Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
super tylko że ja mam wersję 1.08.1 a dlc mówi że potrzeba nowszej poprawki

///////// no tak najpierw wydać dlc a później 1.08.2 super
 
Last edited:
Mi działa. Niestety, pierwsze wrażenia NG+ są, o ironio, na minus. Na najtrudniejszym poziomie po przeklikaniu wszystkiego i pojechaniu do Velen najszybciej jak się da, bez problemu po dosyć długiej walce pokonałem bazyliszka na zachód od Oxenfurtu. Miał wysoki lvl, ponieważ widziałem tylko znaki zapytania. Spodziewałem się wyzwania, ale się zawiodłem. Cóż, trzeba czekać na mody.
 
Czy inni też stracili wszystkie schematy na broń i pancerz? Czy u mnie taki dziwny bug się pojawił? Z alchemii wszystkie przepisy są na swoim miejscu.
 
Oczywiście wersja na PS4 po macoszemu traktowana i nie mam jeszcze :( Niby ma się pokazać jutro, ale czemu na końcu ? :/
 
Na pewno ten właściwy. Może problem leży w tym, że są zatytułowane
"Coś się kończy, coś zaczyna..."
czyli tak, jakbym rzeczywiście nie skończył.
 
Informacja "GRA NIE ZOSTAŁA UKOŃCZONA" pojawia się zawsze - rozwiązaniem jest wczytanie stanu gry po przejściu fabuły i zapisaniu RĘCZNIE (w przypadku Steam'a trzeba wyjść z gry i poczekać na synchronizację). Po tym nowa gra z opcją PLUS powinna działać : )))
 
Czy ktoś może potwierdzić, co ostatecznie przenosi się do NG?

- broń, zbroja, ulepszenia (również w schowku?)
- alchemia - tylko receptury, czy również eliksiry, oleje (wywary obstawiam że nie)
- schematy rzemieślnicze?
- składniki do rzemiosła?
- jedzenie?
- złoto (1:1 ?)
- wykorzystanie Miejsc Mocy?
 
Last edited:
@maritimus
Wszystko co wymieniłeś oprócz schematów rzemieślniczych. One znikają, z niewiadomych mi przyczyn

Zostaje:
-Wszystko co masz na sobie + schowek, nie licząc przedmiotów questowych (kaganek, róg etc)
-receptury + odwary, oleje, petardy i mikstury
-wszystkie składniki + mutageny
-jedzenie całe
-złoto całe
-miejsca mocy od nowa można odkrywać i od nowa zdobywać za nie punkty

Oczywiście bestiariusz i glosariusz są wyczyszczone
 
Last edited:
Nie ogarniam jak to uruchomić,pobrałem patcha oraz ng+, w menu głównym w opcji zawartości dodatkowej nie mam żadnego ng+ żebym mógł włączyć czy coś..zrobiłem tak jak wyżej ktoś pisał wczytałem save po przejściu gry i zapisałem go na 1.8,gdy chcę włączyć nową grę nie mam żadnego ng+ tylko wybór poziomu trudności oraz import stanu z wieśka 2... :/
 
@pomige
Najpierw dajesz "Nowa Gra", wybierasz poziom trudności, wybierasz symulacje wyborów z W2, a na końcu masz opcje "NG+", wybierasz "włączone", wybierasz zapis i grasz :)
@maritimus jeżeli lubisz bełty, to zdecydowanie narób na zapas, a co do miejsc mocy, tak jak już pisałem- od nowa ja odkrywamy i od nowa dostajemy za nie punkty
 
Top Bottom