze rozczarowują rzeszę fanów, którzy po kilku miesiącach od wyjścia dodatków, zapomną już o Wiedźminie.

Jeśli Redzi nie wypuszczą RedKita po ostatnim DLC, to zmarnują ogromny potencjał. Każda gra, do której od początku jej istnienia dołączony był dobry edytor tętni życiem nawet do dziś. Tym bardziej nie rozumiem co stoi na przeszkodzie, żeby taki edytor szybciej wypuścić.
 
No bo przecież mody sprawią, że gra na PC będzie lepsza, niż na konsolach. Nie można do tego dopuścić :troll:
 
Witam wszystkich.
Czy jeszcze ktoś zauważył, że miecze na plecach Gerarda znów, jak miało to miejsce w Wiedźminie 1 wiszą w powietrzu? W Wiedźminie 2 był to fajnie rozwiązane graficznie, że miecze były na pasie i wyraźnie było widać, że są umocowane w 3 są w pochwach ale pochwy nie są połączone z ubraniem Gerarda.
 

Gerwanta z Rybli.

 
Top Bottom