Recent content by Kudlatytrue

+
  1. K

    Dostępny jest hotfix 5.0.1!

    Serio, powinniście coś zadziałać w sprawie Damiena w tym sezonie dopóki się nie rozkręcił na dobre. Będzie tylko jeden rodzaj decku za tydzień.
  2. K

    Bug Pieśń Rycerskiego Serca Strzelanie

    Ja tak miałem jak pierwszy raz podchodziłem do gry dawno temu, dzisiaj podchodzę do tego questa drugi raz i mam to samo. Nadal nigdzie nie widzę żadnej pomocy, która by zadziałała dla mnie.
  3. K

    Błąd z Nilfgaardzkim puzzlem w 3 akcie w Wojnie krwi

    Nie wiem czy błąd leży w samym puzzlu, czy opis Meve: Sihill jest skopany. Napisane jest, że odnawia się co 3 rundy. Tymczasem po pierwszym zabiciu odnawia się od razu w następnej turze, a w kolejnych już czeka na co trzecią. Ktoś mi może powiedzieć, jak tą zagadkę rozwiązać, ewentualnie czy ja...
  4. K

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    Widzę, że nie tylko mi nie znajduje przeciwników, a jak się kliknie cancel to nie wychodzi z szukania przeciwników. Jakiś fix? Zdążyłem wczoraj niecałe trzy godziny pograć i więcej nie mam jak, a beta w poniedziałek się kończy... Grę przeinstalowywałem i nadal to samo. EDIT: O godzinie 14:43 GOG...
  5. K

    Open PTR feedback

    Yeah, some half an hour ago I played last match, and now it's only constantly searching for an opponent and when I try to quit, it says quitting... but never quits quitting. I have to Alt+F4 the game.
  6. K

    Pytania do twórców GWINTA

    A ja mam pytanie trochę ciekawsze, z innej beczki. Od wczoraj widziałem kilka - kilkanaście filmików z pierwszych ok 20 minut gry Wojna krwi. Tak, chłonę wszystko, nawet reakcje youtuberów, co jest trochę smutne, tak bardzo nie mogę się doczekać. W każdym razie zauważyłem jedno: Gracze...
  7. K

    Pytania do twórców GWINTA

    Wszyscy pytają o mill, o wartość milla, o datę milla, a ja bym chciał wiedzieć, czy po 23 października zmieni się cokolwiek w sposobie otwierania beczek? Czy nadal będą to cztery karty zwykłe i jedna, potencjalnie lepsza, spośród trzech do wyboru, za cenę 100 złota? I czy te 100 złota będzie się...
  8. K

    List otwarty

    Błagam, tylko niech nie wraca stara pogoda resetująca wszystko do 1. To był najgorszy ser z całej gry.
  9. K

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    Abstrachując od efektów losowych, to cofnięcie ruchu nie ma sensu. Jedna partia trwa ile: około 5 minut? To jest na tyle krótki czas, żeby przegrana z jakiegokolwiek powodu (w tym misclicku) mogła mieć jakiekolwiek znaczenie nawet wtedy, jeśli bardzo Ci będzie zależało na pozycji na ladderze...
  10. K

    Aktualizacja 0.8.16 - dyskusja

    Ok, właśnie mi się udało użyć Filippy dwa razy (raz w filmiku) - jest to jednostka do powtórnego rozpatrzenia w tym stanie, w którym teraz jest. W pierwszym przypadku przeciwnik w jednym rzędzie miał 6 jednostek po mniej więcej 3-4 oczka, więc to niby scenariusz, w którym Filippa powinna...
  11. K

    Aktualizacja 0.8.16 - dyskusja

    Ok... Trebuszom się oberwało dobrze. Ale bomba dwimerytowa jest teraz absolutnie przekichaną jednostką. Ona NIE MOŻE działać na złote karty. Całkowicie niweluje w ten sposób umiejętność królestw północy. Bez sensu. Filippie też się oberwało ciut za bardzo, ale jeszcze nie miałem szansy jej...
  12. K

    Sugestia: Ilość kart przy otwieraniu beczek

    Ten temat był już poruszany kilkukrotnie przy wielu okazjach, ale tak. Ta funkcjonalność nadal jest BARDZO potrzebna w grze.
  13. K

    Gwint to też zabawa

    Gwint to też zabawa Hej. Abstrachując, że Gwint to bardzo dobra strategia karciana i w odróżnieniu od wszystkich wątków poruszających kwestie błędów technicznych i balansu, chyba przyda nam się wątek dla rozluźnienia. Zamieszczajcie tu wszelkie screeny, filmy, gry i śmieszne historie związane...
  14. K

    Filippa - karta tak silna, że nie pasuje do tej gry, lecz jej umiejętność MUSI zostać

    A moim skromnym zdaniem Filippa jest "OP as fu!k". Inaczej się tego nie da ująć. Od kiedy mam ją w talii i nauczyłem jej się używać, mam 99% wygranych partii z nią na ręku. Wystarczy wiedzieć, kiedy i jak ją użyć. Jak? Proste: 1. Z założenia jest to ostatnia karta jaka ląduje na planszy. To...
  15. K

    Karty pogodowe i kontry przeciwko nim

    Bayonetta - w ogóle mnie nie zrozumiałeś/aś. Po pierwsze: NIE NARZEKAM NA POTWORY. Niech to będzie jasne i klarowne. Ja piszę o pogodzie. Po drugie: Wrzuciłeś screena pokazującego właśnie to, o czym piszę. Pogoda jest za potężna. Jest to akcja, która powoduje, że wszystkie jednostki stają się...
Top Bottom