Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

+



Potwierdzone.
 
Tyle że to jeszcze nie jest REDKit, a to co obiecywali Redzi po premierze że udostępnią możliwość manipulowania plikami gry. Teraz jestem ciekawy czy wciąż CDPR ma w planach REDKita wydać w późniejszym czasie? @Marcin Momot mógłbyś nam rąbka tajemnicy uchylić?
 
Jakby ktoś zastąpił tekstury Płotki teksturami tego jednorożca, na którym Geralt i Yennefer robili ten teges to mogłoby wyjść naprawdę nieźle.
 
A ja nic nie mogę zrobić - po instalacji i uruchomieniu wcc_lite mam czarne okienko w którym nie mogę nic wpisać, po chwili wypisuje się tam kilkadziesiąt linijek tekstu i okno znika. Reinstalacja nic nie pomaga.
 
A ja nic nie mogę zrobić - po instalacji i uruchomieniu wcc_lite mam czarne okienko w którym nie mogę nic wpisać, po chwili wypisuje się tam kilkadziesiąt linijek tekstu i okno znika. Reinstalacja nic nie pomaga.

Uruchom przez cmd. W ścieżkach nie może być spacji, np. folder The Witcher 3 Wild Hunt musi być zapisany jako TheWitcher3WildHunt i w Windowsie i w poleceniu.
 
@Rustine
U mnie wszystko działa. Spróbuj uruchomić aplikację przez cmd z argumentami jakie masz podane w instrukcji

przykład:

Code:
call wcc_lite uncook -indir=<ścieżka do content0> -outdir=<ścieżka do folderu docelowego> -imgfmt=tga

w/w komenda powinna wyeksportować wszystkie pliki (trochę to trwa).
 
Last edited:
Top Bottom